Přejít na obsah


Fotka

další krok v boji proti vy-víte-čemu


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
116 odpovědí na toto téma

#21 opportunity

opportunity

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2013 - 17:34

Ne, rozdíl je, že web s tím kšeftuje.[/quote] Nekšeftuje, jenom sbírá nové souřadnice a dává ty, co už má výměnou. Nic na tom nezískává navíc. Pokud se to někomu nelíbí, prostě tam nechodí, no.
  • 0

#22 antiviruscz

antiviruscz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2013 - 17:38

opportunity napsal/a:
Nekšeftuje, jenom sbírá nové souřadnice a dává ty, co už má výměnou. Nic na tom nezískává navíc. Pokud se to někomu nelíbí, prostě tam nechodí, no.


Moje řeč.
  • 0

#23 cz_bew

cz_bew

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2013 - 18:05

antiviruscz&opportunity Podejte si ruce, jeden autor finalkoveho webu, druhy anonymni posluhovac se 4 zasadnimi prispevky ve foru a dva z nich v tomhle vlaknu ... Zhasnete, zavrete za sebou a splachnete (a priberte idealne i shamana). Diky. B)
  • 0

#24 zdenys64

zdenys64

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 197 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2013 - 18:06

Asi jsem naivní,ale takhle odlovené keše by mi radost neudělaly!!!!Jiná věc je pokud někde při luštění uvíznu a napíšu ownerovi s prosbou o nasměrování-pořád se ale snažím především sám!!!
  • 0

#25 petula.boruvka

petula.boruvka

    petula.boruvka

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2013 - 18:19

Teda tady je zase legrace. :D Já bych to vůbec neřešila. Jak už tu bylo mnohokrát řečeno, ať si to hraje každej jak chce. No tak si někteří hledají souřadnice finálek. A? Když jim to dělá radost. A co se týče šamanů apod. ....... že mu na to vždycky skočíte. =) Hodí sem nějakou popudlivou zprávu a pak se nesmírně baví nad vašima komentářema. Teda poslední dobou se snaží přejít na stranu dobra, ale kdo ví, jestli to zas neni nějaká hra. Ale uznejte, že pobavil. =)
  • 0

#26 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2013 - 18:19

Podlezat ownerovi a doprosovat se ho o pomoc, je ta nejvetsi potupa. ;)
  • 0

#27 antiviruscz

antiviruscz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2013 - 18:22

petula.boruvka napsal/a:
Teda tady je zase legrace. :D


Šíleně veliká :D
  • 0

#28 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2013 - 18:23

opportunity napsal/a:
Nic na tom nezískává navíc.


a nejen ze neziskava, on navic dokonce dava - sto tisic spamu! jeste abych nakonec za takove laskavosti jako jako je trista emailu nemusel platit :D.

posledni predchudce taky nechtel nic navic. no a nakonec, kdyz kesi shromazdil dostatek, zacal prodavat po petikilu databazi :P.
  • 0

#29 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2013 - 18:24

shaman3 napsal/a:
Podlezat ownerovi a doprosovat se ho o pomoc, je ta nejvetsi potupa. ;)


Říkáš to přesně obráceně. A už podruhé.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#30 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2013 - 18:36

Stejně na tom získává jen ten, kdo databázi spravuje. Kdybych se chtěl zapojit, tak nejdřív musím mít mysterku, která v seznamu není. Když budu mít jen ty, co tam jsou, mám smůlu. A když přeci jen nějakou mít budu, získám zase jen souřadnice jedné keše. Hm, budu mít jednu... a co ty stovky dalších, co mi straší kolem baráku? Že tam straší o jednu míň? Kdo něčeho takového využije, musí být padlý na hlavu. A až tam budou všechny mysterky, tak si bude majítel stránek luxovat mapu a ti, co to tam nastrkali, utřou nos.
  • 0

#31 opportunity

opportunity

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2013 - 18:44

Smrk napsal/a:
Stejně na tom získává jen ten, kdo databázi spravuje. Kdybych se chtěl zapojit, tak nejdřív musím mít mysterku, která v seznamu není. Když budu mít jen ty, co tam jsou, mám smůlu.

Nemusíš mít tu, co tam není. Asi to zavedl proto, že to není "přijď a vezmi si", ale "něco za něco".
Nevím, co se tady všichni rozčilují, je to dobrovolné, nikdo tam chodit nemusí a je každého věc, jestli mu poradí owner, kamarád, jiný kačer na eventu nebo si zjistí souřadnice takhle, když to sám jinak nezvládne. Pravidla to nezakazují. Spousta lidí chodí ve skupinách a keš taky uvidí jeden z nich a logují se všichni. Proč prostě nedáte lidem svobodu rozhodnutí? :(
  • 0

#32 opportunity

opportunity

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2013 - 18:46

cz_bew napsal/a:
antiviruscz&opportunity

Podejte si ruce, jeden autor finalkoveho webu, druhy anonymni posluhovac se 4 zasadnimi prispevky ve foru a dva z nich v tomhle vlaknu ...
Zhasnete, zavrete za sebou a splachnete (a priberte idealne i shamana).
Diky. B)

Nejsem ničí posluhovač a mám 4 příspěvky prostě proto, že sem nechodím a nepíšu, není to snad moje povinnost. A prosím bez zbytečných urážek (k tomu se snižují lidé bez argumentů).
  • 0

#33 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2013 - 18:48

opportunity napsal/a:

Smrk napsal/a:
Stejně na tom získává jen ten, kdo databázi spravuje. Kdybych se chtěl zapojit, tak nejdřív musím mít mysterku, která v seznamu není. Když budu mít jen ty, co tam jsou, mám smůlu.

Nemusíš mít tu, co tam není. Asi to zavedl proto, že to není "přijď a vezmi si", ale "něco za něco".
Nevím, co se tady všichni rozčilují, je to dobrovolné, nikdo tam chodit nemusí a je každého věc, jestli mu poradí owner, kamarád, jiný kačer na eventu nebo si zjistí souřadnice takhle, když to sám jinak nezvládne. Pravidla to nezakazují. Spousta lidí chodí ve skupinách a keš taky uvidí jeden z nich a logují se všichni. Proč prostě nedáte lidem svobodu rozhodnutí? :(


Jsi schopen rozlišovat rozdíly mezi tradiční keší, multikeší a mysterkou a dalšími typy keší ?
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#34 opportunity

opportunity

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2013 - 18:50

Dain & Olik napsal/a:
sto tisic spamu!...
posledni predchudce taky nechtel nic navic. no a nakonec, kdyz kesi shromazdil dostatek, zacal prodavat po petikilu databazi :P.


Nevím, možná jo, já žádný spam nedostala a o předchůdci taky nevím. Ale když vidím mysterku, kde je jenom obrázek a žádný návod na řešení, pomoc bych taky uvítala, jenom spíš návod a ne přímo souřadnice. Jenomže jsou owneři, co nespolupracují, a pro některé lidi je utrpení zírat na otazník na mapě.
  • 0

#35 opportunity

opportunity

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2013 - 18:52

petula.boruvka napsal/a:
Teda tady je zase legrace. :D Já bych to vůbec neřešila. Jak už tu bylo mnohokrát řečeno, ať si to hraje každej jak chce. No tak si někteří hledají souřadnice finálek. A? Když jim to dělá radost.

Taky jsem pro, ať si dělá každý co chce a jak chce. Nechápu ten povyk.:|
  • 0

#36 opportunity

opportunity

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2013 - 18:57

kolombo napsal/a:
Jsi schopen rozlišovat rozdíly mezi tradiční keší, multikeší a mysterkou a dalšími typy keší ?

Jistě, proč?
  • 0

#37 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2013 - 19:06

Zámek, prosím. REKLAMU mu snad dělat nemusíme.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#38 Zilog

Zilog

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2013 - 19:07

Opp.... ....protože spousta lidí se asi domnívá, že třeba mysterku dělá mysterkou to, že nad ní musí cacher půl roku sedět a přemýšlet, jak se autor vyspal, co měl k snídani a jakou měl stolici, a pokud takovou neřešitelnou mysterku cacher nehledá přesně takovýmto způsobem, jaký autor předepsal, je automaticky označen za podvodníka. Jistě, nemusí ji hledat, když se mu to nelíbí. Ale zároveň taky může a nemusí ten web používat. Ten web neporušuje ničí práva a nikoho k ničemu nenutí, s ničím nekšeftuje, a když tam člověk jít nechce, tak tam nepůjde. Jinak zámek jo, stejně se nic nevyřeší...... :rolleyes:
  • 0

#39 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2013 - 19:20

Zilog napsal/a:
Opp....
....protože spousta lidí se asi domnívá, že třeba mysterku dělá mysterkou to, že nad ní musí cacher půl roku sedět a přemýšlet, jak se autor vyspal, co měl k snídani a jakou měl stolici, a pokud takovou neřešitelnou mysterku cacher nehledá přesně takovýmto způsobem, jaký autor předepsal, je automaticky označen za podvodníka. Jistě, nemusí ji hledat, když se mu to nelíbí. Ale zároveň taky může a nemusí ten web používat. Ten web neporušuje ničí práva a nikoho k ničemu nenutí, s ničím nekšeftuje, a když tam člověk jít nechce, tak tam nepůjde.

Jinak zámek jo, stejně se nic nevyřeší...... :rolleyes:


Mám na finálkách dvě mysterky ze třech a ani jedna z nich není zapeklitá. Dokonce tam byla dříve ta, která je naprosto triviální.

Ty Tvoje kecy jsou jen zdůvodnění, proč to neluštit a raději si to někde sehnat.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#40 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2013 - 19:20

Kolik threadu venovanych finalkyteckacezet uz bylo zamceno a stejne nekdo zalozil dalsi? Ma to cenu zamykat?
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama