Přejít na obsah


Fotka

poznejmisto.cz II.


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
10207 odpovědí na toto téma

#8601 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2018 - 21:06

Na Twitter jsem měl dostávat nějaká upozornění, pracovní. Ale chodily mi na něj jen nabídky, že toho, toho a toho určitě chci sledovat. Tak jsem účet zrušil.

Jinak, stačí sledovat jen to číslo, co udává počet publikovaných obrázků, není třeba sledovat jeden konkrétní. Takto jsem si kdysi sledoval i keše, když jsem nebyl PM, sledováním počtu publikovaných v kraji. Bohužel častěji to znamenalo pokles o jednu, archivací eventu. Ale taky se to nedá dělat moc často. Sledovací prográmky parsují staženou stránku, takže ji musí nejdřív stáhnout - a tozumné je to tak jednou až několikrát za hodinu, častěji ne. A je třeba to nastavit, jinak se bude furt hlásit změna, např. počítadlem přístupů, vkládanou reklamou, náhodnými obrázky, apod.


  • 0

#8602 Stranger42

Stranger42

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2018 - 21:31

Otevřel si hospodu, ale chodili mu do ní lidi :-D Jak si Twitter (ale i cokoliv jiného) nastavíš, tak ti bude fungovat. Všechny ty nabídky jdou zrušit. Já ho používám jen jako RSS čtečku.
  • 0

#8603 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2018 - 7:01

Mě nevadilo, že mi chodí nevyžádané pozvánky, ale že mi nechodí to, kvůli čemu jsem to založil (protože tam nic nedávali). Nic proti twiteru nemám a pokud mi někdy k něčemu bude, použiju ho znovu.


  • 0

#8604 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2018 - 21:39

Ta kaple tedy dala zabrat, a to jsem si myslel, že kapli v našem kraji najdu snadno. Už jsem si myslel, jestli to není třeba vodojem nebo kotelna. Nakonec se fotka ukázala, ale až když jsem uhodl blízkou obec.


  • 0

#8605 Columbovsukni

Columbovsukni

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 648 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2018 - 9:18

3875 - moc pěkná fotka, ta mě potěšila.  :)


  • 0

#8606 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2018 - 10:36

A ani nebyla těžká. Na 4*. Jsou pěkné fotky, kde je jasné CO na nich je, ale přiít na to ODKUD. Tady to těžké nebylo, asi druhý pokus.


  • 0

#8607 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2018 - 8:41

3883, tam jsem byl naposled jako školák, přesto jsem to poznal na první pohled. Proč je to 4*? Jen pro ten neobvyklý pohled zespodu?


  • 0

#8608 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 172 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2018 - 9:37

Naopak, takto zespodu to fotí skoro každý, takže se to dá najít tou nejsprostší hrubou metodou.
Takže za mne obtížnost 2.

Zato z toho Masaryka šílím :-)


  • 0

#8609 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2018 - 10:04

Ten Masaryk se ukázal skoro hned. Chápu, Masarykových soch je spousta, ale ty pravá se mezi nimi našla brzo.


  • 0

#8610 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 172 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2018 - 10:25

Zajímavé. Dnes na mne Tatíček vyskočil po zadání obecného dotazu okamžitě.


  • 0

#8611 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2018 - 10:42

3488: musel jsem se pořádně podívat, jestli tahle fotka není ode mě a vůbec jsem nechtěl věřit, že je to ono. Tohle místo znám velmi dobře a FTF to jen potvrdilo.

Napsal bych autorovi, ale nevidím ho ve fóru ani na GC.com


Tento příspěvek byl upraven od mpik: 21 březen 2018 - 6:26

  • 0

#8612 Stranger42

Stranger42

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2018 - 11:34

Někdy si říkám, čím si místo vlastně zasloužilo být na PM a 3889 je jedno z nich. Přitom se stačí otočit doprava nebo kousek popojít a jsou tam dva rozhodně zajímavější objekty, než křížek na mostě. :ph34r:


  • 0

#8613 N.o.e.

N.o.e.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2018 - 20:24

Nejspíš proto, aby to vše nebylo tak jednotvárně jednoduchý  B)

Počet kliknutí je vše říkající  :P když jen 6 z nich není na prvním místě. 


  • 0

Vloženo do PM         

S5 (N5800XM)


#8614 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 220 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2018 - 20:47

3889: mně se to místo líbí, je malebný. Co je vpravo, by mi ani tak zajímavý nepřišlo - na místě ano, ale v této hře ani ne (ale klidně by tam být samozřejmě mohlo - ovšem zrovna tak, jako toto). Hra nesupluje nějakého turist. průvodce (i když docela vhodně doplňuje). Je o hledání a tady to bylo celkem fajn: myslel jsem si, že to najdu na "kříž" nebo "most", ale nakonec to bylo velmi rychle na něco úplně jinýho..


  • 0

#8615 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2018 - 21:01

Taky jsem našel podle něčeho jiného, ale rychlé to zaručeně nebylo.


  • 0

#8616 Stranger42

Stranger42

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2018 - 22:17

PM beru doslova, tedy jako web na poznávání míst ve smyslu seznámení se s něčím zajímavým nebo s tipy na návštěvu. Degradovat to jen na najití bodu na mapě mi příjde škoda. To bych mohl vyfotit lavičku za barákem a hledejte :lol: 


  • 0

#8617 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2018 - 22:42

Ono je to různé. Rád si najdu něco pěkného, ať kulturní památku, nebo přírodu. Beru to tak, že některé fotky jsou spíš na to, aby si člověk zahledal, některé na to, aby i něco poznal. Tady jsem si říkal, že ten most nebo křížek musím někde najít, a nic. Ale najít se to dalo. Ale proklikal jsem snad všechna města v kraji. Lavička za barákem by se hledala těžko, ale možná by to nakonec taky šlo. Třeba úvahou, že takovou věc by nefotil nikdo moc daleko odtud, kde bydlí. Už u některých autorů tuším, jaký je asi jejich rádius a pak mě překvapí, když zajeli dál. Spíš mě vždy znervozní, když dlouho nic nového není.


  • 0

#8618 N.o.e.

N.o.e.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2018 - 23:26

..... To bych mohl vyfotit lavičku za barákem a hledejte :lol:

 

V čekárně ji vyfocenou mám a je docela i pěkná s krásným výhledem, jen by to bylo asi moc jednoduché  :wacko:


  • 0

Vloženo do PM         

S5 (N5800XM)


#8619 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2018 - 20:43

3892: tak tohle se mi líbí. Od začátku jsem věděl, co to je, ale tyto objekty jsou všechny hodně podobné, najít se to s obtížemi dalo. Nakliknout náhodou to asi nejde.


  • 0

#8620 Columbovsukni

Columbovsukni

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 648 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2018 - 18:47

Tak je po Velikonocích... Že bych se konečně pustila do hledání toho mostku?  ;)


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama