Přejít na obsah


Fotka

Oznámení o odchodu z ČAGeo


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
17 odpovědí na toto téma

#1 petelik

petelik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2013 - 7:42

Při vědomí, že pár následujících řádků může zajímat max. pár promile české geoveřejnosti píši níže uvedený text.

Vážení členové České asociace geocachingu,
jako zakládající člen jsem měl poněkud odlišné představy o smyslu a
náplni činnosti ČAGeo. Dnes, při cca roční bilanci, jsem nenašel
dostatek důvodů pro to, abych v ČAGeo dále setrvával, byť jen jako
pasívní člen. Domnívám se, že v regionu, kde bydlím a působím, mohu být
se svými stávajícími i novými aktivitami mnohem užitečnější.
Přeji Vám všem, ať už jste odkudkoliv, nechť se Vaše (geo)dílo daří ..
Petr Kočka aka petelik


Ptáte-li se, proč píši toto oznámení zde, tak vězte, že VV ČAGeo rozhodl o jeho nezveřejnění na stránkách ČAGeo. No, já bych to nazval spíše cenzurou.
Ale vem to nešť, "lepšího" důkazu o správnosti svého rozhodnutí jsem se zřejmě dočkat nemohl ...
  • 0

#2 bbb carlos

bbb carlos

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2013 - 8:21

Vazeny pane Petelik ... myslim ze vetsine tady je jedno vas vstup (vystup) kamkoliv. Nechapu jestli vas mam nyni litovat a rikat si, ze jsou na vas zly? Kdyz maji jiny nazor nez vy (jednotlivec). Jeste to dejte do nejakych novin ... urcite to bude spoustu lidi (kaceru) zajimat.
  • -1

#3 hauskaa

hauskaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 713 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2013 - 8:27

bbb carlos napsal/a:
Vazeny pane Petelik ... myslim ze vetsine tady je jedno vas vstup (vystup) kamkoliv. Nechapu jestli vas mam nyni litovat a rikat si, ze jsou na vas zly? Kdyz maji jiny nazor nez vy (jednotlivec). Jeste to dejte do nejakych novin ... urcite to bude spoustu lidi (kaceru) zajimat.

Pán zřejmě rád plamínky...
  • 0
Livet är en fråga om kvalitet, inte lengt.

#4 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2013 - 8:37

hauskaa napsal/a:

bbb carlos napsal/a:
Vazeny pane Petelik ... myslim ze vetsine tady je jedno vas vstup (vystup) kamkoliv. Nechapu jestli vas mam nyni litovat a rikat si, ze jsou na vas zly? Kdyz maji jiny nazor nez vy (jednotlivec). Jeste to dejte do nejakych novin ... urcite to bude spoustu lidi (kaceru) zajimat.

Pán zřejmě rád plamínky...


Ne, pán je tak zblblej ze svojich mysterek, že si už ani nepamatuje, kde má fóra ČAGeo. Tam to totiž nenapsal.

No, Petelíku, moc jsem nepochopil, proč jsi byl na začátku ve vedení ČAGeo a Tvoje chování vždy bylo trochu nečitelné. Kdyby odešel Hradník, tak to řešit začnu, u Tebe je mi to fuk.

Hodně štěstí přeji.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#5 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2013 - 9:57

Lidi, chovejte se k sobě slušně. Petelík odznamuje odchod z ČAGeo a oznamuje důvod. To je vše. Kdo věděl o tom, že tam byl, tak teď ví, že tam není. 99% kačerů podle mě nevědělo, že tam byl a 80% kačerů neví, kdo je Petelík.
  • 0

#6 perchCZ

perchCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 229 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2013 - 10:05

bbb carlos napsal/a:
Vazeny pane Petelik ... myslim ze vetsine tady je jedno vas vstup (vystup) kamkoliv. Nechapu jestli vas mam nyni litovat a rikat si, ze jsou na vas zly? Kdyz maji jiny nazor nez vy (jednotlivec). Jeste to dejte do nejakych novin ... urcite to bude spoustu lidi (kaceru) zajimat.

Pan velká huba, to asi aby jsme se tu nenudili....
  • 0
Všechny cesty vedou ke kešce...

#7 pansy1

pansy1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2013 - 10:11

Když se ČAGeo zakládalo, bylo tady vlákno na několik stran a všichni měli potřebu se k tomu vyjádřit. Petelík je člověk, který ČAGeo vymyslel, dokopal k založení a stálo ho to hodně času, úsilí a přesvědčování. Dneska tuhle organizaci opouští a mě osobně třeba zajímá proč a divím se že vás ne. Petře za sebe ti přeju hodně úspěchů v nových aktivitách a jsem ráda, že neztrácíš optimismus. Lada
  • 0

#8 Lonos

Lonos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2013 - 10:19

Mily Kolombo. Proc by nebyl ve vedeni, kdyz stal u zrodu asociace? Spis by ses mel pozastavit napr. nad takovymi vecmi proc je v zakladajicich clenech nekdo kdo pri zakladani CAGeo jen uvaril pritomnym gulas... A v jedne veci mas pravdu. Kdyby odesel Hradnik byla by to opravdu katastrofa, ale ted uz je z nej bohuzel jen figurka co dala asociaci pouze svuj nick jako zaruku kvality, ale za nitky pritom taha nekdo jiny...
  • -1

#9 docile

docile

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2013 - 10:24

bbb carlos napsal/a:
Vazeny pane Petelik ... myslim ze vetsine tady je jedno vas vstup (vystup) kamkoliv.


Já to s dovolením trošku rozšířím. Domnívám se, že tady je většině jedno výstup a vstup kohokoliv do nějakého pofidérního ČAGEO. A nejen tady. Je to asi jedno 99% všech kačerů v ČR.
  • 0

#10 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 520 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2013 - 10:45

Proč hned všechno hrotit. Spoluzaložil, nevyhovuje, odchází. Myslím, ze to je OK. CaGeo si žije svým životem, my také. A Pet elikovi preju, at se dal daří
  • 0
Blaze tomu, kdo nic nema, nema starost, kam to schova.

#11 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2013 - 10:45

Žasnu nad tím, kolik lidi má potřebu vyjádřit, že je jim to fuk. Když je vám to fuk, proč toto vlákno tiše nepřejdete?
  • 0

#12 Alke04

Alke04

    Alke04

  • Members
  • PipPipPip
  • 678 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2013 - 11:08

Přiznám se, že když jsem s ČAGEO vystupoval já, tak jsem taky napsal nějaké vyjádření, ale sdělil jsem ho pouze VV ČAGEO a lidem, kteří mi jsou v GC blízcí, protože jsem z toho nechtěl dělat aféru a se všemi stranami jsem se rozešel se slovy "potkáme se na keškách", každopádně u Petelíka mě ten důvod také docela zajímá.
  • 0

#13 Alke04

Alke04

    Alke04

  • Members
  • PipPipPip
  • 678 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2013 - 11:09

HaLuMa napsal/a:
Žasnu nad tím, kolik lidi má potřebu vyjádřit, že je jim to fuk. Když je vám to fuk, proč toto vlákno tiše nepřejdete?


ČAGEO je téma, které vyvolává emoce... Jak by se řeklo po Cimrmanovsku: "Může se nám to nelíbit, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je to jediné, co se s tím dá dělat."
  • 0

#14 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 709 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2013 - 11:34

@petelik díky za info, aspoň se my, kteří nejsme členy, dozvíme co se v této, veřejnosti uzavřené skoro až tajemné, asociaci děje.
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#15 detritus

detritus

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2013 - 12:42

Lonos napsal/a:
Kdyby odesel Hradnik byla by to opravdu katastrofa, ale ted uz je z nej bohuzel jen figurka co dala asociaci pouze svuj nick jako zaruku kvality, ale za nitky pritom taha nekdo jiny...


Díky za cennou informaci. Hradník byla jediná věc, kvůli které jsem byl ochotný o tom nesmyslu vůbec uvažovat. Ale když je to takhle, není co řešit.
  • -1

#16 barbieteam

barbieteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2013 - 12:42

Lonos napsal/a:
Mily Kolombo. Proc by nebyl ve vedeni, kdyz stal u zrodu asociace? Spis by ses mel pozastavit napr. nad takovymi vecmi proc je v zakladajicich clenech nekdo kdo pri zakladani CAGeo jen uvaril pritomnym gulas... A v jedne veci mas pravdu. Kdyby odesel Hradnik byla by to opravdu katastrofa, ale ted uz je z nej bohuzel jen figurka co dala asociaci pouze svuj nick jako zaruku kvality, ale za nitky pritom taha nekdo jiny...


Milý Lonosi,

pominu to, že urážíš (zřejmě z nevědomosti, ale přesto urážíš) člověka, který je základajícím členem ČAGeo právě proto, že byl při jejím zakládání, a který kromě toho guláše přispěl sponzorským darem na Flying Circus, pomáhal ho postavit a ujal se 10 betatestů.

Rád bych se tě zeptal, proč jsi vlastně členem ČAGeo ty? Není to poprvé, kdy asociaci a její činnosti škodíš a pomlouváš ji. Hradník je figurka a někdo jiný tahá za nitky? Kdo? Kdybys aspoň kritizoval, ale tohle jsou pomluvy, kterých vymyslíš deset za minutu a na žádné není nic konkrétního...

Dovol, abych tě upozornil, že jsi podáním přihlášky do ČAGeo a zaplacením členského příspěvku vyslovil souhlas s Etickým kodexem, jehož první bod už jsi několikrát porušil.

Tomáš - BarbieTeam
  • 0

#17 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2013 - 12:50

detritus napsal/a:

Lonos napsal/a:
Kdyby odesel Hradnik byla by to opravdu katastrofa, ale ted uz je z nej bohuzel jen figurka co dala asociaci pouze svuj nick jako zaruku kvality, ale za nitky pritom taha nekdo jiny...


Díky za cennou informaci. Hradník byla jediná věc, kvůli které jsem byl ochotný o tom nesmyslu vůbec uvažovat. Ale když je to takhle, není co řešit.


Lež vítězí .....

Jsme v ČR, že :-(
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#18 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2013 - 13:10

Nebylo by lepší, kdybyste si to vyřídili na členské schůzi? Tímhle handrkováním poškozujete sebe i tento server. První je v rozporu s prvním bodem etického kodexu, druhé s prvním bodem cílů a poslání. Zámek
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama