Přejít na obsah


Fotka

poznejmisto.cz II.


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
10208 odpovědí na toto téma

#8441 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2017 - 8:22

Jojo, ten Google je ale potvora... na PoznejMisto zrovna tobe dlouhodobe serviruje ty spravne obrazky rovnou pod nos. Ale jak se jedna o mysterku, jsi v haji? Divny, vid?

 

Vzhledem k tomu, ze PoznejMisto take hraju od zacatku, tak zajiste vubec netusim, jak to funguje... takze treba vubec nevim o tech privatnich diskuzich, kde si ta skupina prednich hracu navzajem napovida, a tak.


  • 0

#8442 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2017 - 20:20

Tak teď jsem hledal předposlední dvě na telefonu. Kdo to zkoušel, ví jak to jde. Přesto byly skoro bez problémů. Dnešní jsem si nechal až domů na PC, při pohledu na velký obrázek mi bylo hned jasné, kde mám hledat a co jsem na malé obrazovce neviděl. Řekl bych, že už delší dobu nebyl žádný velký zásek (a tak teď určitě přijde). Přiznám se, že párkrát jsem radu dostal (jen radu, nasměrování), ale o velkých diskusích a radění nevím.


  • 0

#8443 Jerry 68

Jerry 68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2017 - 5:51

On kdysi kdosi psal, že na fb se radí ve velkým, nevím fb nemám, ale věřím, že i na Poznejmísto jsou finálkáři  :( .


  • 0
Čas strávený v Chřibech se nepočítá:-).

#8444 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2017 - 6:53

Tak to chápu, já Facebook taky nemám. Ještě jsem nepřišel na to, k čemu by mi byl. Možná k tomu dojdu.


  • 0

#8445 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2017 - 7:45

To s tim FB nejsou povesti... Ale kvuli tomuto si to fakt nezakladej, lepsi je to hrat poctive a pro zabavu.  ;)


  • 1

#8446 PeSis

PeSis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 422 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2017 - 7:51

Tak teď jsem hledal předposlední dvě na telefonu. Kdo to zkoušel, ví jak to jde. Přesto byly skoro bez problémů. Dnešní jsem si nechal až domů na PC, při pohledu na velký obrázek mi bylo hned jasné, kde mám hledat a co jsem na malé obrazovce neviděl. Řekl bych, že už delší dobu nebyl žádný velký zásek (a tak teď určitě přijde). Přiznám se, že párkrát jsem radu dostal (jen radu, nasměrování), ale o velkých diskusích a radění nevím.

 

Tak ta 3684  po nalezení v jedné dříve jmenované databázi s jasným umístěním jsem se div neklikal  :D furt jen: "zkus být přesnější"   :o

Zato ta dnešní jen tak jsem se přiblížil na mapě a podle úhlu záběru jsem na první kliknutí měl. Byl sem 13, a to se říká že je to nešťastný číslo. :lol:


Tento příspěvek byl upraven od PeSis: 25 květen 2017 - 7:51

  • 0

Xiaomi Redmi Note 10 Pro => Locus 4 gold, WhereYouGo, Mapy.cz ; Samsung J5 (iGo navi) ;
GeoGet (+Stator)

 

 

Moje statistika na Geocaching.com

 

 

 


#8447 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2017 - 8:04

Kvůli PM si určitě FB zakládat nebudu. Jedině snad, že už jsou i odborné instituce, které přes FB šíří svoje aktuality. Ale zatím mi pořád stačí sledovat určité webové stránky, nebo blogy, aktuality dostávám mailem a i tak je toho víc, než o co stojím. Byly sice u nás snahy aktuality dávat na Twitter, ale ten jsem před týdnem zrušil, protože mi tam pořád chodily jen nesmysly, že tohle a tohle bych mohl chtít sledovat. Odborná věc ani jedna. Ale asi to k něčemu bude, když přes to Trump vedl prezidentskou kampaň.

A 3648 je zřejmě zaměřená o pár metrů mimo, nebo není přesně na mapě. Ale to celkem nevadí, najít se dá.Nějaký kačer by to tam mohl projít a případně aktualizovat na OSM. Já to nebudu, v tomto kraji jsem nikdy nebyl.


  • 0

#8448 Evca.N

Evca.N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2017 - 8:05

FB používám, ale na žádnou napovídací skupinu jsem nenarazila. Teda ani jsem ji nehledala. Vždycky mám velkou radost, když to najdu sama. Neříkám, že mi párkrát někdo neporadil. To fakt ne. Pár pomníčků bych se ráda zbavila. Ale baví mě hledat různé databáze. Nejednou se mi to vyplatilo i v práci. Že exsistuje databáze toho a toho. K té radosti. Od publikace 3680 jsem věděla, že jsem to už někde viděla. myslela jsem, že už byla fotka publikovaná. Nebyla. Sakra tohle jsem už někde viděla. Tam jsem byla. No jasně po dvou dnech googlování jsem si konečně vzpomněla. Do kilometru od baráku... Ale ta radost. :)


  • 3

#8449 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2017 - 8:14

Tak zrovna 3680 jsem reálně nikdy neviděl, ale hned jsem poznal co je to za objekt, vím, kde takové objekty bývají a našel jsem ho za chvilku.


  • 0

#8450 Jerry 68

Jerry 68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2017 - 9:47

Tak FB určitě k životu nepotřebuji. Pár rad se mi dostalo, pár spoilerů jsem našla tady, na fóru. Pomníček mám jediný,  kamenný most 2592. Ten teda odolává, někdo psal, že ho našel, ale nepoznal, takže u každého opraveného mostu mám nos na obrazovce a hledám podobnosti :) . Baví mne ta detektivní práce, navíc jako přidanou hodnotu beru to, že objevím další krásná a zajímavá místa, kam bych se jednou chtěla podívat. Jen ta hra měla vzniknou už někdy před třiceti lety  :D , už to asi všechno nestihnu. 3680 jsem našla most, i když i účel budovy jsem odhadla.


  • 0
Čas strávený v Chřibech se nepočítá:-).

#8451 Columbovsukni

Columbovsukni

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 648 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2017 - 18:15

Skupina na FB byla, pak byla na chvilku zrušena. Vznikla po té znovu, ale už se tam snad neřeší až tak fotky PM, jen některé. Aspoň to tak vypadá z toho, co je vidět, pokud nejsi členem. Možná jen ty PM fotky nejsou vidět veřejně. A taky si nemyslím, že se tam vyskytovali "přední" hráči. Ani autor té skupiny není na prvních příčkách.  ;)


  • 0

#8452 M13JP

M13JP

    Pepa

  • Members
  • PipPipPip
  • 543 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2017 - 19:06

Já vím o jednom FB profilu, kde ten kdo to z členů/přátel první uhodl napsal, oč se jedná a takhle tam byl spoilován jeden obrázek za druhým.

A ačkoliv jsem na prvních příčkách, NIKDY jsem členem žádné podobné skupiny nebyl a ani nejsem. ;)


  • 0

#8453 Columbovsukni

Columbovsukni

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 648 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2017 - 12:50

Tak se mi ten strom konečně podařilo nakliknout. Nechápu, jak jste ho vygooglili.  ;)


  • 0

#8454 Stranger42

Stranger42

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2017 - 14:17

Já na to šel po našemu, takže to bylo asi za 2*  ;)  Zato mi pije krev ten středočeský vodotrysk  :angry: Tam už nevím, na co se zeptat a klikačka je taky marná. 


  • 0

#8455 Columbovsukni

Columbovsukni

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 648 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2017 - 14:39

Já na to šel po našemu, takže to bylo asi za 2*  ;)  Zato mi pije krev ten středočeský vodotrysk  :angry: Tam už nevím, na co se zeptat a klikačka je taky marná. 

Tam se dá odvodit, kde je to umístěno. Pak to šlo sice taky špatně najít (úplně jiné foto), ale šlo.


  • 0

#8456 thvt

thvt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 193 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2017 - 16:43

Tak se mi ten strom konečně podařilo nakliknout. Nechápu, jak jste ho vygooglili.  ;)

tohle jsem negooglila, ale dobře tipla lokalitu a stromů v mapě zas tolik není :D


  • 0

#8457 Columbovsukni

Columbovsukni

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 648 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2017 - 17:53

tohle jsem negooglila, ale dobře tipla lokalitu a stromů v mapě zas tolik není :D

Pokud tipneš lokalitu, tak možná. Ale jinak je tam stromů poměrně dost, navíc s nutností hodně přiblížené mapy, takže jsem fakt ráda, že se zadařilo.  :D


  • 0

#8458 thvt

thvt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 193 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2017 - 19:17

Pokud tipneš lokalitu, tak možná. Ale jinak je tam stromů poměrně dost, navíc s nutností hodně přiblížené mapy, takže jsem fakt ráda, že se zadařilo.  :D

njn, jenže výhoda byla, že to tam docela znám, takže to zas až tak těžký nebylo,ono je tam stromů s obrázky pár


  • 0

#8459 PeSis

PeSis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 422 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2017 - 8:24

Já na to šel po našemu, takže to bylo asi za 2*  ;)  Zato mi pije krev ten středočeský vodotrysk  :angry: Tam už nevím, na co se zeptat a klikačka je taky marná. 

 

Myslíš ten s těmi dětmi (0553) ? to je hodně starej rest.


  • 0

Xiaomi Redmi Note 10 Pro => Locus 4 gold, WhereYouGo, Mapy.cz ; Samsung J5 (iGo navi) ;
GeoGet (+Stator)

 

 

Moje statistika na Geocaching.com

 

 

 


#8460 Stranger42

Stranger42

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2017 - 8:30

Ten ne :-) Myslel jsem 3658, i když uznávám, že tam není vodotrysk ten hlavní objekt. Ale protože netuším, k čemu ta stavba slouží, pojmenoval jsem to takhle.


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama