Přejít na obsah


Fotka

CWG Šachy


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
31 odpovědí na toto téma

#21 kalich

kalich

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2013 - 18:55

To by byl prima event. Šachy sice moc neumím, ale s CWG se dají hrát i jiné hry. Je pravda, že CWG už v českých krajích ztrácejí své kouzlo, proto já přecházím pomalu na ,,kovovou verzi dublonů" A herním CWG eventem by možná opět CWG nabyly minulé prestiže.
  • 0

#22 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2013 - 19:02

Jak to, že CWG ztrácejí kouzlo???:o Jsem dospělá víc než 2X a kvůli hrám s CWG na eventu Posvícení v ČB jsem si je pořídila, přestože jsem si při registraci říkala, že něco takového nepotřebuji;) Nebo že bychom na jihu byli hravější než jinde? Kdyby o ně nebyl zájem, těžko by se mi jich víc než padesát rozeběhlo během měsíce - právě minulý týden jsem si pořídila pro jistotu další stovku a skoro mám chuť se vsadit, že do léta mi nevydrží
  • 0

#23 GeoKralicci

GeoKralicci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2013 - 22:23

Event s CWG tematikou by byl moc fajn. Nemyslim pouze vymenu, ale ruzne hry nebo vymozenosti. Taktez by to byla dobra inspirace pro ostatni a jak rikas, mozna by se trochu zvedla jejich prestiz. Jinak souhlasim s tebou, preci jen ten kov je oku lahodnejsi.. ale co se tyce sachu, tak tam je drevo pro mne idealni.
  • 0

#24 Libor.29

Libor.29

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 289 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2013 - 0:27

GeoKralicci napsal/a:

Dan Skareda napsal/a:
GK i GG, máte můj obdiv za dotažení nápadu k realizaci. :-) Jen otázka - figurky jsou CWG nebo nejsou? Mají z druhé strany logo GS? Všechna se totiž jmenují stejně "šachy", ačkoliv jsou s různými náměty...

Je to tak samo, jak mas napriklad i ty vic verzi. Vsechno to bude v katalogu co nevidet, na jeden nick. Kolecka jsou tedy oficialni, se vsim vsudy, budes si je moct zaradit. :-)


Jak mohou byt v katalogu pod nickem s verzemi, kdyz to nema s zadnym geocacherem nic spolecneho?
Maximalne mohou byt mezi specialnimi.
  • 0

#25 GeoKralicci

GeoKralicci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2013 - 11:51

Nejspise budou mezi specialnimi, tady si ovsem nejsem jisty, jak to bude s verzemi. Pokud by to neslo, je mozna i varianta s osobnimi CWG. Necham to na zkusenejsich, kteri kolecka zarazuji. Nicmene vse potrebne k zarazeni tyto CWG obsahuji.
  • 0

#26 Libor.29

Libor.29

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 289 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2013 - 14:21

GeoKralicci napsal/a:
Nejspise budou mezi specialnimi, tady si ovsem nejsem jisty, jak to bude s verzemi. Pokud by to neslo, je mozna i varianta s osobnimi CWG. Necham to na zkusenejsich, kteri kolecka zarazuji. Nicmene vse potrebne k zarazeni tyto CWG obsahuji.


Právě že varianta s osobními možná není, takže jedině do speciálních a bude to tolik čísel, kolik obrázků i když text je shodný.
U osobních by to šlo zase do extra, což je z bláta do louže.

Malinko se ten katalog začíná zahlcovat, pro takovéto celé série se měla již dávno založit samostatná kategorie.
  • 0

#27 GeoKralicci

GeoKralicci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2013 - 15:06

Prave ze ta kategorie s osobnimi mozna je. Ani by to nemuselo byt extra osobni. Jelikoz vlastnik nicku Šachy, je muj znamy. :-) Ale prave kvuli tomu zahlcovani katalogu, se snazim vyhnout zarazeni do osobnich CWG.
  • 0

#28 GeoKralicci

GeoKralicci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2013 - 17:49

Tak uz se vyrabi i sady po 13 ruznych CWG. Snad se vam budou kolecka libit. :-)

Vložený obrázek
  • 0

#29 CreAtive_34

CreAtive_34

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2013 - 18:54

Jaká bude cena? :)
  • 0
Garmin eTrex 30 (trackovatelný :D ) + Topo 2013 PRO
HTC Radar + Maaloo geocaching + Geopoint
Pokud by někdo měl zájem, mohu poskytnout lepší češtinu pro eTrex 30, kterou se snažím vytvořit (lepší překlad některých věcí).

#30 GeoKralicci

GeoKralicci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2013 - 18:57

Ceny jsem hodil do uplne prvniho prispevku, at v tom neni binec. Tech 13 CWG bude za 120,- komplet sachy pak 320,-
  • 0

#31 GeoKralicci

GeoKralicci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2013 - 20:31

Tak uz pipla i slibovana serie kesi. Snad se vam bude libit. Vyhodu maji obyvatele Moravskoslezskeho kraje, ale velmi uvitame i navstevu z jinych kraju. Zdejsi priroda opravdu stoji za to. Uzivejte si jak CWG hru, tak i samotne kesky. Snad pak splni svuj ucel. :) Pekny lov!

http://coord.info/ma...5,18.25121&z=14
  • 0

#32 cz_bew

cz_bew

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2013 - 22:06

GeoKralicci napsal/a:
Tak uz pipla i slibovana serie kesi. Snad se vam bude libit. Vyhodu maji obyvatele Moravskoslezskeho kraje, ale velmi uvitame i navstevu z jinych kraju. Zdejsi priroda opravdu stoji za to. Uzivejte si jak CWG hru, tak i samotne kesky. Snad pak splni svuj ucel. :) Pekny lov!

http://coord.info/ma...5,18.25121&z=14

Pekna taskarice.
Vylusteno, ted se jenom k Hati dostat :) Mame nejak nabity program.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama