Přejít na obsah


Fotka

poznejmisto.cz II.


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
10185 odpovědí na toto téma

#21 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 171 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2013 - 22:40

kolombo napsal/a:

Poznejmisto.cz napsal/a:

kolombo napsal/a:
Chcete tím říci, že už má někdo script na klikání po mapě ?

Přesně tak.


To by mne fakt zajímalo, k čemu je takovéhle "hádání" dobré ....

No přece, aby to našel a měl bodík. Normální "Brute force" metoda. Jestli hrajete mimo jiné geocaching, tak to musíte znát, ne? Je to proti pravidlům? Existují vůbec nějaká pravidla?
Mně je to celkem vurst. Dnes jsem konečně našel serpentýny. Kdybych je našel dřív, měl bych nalezeno vše. Bohužel přibyly další špeky. Rád bych našel vše a pak zabouchl dveře. Je to strašný žrout času.
edit: Ale přineslo mi to hodně hodně poznatků.
  • 0

#22 Libor.29

Libor.29

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 289 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2013 - 23:14

Teda ... co ja bych dal za serpentiny, takoveho casu jsem jim jiz venoval :-)
  • 0

#23 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 864 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2013 - 23:24

Hamaci napsal/a:
Rád bych našel vše a pak zabouchl dveře. Je to strašný žrout času.
edit: Ale přineslo mi to hodně hodně poznatků.

Tak tohle jsem si říkala několikrát. Vlastně vždy, když najdu vše, si říkám - tak a konec! Budu dělat něco jiného, nebo k tomu počítači přirostu.:D
Ale nedá mi to. Zas a znova se dívám, co je za nové fotky a zas a znova se do hledání pouštím.

A rvu si vlasy, když vidím, kolik zajímavých míst tady u nás máme a já vím naprosto jistě, že je všechny nestihnu navštívit.:@

Ale jsem ráda, že si o těch místech aspoň něco vygooglím a přečtu. :)
  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#24 Columbovsukni

Columbovsukni

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 648 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2013 - 23:26

Já si říkala, že je divné, že nikdo nepíše do vlákna a ono ejhle, my už máme druhé... :o
  • 0

#25 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2013 - 22:41

Columbovsukni napsal/a:
Já si říkala, že je divné, že nikdo nepíše do vlákna a ono ejhle, my už máme druhé... :o


Ale je tu nějak moc klid. Vše je vyluštěno a vygoogleno. Tak kde jsou další obrázky?
  • 0

#26 Columbovsukni

Columbovsukni

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 648 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2013 - 22:55

Dej pokoj! :D Konečně dnes vypínám pc v tuto časnou hodinu, mažu se psem a do postele! :)
  • 0

#27 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 864 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2013 - 22:56

Taky se nudím, nových obrázků je málo a nalezené jsou za chvíli...B) Chtělo by to zase nějaký Tiskařov.:D
  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#28 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2013 - 23:01

Alf Gang napsal/a:
Taky se nudím, nových obrázků je málo a nalezené jsou za chvíli...B) Chtělo by to zase nějaký Tiskařov.:D


no, Tiskařov asi úplně ne, ten mě fakt nenadchl, protože se nedal normálně najít
ale nějaká pěkná vychytávka by se objevit mohla
něco tak na 1-2 dny hledání .-))
  • 0

#29 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2013 - 23:07

2 Grešáci:
Myslím, že i ten Tiskařov se dá normálně najít za jeden nebo dva dny. Liberecký kraj není zase tak velký, aby se jeho všechny jeho silničky nedaly za tu dobu projet :)
Vím, co píšu - po jiných neúspěšných pokusech jsem prostě drandil na Google Street view všemožnými směry od Jablonce a naštěstí jsem zvolil správný kurz :)
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#30 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 864 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2013 - 23:11

Gresaci napsal/a:

Alf Gang napsal/a:
Taky se nudím, nových obrázků je málo a nalezené jsou za chvíli...B) Chtělo by to zase nějaký Tiskařov.:D


no, Tiskařov asi úplně ne, ten mě fakt nenadchl, protože se nedal normálně najít
ale nějaká pěkná vychytávka by se objevit mohla
něco tak na 1-2 dny hledání .-))

Beru zpět - představa, že bych jezdila po mapě a zajížděla do každé vísky a tam pak do každé uličky a občas i zjistila, že úplně každá silnička se projet nedá, tak to fakt nééé...:D
Ale pěkné vychytávky bych brala, klidně i několik.;)
  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#31 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2013 - 23:11

PaWcz napsal/a:
2 Grešáci:
Myslím, že i ten Tiskařov se dá normálně najít za jeden nebo dva dny. Liberecký kraj není zase tak velký, aby se jeho všechny jeho silničky nedaly za tu dobu projet :)
Vím, co píšu - po jiných neúspěšných pokusech jsem prostě drandil na Google Street view všemožnými směry od Jablonce a naštěstí jsem zvolil správný kurz :)


já takhle hledala pomocí street wiew ten přístřešek v Krkonoších a dalo to zabrat víc, než kdybych tam chodila pěšky .-)
  • 0

#32 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 864 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2013 - 23:13

PaWcz napsal/a:
Myslím, že i ten Tiskařov se dá normálně najít za jeden nebo dva dny. Liberecký kraj není zase tak velký, aby se jeho všechny jeho silničky nedaly za tu dobu projet :)
Vím, co píšu - po jiných neúspěšných pokusech jsem prostě drandil na Google Street view všemožnými směry od Jablonce a naštěstí jsem zvolil správný kurz :)

Hledání 1-2 dny beru, ale ne celých 48 hodin v kuse, protože pochybuju, že zrovna u Tiskařova by se mi povedlo hned zvolit správný kurz. :D
  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#33 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2013 - 23:16

posíláte jim tam nějaké obrázky? já toho poslala už tolik, že ani nevím, co jo a co ne zveřejnili mi zatím jen tři, ale překvapilo mě, že mi u jednoho obrázku napsali, že ho zveřejnit nemůžou, že není kvalitní abyste to pochopili, ne že mě překvapilo, že není kvalitní, ale že mi to napsali myslíte, že tedy jako ty ostatní někdy zveřejní, když se k nim zamítavě nevyjádřili?
  • 0

#34 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2013 - 23:18

Alf Gang napsal/a:

PaWcz napsal/a:
Myslím, že i ten Tiskařov se dá normálně najít za jeden nebo dva dny. Liberecký kraj není zase tak velký, aby se jeho všechny jeho silničky nedaly za tu dobu projet :)
Vím, co píšu - po jiných neúspěšných pokusech jsem prostě drandil na Google Street view všemožnými směry od Jablonce a naštěstí jsem zvolil správný kurz :)

Hledání 1-2 dny beru, ale ne celých 48 hodin v kuse, protože pochybuju, že zrovna u Tiskařova by se mi povedlo hned zvolit správný kurz. :D


jsem taky nemyslela v kuse .-)
  • 0

#35 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 864 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2013 - 23:20

Posílám, taky mám zveřejněné tři. K ostatním vyjádření zatím nemám, ale uvítala bych, kdyby mi napsali, že nějakou fotku nezařadí z toho a toho důvodu. Sama uznávám, že ne vše jsem měla nafoceno kvalitně, něco bylo foceno mobilem a nejsem profík. Když ti napsali zatím jen k jedné, že jí nezveřejní, tak ty ostatní jsou určitě stále ve hře. Nebo se k nim ještě nedostali, aby je mohli posoudit. Tipuju, že fotek jim chodí kvanta.:)
  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#36 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2013 - 23:38

Já poslal čtrnáct kousků, zveřejněné jsou zatím tři a ostatní holt čekají na kopici s ostatními nepublikovanými obrázky. Na některé nedojde, protože už se ve hře objevily takřka identické záběry, některé možná nepadnou správcům hry do oka, a čas těch zbylých přijde. Neřeším to - když mě zaujme nějaké místo nebo objekt, vyfotím ho, pošlu a uvidí se, jestli na něj někdy přijde řada. Mimochodem naposledy jsem tam poslal jeden takový pitoreskní středočeský "Tiskařov" (i když kolem tohoto asi za rok projede víc lidí než kolem Josífkova) ale teď v zimě je to bída se světlem, takže kdo ví, zda na něj dojde :)
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#37 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2013 - 23:49

já to také neřeším, jen mě překvapila ta reakce, že se vůbec namáhali mi dát vědět, že tento zrovna tedy ne škoda, moc pěkné místo, ale fotila jsem asi tenkrát na horší foťák taky jsem poslala spoustu, co už jsou nyní duplicitní, u těch jsem ale aspoň nemusela hledat, kde jsou .-) jen opravdu už nevím, co jsem jim poslala a co jsem chtěla poslat by mohlo být skrytě v profilu, co kdo poslal a případně by si to autor mohl dodatečně i sám odstranit, když by viděl, že už to nemá šanci
  • 0

#38 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2013 - 23:57

Já poslal na začátku dvě a vyšla jedna. Pokud vyjde i ta druhá, nebude to moc dobře, protože hodně podobný záběr z toho místa už vyšel. Teď jsem poslal další dvě, tak uvidím.
  • 0

#39 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 104 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2013 - 8:59

Gresaci napsal/a:
jen opravdu už nevím, co jsem jim poslala a co jsem chtěla poslat
by mohlo být skrytě v profilu, co kdo poslal a případně by si to autor mohl dodatečně i sám odstranit, když by viděl, že už to nemá šanci

Jj taky by se mi líbilo vidět v profilu vlastní neschválené. Taky už si nepamatuju, co jsem poslal a pokud bych posílal další, mohl bych ji omylem poslat znovu. Anebo si to rozmyslet a nějakou neschválenou zrušit.
Už to tady padlo. Moc by se mi líbil v galerii filtr na nenalezené a na kraje.
  • 0

#40 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 696 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2013 - 9:01

Hele Fisato, proč si dal na tu poslední fotku No. 363 pět hvězdiček? :o Vždyť i já z druhého konce republiky, který jsem tam nikdy nebyl, to měl během dvou minut odkliklé. Předpokládám, že nejsem jediný, kdo se k těm fotkám chová jako kačer a nejdřív jukne na atributy (hvězdičky) a podle toho zvolí hledací strategii. Tady jsem to hned ze začátku neudělal (co kdyby to bylo to, na co to vypadá ;) ) a měl jsem ji hned.
  • 0
www.povetrnik.cz




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů


    Google (1)

Reklama