Přejít na obsah


Fotka

Keše pouze pro PM ?


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
201 odpovědí na toto téma

#161 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2013 - 10:45

dr.vota napsal/a:
že vás baví toho trolla pořád krmit..[/b]


dr.voto, když hloupost jiných lidí občas dokáže pobavit, hlavně v neděli :-)
Někde jsem kdysi slyšel, že učíš na univerzitě nebo nějaké jiné škole. Jestli je to tak, tak jsi občas ve stejné situaci. Když přijde student na zkoušku a vypadne z něj totální debilita, na jednu stranu tě to pobaví a máš historku pro kolegy a na druhou stranu se ti obrací oči v sloup, protože jsi to do něj půl roku sypal zbytečně :-)
  • 0

#162 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2013 - 10:46

shaman3 napsal/a:
Hele, jde už jen o to, abyste si to dokázali přiznat, že to jsou komerční keše, GS je povoluje zakládat, protože tak může cílit reklamu na konkrétní kačery, kteří se zajímají o konkrétní keš. B)


Víš, celá ta hra je komerční, protože ji vlastní komerční firma. Nebo ty snad máš navigaci zdarma, cestovné zdarma, založené krabičky zdarma, tužku zdarma, cwgčka zdarma?
  • 0

#163 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2013 - 10:54

AJFOOOOO :D.
  • 0

#164 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2013 - 10:57

Já lovím zdarma jen tak mimoděk při sportování na kole, za lovení nic neplatím, navigaci mám zdarma v mobilu, tužka se v keši vždy najde, co to je cwgčko, to ani pořádně nevím a na zakládání krabiček se necítím dost zkušený, takže žádné nezakládám, dokud nebudu mít odloveno alespoň 1000 keší. B)
  • 0

#165 perchCZ

perchCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 229 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2013 - 10:58

shaman3 napsal/a:
Hele, jde už jen o to, abyste si to dokázali přiznat, že to jsou komerční keše, GS je povoluje zakládat, protože tak může cílit reklamu na konkrétní kačery, kteří se zajímají o konkrétní keš. B)


POsledních pár slov k tvým názorům na PM. Komunismus je dávno pryč, žijeme v tvrdém kapitalismu, tak se probuď nebo přestaň tuhle hru hrát. Proti komunismu je to taky výhoda můžeš se svobodně rozhodnout. Bohužel stejskalů a rejpalů je v téhle republice pořád dost.
  • 0
Všechny cesty vedou ke kešce...

#166 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2013 - 11:04

Komunismus do toho netahej, to je utopie. PMO keše jsou ale tvrdá realita, která je úplně zbytečná. Sami zakladatelé PMO keší tu uznali, že ten status PMO nezabrání logování BM userů, je to jenom zbytečná komerce zaměřená na cílení reklamy.
  • 0

#167 AJFA

AJFA

    Advanced Member

  • Moderators
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2013 - 11:07

Dain a Olik napsal/a:
AJFOOOOO :D.


Ale copak, snad se vám po mně nestýskalo? ;) Naposledy jste si stěžovali, že vám admini a moderátoři brání v normální diskuzi :P

AJFA

  • 0

#168 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2013 - 11:50

shaman3 napsal/a:
Já lovím zdarma jen tak mimoděk při sportování na kole, za lovení nic neplatím, navigaci mám zdarma v mobilu, tužka se v keši vždy najde, co to je cwgčko, to ani pořádně nevím a na zakládání krabiček se necítím dost zkušený, takže žádné nezakládám, dokud nebudu mít odloveno alespoň 1000 keší. B)


Navigace je v telefonu zadarmo, ale telefon zadarmo nebyl. A logovat na netu taky musíš přes stroj, který sis koupil (někdo ti ho koupil). A za internet asi taky někdo platí :-)
  • 0

#169 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2013 - 11:51

shaman3 napsal/a:
Komunismus do toho netahej, to je utopie. PMO keše jsou ale tvrdá realita, která je úplně zbytečná. Sami zakladatelé PMO keší tu uznali, že ten status PMO nezabrání logování BM userů, je to jenom zbytečná komerce zaměřená na cílení reklamy.


Takže někdo si založí PM keš proto, aby na chudáka BM, když si chce otevřít listing, vyskočila reklama?
  • 0

#170 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2013 - 11:51

AJFA napsal/a:

Dain a Olik napsal/a:
AJFOOOOO :D.


Ale copak, snad se vám po mně nestýskalo? ;) Naposledy jste si stěžovali, že vám admini a moderátoři brání v normální diskuzi :P

AJFA


Ajfo, začíná mě to tu bavit :-)
  • 0

#171 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2013 - 12:09

AJFA napsal/a:

Dain a Olik napsal/a:
AJFOOOOO :D.


Ale copak, snad se vám po mně nestýskalo? ;) Naposledy jste si stěžovali, že vám admini a moderátoři brání v normální diskuzi :P

AJFA


no me do stezovani netahej :D. tady jsou normalni diskuze? :P.
  • 0

#172 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2013 - 13:28

AJFA: +1 :D
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#173 Nekra

Nekra

    Nekra

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2013 - 13:34

Ne, nezkoušel jsem psát ownerům PMO keší o listing a ani to zkoušet nebudu. Když owner udělá svou keš PMO, tak tím přece chce, aby BM (včetně mne) neviděli listing. Takovou keš přece ještě můžu brutnout a mít za ni BF bod. Což je podle mne taky specifický "boj proti PMO keším" - ne je ničit, ale BFnout (owner bude mít svoji PMO krabku a já budu mít ten bod ;) ). A ano, nelíbí se mi to, jak někteří uživatelé navádějí ostatní k placení Groundspeaku. Kdyby z toho ti owneři nějaký peníze měli sami, tak by mi to nepřišlo (zdaleka) tak divný. Ale tohle "zaplaťte někomu třetímu" je fakt dost nepochopitelný :o.
  • 0
NEPOSÍLEJTE MI BONUSOVÉ ČÍSLO, KTERÉ JSEM SI ZAPOMNĚL OPSAT Z KEŠE (PLATÍ PRO KTEROUKOLIV KEŠ!)
--------------------------------------------
Nehodlám ustupovat prudičům snažícím se mne donutit k prolinkování profilů. Teprve neprolinkovaný profil nevyskytující se na geocaching.com jsem ochoten považovat za anonymní.
--------------------------------------------
Neexistuje špatná keš. Existují jen chyby a/nebo špatná rozhodnutí, která dělám já jakožto lovec.
-----------------------------------------------------
Nejhorší chyba je ta, ze které se mohou poučit akorát ostatní.
-----------------------------------------------------
Jít Tě lovit, ale kdež,
nejsi Waymark ani Keš
a taky nemáš číslo Trackovací,
tak proč si dávat s Tvým odlovem práci.

#174 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2013 - 14:27

Bohužel oni si to ti zakladatelé PMO keší ani neuvědomují, že tím jen navádějí k placení PM i ostatní BM, oni to tak nedělají úmyslně, oni jen chtějí, aby jim na jejich keše nechodilo moc kačerů. Doufám, že tohle vlákno pomohlo k tomu, že si to někteří z nich uvědomili, jaký má PMO keš význam, že je to význam hlavně komerční, ať už na to zareagují jakkoliv.
  • 0

#175 Raraku

Raraku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 475 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2013 - 14:30

shaman3 napsal/a:
Bohužel oni si to ti zakladatelé PMO keší ani neuvědomují, že tím jen navádějí k placení PM i ostatní BM, oni to tak nedělají úmyslně, oni jen chtějí, aby jim na jejich keše nechodilo moc kačerů. Doufám, že tohle vlákno pomohlo k tomu, že si to někteří z nich uvědomili, jaký má PMO keš význam, ať už na to zareagují jakkoliv.


Ó děkuji že jste mi otevřeli oči v mé zabedněnosti.:D
  • 0

#176 Smogeo

Smogeo

    Pozorr, troll!

  • Members
  • PipPipPip
  • 500 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2013 - 14:31

Nekra napsal/a:
Ne, nezkoušel jsem psát ownerům PMO keší o listing a ani to zkoušet nebudu. Když owner udělá svou keš PMO, tak tím přece chce, aby BM (včetně mne) neviděli listing.

To právě nemůžeš vědět. Takže mu pls nejdřív napiš, než vylezeš s takovýma závěrama.
  • 0

#177 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2013 - 14:33

Raraku napsal/a:
Ó děkuji že jste mi otevřeli oči v mé zabedněnosti.:D

Rádo se stalo. B)
  • 0

#178 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2013 - 14:42

Jéminkote, já jsem ale debil, já tím někomu jinému přihrávám peníze!!! Asi bych to neměl dělat, protože je to nemorální. Spíš bych měl Groundspeaku závidět, že mě to nenapadlo dřív.
  • 0

#179 sambar439

sambar439

    Hulvát a vesnickej primitiv ;)

  • Members
  • PipPipPip
  • 462 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2013 - 15:04

shamane, shamane... tak mě tak napadá:

„Beati pauperes spiritu quoniam ipsorum est regnum caelorum."

  • 0

#180 Guest_Paprikas(i)_*

Guest_Paprikas(i)_*
  • Guests

Publikováno 13 leden 2013 - 15:06

Vůbec nejlepší by bylo jim ty peníze nejenom nedávat, ae zároveň je v ideálním případě ještě okrást, či se alespoň na jejich práci nějak přiživit...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama