Přejít na obsah


Fotka

Geodepresivní koutek


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
224 odpovědí na toto téma

#221 hanska

hanska

    honzak83

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2013 - 15:21

tomy.22 napsal/a:

hanska napsal/a:

sovidoupe napsal/a:
No tak se nám to pěkně otočilo :-)
Já už mu to skoro věřil.
Takže opět reportáž tv Nova, aneb jak vytvořit skandál z banality :-D
Stonefish, díky za uvedení na pravou míru.

Já si ten log smazal, klidně si tam vylezu znovu při příští návštěvě Lysé. A k uvedení na pravou míru - log z 22.11.2012, první nález 17.11.: Ovšem pozoruhodné bylo, že ackoliv má keš 15 FI logu, v logbooku je jich snad tretina." Zda-li budou mít stejný charakter i zbylí jedinci, kteří ani nebyli zapsáni v logbooku?


Určitě by jsi si ten log smazal i kdyby nikdo neupozornil na to, že u této keše jsi nehrál fér, že?

Buzeruješ tady ostatní a sám pravidla nedodržuješ. Měl by jsi si vlepit pár facek a konečně se probrat.

Smazal, respektive bych si na keš vylezl jen tak pro dobrý pocit znovu. A jen detail, já jsem nebyl na stromě u této keše, ovšem pro změnu jsem ostatním ukázal, kde se nachází jiná blízká, mnou již odlovená keš (že byla skryta pod ledem a nešlo se k ní dostat, je už věc druhá).
  • 0

#222 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2013 - 15:23

hanska napsal/a:

sovidoupe napsal/a:
No tak se nám to pěkně otočilo :-)
Já už mu to skoro věřil.
Takže opět reportáž tv Nova, aneb jak vytvořit skandál z banality :-D
Stonefish, díky za uvedení na pravou míru.

Já si ten log smazal, klidně si tam vylezu znovu při příští návštěvě Lysé. A k uvedení na pravou míru - log z 22.11.2012, první nález 17.11.: Ovšem pozoruhodné bylo, že ackoliv má keš 15 FI logu, v logbooku je jich snad tretina." Zda-li budou mít stejný charakter i zbylí jedinci, kteří ani nebyli zapsáni v logbooku?

Teď už jenom plácáš kolem sebe.
Napiš autorovi toho logu ať tě podpoří, ale nepředpokládej co tím myslel. Třeba podobně jako ty Logbook neviděl a tak nevěděl, že ho kus chybí, jak píše stonefish.
  • 0
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.

#223 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 611 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2013 - 15:24

A proč sis ji, sakra, vůbec logovat, když by sis ji následně smazal? Tohle snad není možné, ty si asi neuvědomuješ, jak hroznej a neuvěřitelnej jsi lhář a arogantní s..č!!! :@:@:@ Vážně se tu přestaň obhajovat těma nesmyslama, nepomůže ti to.
  • 0

#224 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2013 - 15:27

hanska napsal/a:
...ovšem pro změnu jsem ostatním ukázal, kde se nachází jiná blízká, mnou již odlovená keš ....

a to říká ten, co ostatním maže logy, protože neabsolvovali všechny stage, co si vymyslel do svých keší... jak to bylo o tom víně a vodě? :D
  • 0

#225 AJFA

AJFA

    Advanced Member

  • Moderators
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2013 - 15:28

Je na čase zase zavřít krám. A až opět založíte vlákno Geodepresivní koutek, zkuste se tentokráte držet tématu.

AJFA

  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama