Přejít na obsah


Fotka

Reklama na gc.cz dotěrnější než obvykle?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
8 odpovědí na toto téma

#1 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 930 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2013 - 21:43

Ahoj, od dnešního večera mě můj firewall upozorňuje na dotěrné chování zdejšího reklamního obsahu - viz obrázek. Změnilo se něco tady nebo je můj firewall přecitlivělý?
  • 0

#2 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2013 - 22:07

Ahoj, určitě se něco změnilo, protože mě zase Opera v mobilu zobrazuje poměrně dlouhé místo pod vrchní reklamou a musím přejet víc než délku displeje, abych viděl menu.
  • 0

#3 antiviruscz

antiviruscz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2013 - 5:33

Hlavně bych změnil ten antivirus, je to šmejd který má svoji flotilů uživatelů jen z důvodu, že je předinstalován na PC které běžně koupíš v obchodech. Doporučuji Avira Antivirus, existuje i ve verzi free (jednou denně vyskočí okno s reklamou) a je mnohem rychlejší a účinější.
  • 0

#4 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2013 - 8:19

Tak to bych nesnesl, aby mě antivirus otravoval jednou denně reklamou. :D
  • 0

#5 Hickos

Hickos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2013 - 8:27

Comodo
  • 0
Don't panic!

#6 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2013 - 8:30

A ja mam AdBlock a vubec to nemusim resit :D
  • 0

#7 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 930 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2013 - 8:36

Přátelé, děkuji za dobře míněné rady. Se svým antivirem jsem spokojen a měnit ho nebudu - už proto, že podle nezávislých testů patří k nejspolehlivějším nástrojům, na rozdíl od některých vašich doporučení. Dotaz směřoval na admina webu.
  • 0

#8 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2013 - 8:52

Na to, že reklama na těchto stránkách je v poslední době dotěrnější než obvykle, přijde člověk snadno i bez antiviru. Stačí se podívat. Chápu, že tento server musí z něčeho žít, a oceňuji, že reklamy na něm obvykle souvisí s geocachingem a nenabízejí kdejaký blbosti. Navíc se mi hodí, když se můžu snadno podívat, kde si rychle koupit PETku, nebo když se dozvím, že někde mají funkční triko na kolo za 20% ceny. Ale moc nechápu majitele obchodů, kteří si myslí, že zuřivě červeně blikající reklamou si nějak pomůžou. Nevím, jak ostatní, ale já takovou reklamu okamžitě strkám do adblocku, protože s ní prostě nemůžu vydržet. Takže až budu potřebovat tu PETku nebo TB, daná firma je předem vyřazena ze soutěže :D. Prosím vás, kdo si sem ty reklamy dáváte, buďte od té lásky, dělejte je decentní, vkusný, nápaditý a nepohyblivý nebo jen pomalu se měnící. A hlavně žádný blikání! Méně je zpravidla více!
  • 0

#9 CreAtive_34

CreAtive_34

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2013 - 9:28

Od dob kdy reklamy vypadají jako tady používám ABP a mám klid ;)
  • 0
Garmin eTrex 30 (trackovatelný :D ) + Topo 2013 PRO
HTC Radar + Maaloo geocaching + Geopoint
Pokud by někdo měl zájem, mohu poskytnout lepší češtinu pro eTrex 30, kterou se snažím vytvořit (lepší překlad některých věcí).




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama