Přejít na obsah


Fotka

bohnicke udoli v sobotu 26.1. po zupanovem eventu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
28 odpovědí na toto téma

#1 malin

malin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2013 - 15:11

Ahoj, nešel by někdo po sobotním (26.1.) županovém eventu v Bohnicích projít Ottíkovy kešky do Bohnického údolí? všichni spříznění geoxichti z mého okolí už tam mají vše vyloveno, tak budu rád když se někdo najde a nebudu muset jít sám :-) dejte kdyztak vedet, diky m.
  • 0

#2 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 624 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2013 - 15:23

btw. a kolik jich tam tak Ottik ma?? :-) neco urcite ulovit v Praze chceme, ale musime se dopravit domu, takze casu po eventu moc nemame...v 18.00 nam jede z hlavasu vlak....
  • 0

#3 malin

malin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2013 - 15:44

ja05 napsal/a:
btw. a kolik jich tam tak Ottik ma?? :-) neco urcite ulovit v Praze chceme, ale musime se dopravit domu, takze casu po eventu moc nemame...v 18.00 nam jede z hlavasu vlak....


ottikova cesta bohnickym udolim ma 6 tradicek, 1 multi a na zaver bonusovku. udajne je to jen 1,5 km GC2DM3J , cestou ci v blizkem okoli jsou i dalsi kese,
  • 0

#4 Shteepa

Shteepa

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2013 - 16:12

ahoj, ráda se přidám, keškuju sice pár měsíců, ale bohnické údolí ještě nemám projité.. dej vědět kdy a kde bude sraz..
  • 0

#5 stanny_Tigo

stanny_Tigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 308 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2013 - 16:54

Možná bychom šli, musím se ale zeptat geoženy Tigo, jestli se jí chce. ;)
  • 0

#6 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 624 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2013 - 17:05

malin napsal/a:
ottikova cesta bohnickym udolim ma 6 tradicek, 1 multi a na zaver bonusovku. udajne je to jen 1,5 km GC2DM3J , cestou ci v blizkem okoli jsou i dalsi kese,


tak ted na kese koukam u doslo mi ze uz jsem je prohlizel, prave jako idealni prochazku po eventu...
takze se taky zeptam lepsi pulky tymu, ale myslim (a pokud je to cca 1,5km) ze by to mohlo jit...
dam vedet vecer...
  • 0

#7 zdenys64

zdenys64

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 197 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2013 - 22:02

Já bych šel stoprocentně,je tam promě zatím pole neorané!!!!(Původně jsem chtěl jít před eventem solo)Napiš,jak se poznáme-mohl bych ti poslat telefoní číslo
  • 0

#8 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2013 - 22:03

Jo tahle cast Prahy me zatim hodne mijela --- jak PL tak udoli. Takze pokud to vyjde tak bych se pridal. Jen je otazka jak moc bude serie lovitelna v tomto pocasi --- pokud je to Kes v korenech stromu a pod tak nevim nevim. I Kdyz jednicka asi bude bez problemu :-)
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#9 zdenys64

zdenys64

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 197 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2013 - 22:17

Pokud bychom skončili dole u Vltavy,tak jezdí každou hodinu přívoz a k němu každou půlhodinu vlak do Holešovic jako MHD:D:p
  • 0

#10 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2013 - 6:07

Série jsou porůznu poschovávané PETky, většinou nahoře (plot, strom apod.), Trasa jde napřed po silničce, pak po cestě kolem hřbitova a další část je prudká úzká stezka lesem, když jsem tam šla s kolem, většinou jsem se neodvážila to sjet a vedla jsem ho. Občas je ale potřeba, pokud si pamatuju, z tý stezky slézt pár metrů do stráně, a tam je to teda prudký a klouzavý i bez sněhu. Jinak je série snadno dohledatelná, jako BM jsem to hledala bez hintu, jen podle souřadnic. Bonus ale pochopitelně nemám. Dole se sejde na silnici Bohnice - Zámky, po ní k Vltavě, kde jezdí přívoz do Sedlce co půl hodiny (tuším 25/30). Dáte-li se vlevo po cyklostezce, za chvíli dojdete k přívozu v Podbabě, který jezdí každých celých 15 minut a na protějším břehu je pak častý autobus (několik linek) cca 5 minut na Dejvickou.
  • 0

#11 pajamora

pajamora

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2013 - 9:07

Ahoj, mohl bych ev. taky přidat? tradičky 1-3 jsem odlovil pěšky v červnu a odlov bude v poho i zimě...další už jsou "lese"a tam už je trochu slabší signal a složitější teren,ale nic hrozného...a ty jsem zatím z nedostatku času nedodělal.
  • 0

#12 Leneh

Leneh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2013 - 10:26

..bysme se se Škop@u s dovolením taky vetřeli..doufám, že se mi povede tě na eventu neprošvihnout :)
  • 0

..podle mapy jsme támhle na tom kopci..


#13 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 854 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2013 - 10:47

Pro ne jsem si byl nedavno, kdo specha,tak nazpatek muze ze zdola jet autobusem. Jinak jsem tam behem te serie potkel 3x divocaky. Jednou okolo me probehli asi na 10 metru....Ale pry je to tam bezny, obcas tam behaji i po sidlisti.... :-)
  • 0

#14 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 624 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2013 - 11:14

To zacina vypadat na slusnej event po eventu… Ja jsem probiral naší ucast s lepsi pulkou tymu a vypada to, ze bysme se měli tez účastnit…jen teda nase ucast zavisi na spojeni z konce serie smerem na hlavni nadrazi – to zatím musíme jako neprazaci zjistit…. Navíc by nas hooodne zajímala GC21DRV, tu bysme radi po eventu zmakli...uvidime, doufam ze se pripadne na eventu najdeme
  • 0

#15 malin

malin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2013 - 11:27

super, vypada to na prijemnou skupinu, navrhuji se sejit po hromadnem foceni , tzn. nekdy po pul treti treba u dveri kostela, (pripadne si muzem pro jistotu pres SZ vymenit tel. kontakty)
  • 0

#16 paja0512

paja0512

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2013 - 11:39

Mluvil jsem o tom s leneh a taky bychom se asi přidali.
  • 0

#17 jakouback

jakouback

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 251 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2013 - 13:34

a půjdete to taky v těch županech nebo si je sundáte B):D
  • 0

#18 malin

malin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2013 - 13:58

jakouback napsal/a:
a půjdete to taky v těch županech nebo si je sundáte B):D


kazdej kus hadru do toho mrazu bude super, navic v tom lese to tem divocakum bude jedno a pokud potkame nahodneho kolemjdouciho tak ten vzhledem k blizke lecebne nejspis usoudi ze pavilon geocachingu jde na vychazku...
  • 0

#19 malin

malin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2013 - 9:17

kdo tedy bude chtít po skončení eventu jít do bohnického údolí společně, sejdeme se na schodech u dveří kostela po ukončení eventu, resp. až se začnou rozcházet kačeři z hromadného focení.
  • 0

#20 hoblik

hoblik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 456 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2013 - 9:31

jakouback napsal/a:
a půjdete to taky v těch županech nebo si je sundáte B):D

Kdo si sundá župan je baba :-)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama