Přejít na obsah


Fotka

CWG Šachy


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
31 odpovědí na toto téma

#1 GeoKralicci

GeoKralicci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2013 - 17:51

Ahoj, ve spolupráci s GeoGadget jsme se snažili vyrobit něco pěkného na eventy, co by souviselo s CWG. Vznikly z toho tyto šachy, které jsou k dostání na eshopu Geogu. Pro ty, co šachy nehrají a jsou sběratelé koleček, je k dispozici i verze 12 CWG figurek + 1 bonusové. Taktéž k této hře vznikne i série keší, ale na to si budete muset počkat. :)

Cena:
320 Kč za kompletní šachy (32 figurek, 1 bonusové CWG, šachovnice)
120 Kč za sadu 13 CWG (12 figurek, 1 bonusové CWG)

Náhled
Vložený obrázek
  • 0

#2 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2013 - 21:23

moc pekne ! :)
  • 0

#3 Johule

Johule

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 167 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2013 - 21:32

Pěkný nápad i provedení :) Ještě mě napadlo, jako ještě víc tematičtější to mít celé jakoby na téma geocachingu...pěšáci = tradičky atd...ale nevím, nakolik by se pak dalo zapamatovat, co je co:)
  • 0

#4 borda

borda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2013 - 21:44

Tak ty jsou paradni. K dokonalosti jim chybi jen baleni v tematicke locklock krabicce ;-). naklady zanedbatelny jako provizi za genialni napad beru 1 baleni .-D
  • 0

#5 BellaUH

BellaUH

    ***

  • Members
  • PipPipPip
  • 546 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2013 - 21:48

CWG uz nejsou co byvala.
  • 0
Pro někoho to už není hra, ale soutěž. Ta ale nebude mít vítěze.

#6 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2013 - 23:36

Mně tam jen vadí ty googlí mapy. ;)
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#7 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2013 - 8:26

Jsem zvedav, kdy si nekdo necha CWG motiv vypalit na celo...
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#8 mysakmorce

mysakmorce

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2013 - 8:29

lukabike.com napsal/a:
Jsem zvedav, kdy si nekdo necha CWG motiv vypalit na celo...


já bych to tak nehrotil... jako nápad mi to přijde více než originální.. a komu se to nelíbí, může to uplně normálně ignorovat :)
  • 0

#9 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2013 - 8:32

Jasne, ja to nikomu neberu :) Kazdemu dle jeho gusta. A abych jen neprudil, kdyz druhou stranu na polovicce kamenu nacernite, muzete si dat i damu :)
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#10 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2013 - 10:32

BellaUH napsal/a:
CWG uz nejsou co byvala.

jj, a dvacet deka salámu, to bylo ňákýho salámu
  • 0
.

#11 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2013 - 10:54

lukabike.com napsal/a:
Jasne, ja to nikomu neberu :) Kazdemu dle jeho gusta.
A abych jen neprudil, kdyz druhou stranu na polovicce kamenu nacernite, muzete si dat i damu :)


nebo mlýn :-)
  • 0

#12 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 624 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2013 - 11:15

sachy nehraju, ale az bude k mani sberatelska serie, tak si ji nenecham s nejvetsi pravdepodobnosti ujit...napad se mi libi hodne
  • 0

#13 GeoKralicci

GeoKralicci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2013 - 12:28

Johule napsal/a:
Pěkný nápad i provedení :)
Ještě mě napadlo, jako ještě víc tematičtější to mít celé jakoby na téma geocachingu...pěšáci = tradičky atd...ale nevím, nakolik by se pak dalo zapamatovat, co je co:)

Bylo by to urcite napaditejsi. Nicmene to by chtelo nejakeho profi grafika, aby napriklad udelal z otazniku konika a podobne. Pokud by to byla jen opravdu krabicka, tak jak je nyni na mape, tak by to vetsina nepochopila, ale kdo vi, treba se mylim.

borda napsal/a:
Tak ty jsou paradni. K dokonalosti jim chybi jen baleni v tematicke locklock krabicce ;-). naklady zanedbatelny
jako provizi za genialni napad beru 1 baleni .-D

Meli jsme vymyslene i pekne baleni v tube, bohuzel rozmer byl nakonec velmi na tesno. Takze jsme se rozhodli ho nepouzit. :(

honny napsal/a:
Mně tam jen vadí ty googlí mapy. ;)

On by nebyl problem se domluvit s Geogadgetem na jinem pokladu, oni jsou vstricni, radi udelaji i prazdny podklad nebo jakykoliv dle vaseho gusta.

ja05 napsal/a:
sachy nehraju, ale az bude k mani sberatelska serie, tak si ji nenecham s nejvetsi pravdepodobnosti ujit...napad se mi libi hodne

Diky moc, hned jak bude ta verze 13 CWG, tak ti dam vedet.

Ostatnim diky moc za pochvalu a za kritiku :-)
  • 0

#14 burg

burg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 277 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2013 - 14:56

CWGčka jsou to zajímavá, jen bych měl malou výtku. Šachovnice se orientuje černým rohem vlevo, né vpravo jak to máte vy. A v tom případě nevím, jestli nebude pootočená i mapa :D Je to blbost, vím, ale nedalo mi to ;)
  • 0
Lovte tak, aby vás to bavilo a zakládejte tak, aby to bavilo ty ostatní.

#15 Geo Gadget

Geo Gadget

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 235 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2013 - 15:00

Burg, správná připomínka a už to napravujeme, bohužel jsme šachisti na baterky a obvykle prohráváme do 20 tahu :)
  • 0

#16 Dan Škareda

Dan Škareda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 266 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2013 - 16:05

GK i GG, máte můj obdiv za dotažení nápadu k realizaci. :-) Jen otázka - figurky jsou CWG nebo nejsou? Mají z druhé strany logo GS? Všechna se totiž jmenují stejně "šachy", ačkoliv jsou s různými náměty...
  • 0

#17 GeoKralicci

GeoKralicci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2013 - 16:27

Dan Skareda napsal/a:
GK i GG, máte můj obdiv za dotažení nápadu k realizaci. :-) Jen otázka - figurky jsou CWG nebo nejsou? Mají z druhé strany logo GS? Všechna se totiž jmenují stejně "šachy", ačkoliv jsou s různými náměty...

Je to tak samo, jak mas napriklad i ty vic verzi. Vsechno to bude v katalogu co nevidet, na jeden nick. Kolecka jsou tedy oficialni, se vsim vsudy, budes si je moct zaradit. :-)
  • 0

#18 Vacerman

Vacerman

    Vacerman

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2013 - 19:51

Hezký nápad! Pouze drobnost, než to bude nabízeno nějakým šachistům ;), - neškodilo by změnit ilustrační fotku, neboť na této jsou figurky položeny "napříč" šachovnicí - políčko A1 (levý dolní roh z pohledu bílého) by správně mělo být černé a nikoliv bílé. (ke zvážení také dávám, zda by neměla být podkladová mapa na šachovnici - musí-li tam být - otočena o 90 stupňů, aby ji hráči měli po/proti směru a nikoliv oba z boku, ale to už je otázka, jaký byl záměr...).
  • 0

#19 gerdik

gerdik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 499 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2013 - 21:05

Vacerman napsal/a:
Hezký nápad! Pouze drobnost, než to bude nabízeno nějakým šachistům ;), - neškodilo by změnit ilustrační fotku, neboť na této jsou figurky položeny "napříč" šachovnicí - políčko A1 (levý dolní roh z pohledu bílého) by správně mělo být černé a nikoliv bílé.

Čímž by se vyřešilo i to, že obě dámy (i králové) stojí na špatné barvě pole.
Ovšem je otázkou, jaké figury jsou "bílé" a jaké "černé". To už je na na hráčích. Ale myslím, že tato CWG namají ambice se dostat na vyšší šachové soutěže.
Dle mého názoru je to ovšem velmi dobrý nápad a velmi zdařilá realizace. Já bych přidal na každý typ figury ještě trackovací číslo (popřípadě na každou figuru jiné). TB (figuru) by si pak mohl zaregistrovat každý, komu by po dokončené hře zůstala na šachovnici / a nebo jak by kdo chtěl. Myslím, že kolem CWG šachů se klidně může udělat větší "haló".
  • 0

#20 kromanonec

kromanonec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2013 - 8:11

...Myslím, že kolem CWG šachů se klidně může udělat větší "haló".


To by mohla být pěkná akce: Turnaj v CWG šachách. (Myšleno bez ironie.) Třeba to bude mladší sourozenec Deskohraní.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka