Přejít na obsah

Fotka

poznejmisto.cz II.

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
8603 odpovědí na toto téma

#8601 mpik

mpik

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6 367 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2018 - 21:06

Na Twitter jsem měl dostávat nějaká upozornění, pracovní. Ale chodily mi na něj jen nabídky, že toho, toho a toho určitě chci sledovat. Tak jsem účet zrušil.

Jinak, stačí sledovat jen to číslo, co udává počet publikovaných obrázků, není třeba sledovat jeden konkrétní. Takto jsem si kdysi sledoval i keše, když jsem nebyl PM, sledováním počtu publikovaných v kraji. Bohužel častěji to znamenalo pokles o jednu, archivací eventu. Ale taky se to nedá dělat moc často. Sledovací prográmky parsují staženou stránku, takže ji musí nejdřív stáhnout - a tozumné je to tak jednou až několikrát za hodinu, častěji ne. A je třeba to nastavit, jinak se bude furt hlásit změna, např. počítadlem přístupů, vkládanou reklamou, náhodnými obrázky, apod.

• 0

#8602 Stranger42

Stranger42

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 431 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2018 - 21:31

Otevřel si hospodu, ale chodili mu do ní lidi :-D Jak si Twitter (ale i cokoliv jiného) nastavíš, tak ti bude fungovat. Všechny ty nabídky jdou zrušit. Já ho používám jen jako RSS čtečku.
  • 0

#8603 mpik

mpik

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6 367 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2018 - 7:01

Mě nevadilo, že mi chodí nevyžádané pozvánky, ale že mi nechodí to, kvůli čemu jsem to založil (protože tam nic nedávali). Nic proti twiteru nemám a pokud mi někdy k něčemu bude, použiju ho znovu.

• 0

#8604 mpik

mpik

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6 367 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2018 - 21:39

Ta kaple tedy dala zabrat, a to jsem si myslel, že kapli v našem kraji najdu snadno. Už jsem si myslel, jestli to není třeba vodojem nebo kotelna. Nakonec se fotka ukázala, ale až když jsem uhodl blízkou obec.

• 0

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama