Přejít na obsah


Fotka

poznejmisto.cz II.


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
10215 odpovědí na toto téma

#8681 Jerry 68

Jerry 68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2018 - 22:08

No vida, stačí si trochu poplakat a další obrázek je na světě, děkujeme .
  • 0
Čas strávený v Chřibech se nepočítá:-).

#8682 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2018 - 6:39

Je otázka, jestli se obrázek objevil v důsledku našeho postěžování, nebo bez něj. Tj. jestli autoři toto vlákno vůbec čtou. A pak je otázka, kdy bude další. Za celý listopad byl jen jeden.


  • 0

#8683 Stranger42

Stranger42

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2018 - 6:46

Já myslím, že tohle vlákno sledují. Vždycky po tvé stížnosti zareagovali a něco dali. Bylo by ale dobré vědět, proč to tak vázne.
  • 0

#8684 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2018 - 7:42

No myslím, že se jim do toho prostě už nechce. Takhle většinou končí aktivita, založená na jednom člověku, nebo malé skupině. Někdy se to dá předat někomu jinému, nebo když to má komerční potenciál, to někdo koupí (a pak často po čase nechá stejně zdechnout), nebo to skončí na nějakých technických nebo právních problémech, např. na aktualizaci technologie, na kterou už autor nemá sílu.

Za velké společnosti třeba Spolužáci kvůli GDPR a Google+ kvůli zabezpečení. V obou případech ale kvůli tomu, že chtěli být konkurencí facebooku a nepovedlo se to. Z malých aktivit XKCZ, člověk který překládal komixy XKCD, což není jednoduché, jde většinou o anglické slovní hříčky. Vykašlal se na to před rokem. Nebo z našeho oboru Geospy. Konkurence waymarkingu, který stagnuje, ale ani se nerozběhla, i když bodů tam měli poměrně dost, tj. určitý počet lidí se alespoň z počátku zapojil. Poznejmisto má podle mě poměrně dost zájemců. Registrovaných 2400, aktivních bude pár set. Na to, že propagace jede vlastně jen tady na fóru o geocachingu, což je jiná i když příbuzná aktivita, je to asi docela dost. Nepoužívám facebook, nevím, jak to jede po něm. Na nedostatek fotek k publikování si určitě stěžovat nemůžou, těch tam musejí mít tisíce, jsou lidi, co jich tam nacpali stovky.


Tento příspěvek byl upraven od mpik: 04 prosinec 2018 - 7:45

  • 0

#8685 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2018 - 8:19

Bude ještě něco do vánoc?

A prosím ostatní, kdo mají zájem aby ještě něco bylo, aby se tady občas ozvali, ať tu nepíšu pořád jenom já. Ale má ještě někdo zájem? Určitě jo, jak je vidět ze statistiky, po uveřejnění novinky má za pár minut několik nálezů, za pár dní desítky, tj. všichni kdo měli a mají zájem, hledají okamžitě.


  • 0

#8686 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 172 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2018 - 8:21

No tak jednou denně se podívám, jestli něco nepřibylo, a do hledání restů se mi moc nechce. Mám jich pětadvacet.


Tento příspěvek byl upraven od Hamaci: 14 prosinec 2018 - 8:22

  • 0

#8687 M13JP

M13JP

    Pepa

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2018 - 9:09

Také mám stále zájem, každý den koukam, jestli neco nepribylo... Myslím, ze je opravdu hodně lidi, kteří čekají na každý nový obrázek, akorát to sem nepíší...
  • 0

#8688 Columbovsukni

Columbovsukni

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 648 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2018 - 9:28

Já chci pořádnou nálož!!!  :)


  • 0

#8689 bobasso

bobasso

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2018 - 10:25

....... taky na PM každý den nakukuju a odcházím se smutnou tváří. Kdyby na rovinu řekli, že už nemají čas a sílu tyhle stránky obhospodařovat,tak víme, že je konec, ale tak.... O tyhle hádačky je evidentně velký zájem a hlavně se při nich člověk dozví plno zajímavých věcí, nejen co se týče geocachingu, který tuhle hru těž nemálo živí. Prosím, nevzdávejte to.
  • 0
bobasso

#8690 Stranger42

Stranger42

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2018 - 10:33

Na můj dotaz přes jejich formulář nikdo nereagoval, takže důvod toho laxního přístupu neznáme. Ale vždycky se chytnou, když si tu mpik postěžuje, takže tohle vlákno určitě sledují. Mohli by narovinu říct, co se děje.


  • 0

#8691 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2018 - 10:52

Tak, na rovinu rict, ze se jim do toho uz nechce, a dat moznost, aby to provozoval nekdo jiny. Ale delat pstrosa s hlavou v pisku neni k nicemu.


  • 1

#8692 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 221 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2018 - 16:01

Být jimi, klidně bych tam nasypal všechno nasyslený. To by byl šrumec. Pár lidí by možná doma prošvihlo Vánoce ;-)


  • 0

#8693 Evca.N

Evca.N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2018 - 17:27

Já to teda denně nekoktroluju a restů tam mám hooodně, ale bylo by mi líto, kdyby to skončilo. Jednou za čas si k tomu sednu a třeba se i zadaří, nebo jsem na pár věcí narazila i při dovolených.


  • 0

#8694 Shashlick

Shashlick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 515 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2018 - 18:24

Já PM sleduji na twitteru, takže o každém novém kousku vím v podstatě okamžitě :) 

 

Ale nejsem zarputilý hledač, restů mám nepočítaně. Radši bych spíš nějaké své další fotky protlačil do hry :D


  • 0

Jde se lovit!

Moje statistiky ZDE


#8695 bobasso

bobasso

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2018 - 19:48

Zdravím. Kdysi se tu na GC.cz zmínil kačer puczmeloun o tom, že se na netu rozjíždí nová hra Poznejmisto. Že strůjcem této hry jsou jeho kamarádi. A tak jsem jej dnes požádal, zda by se nemohl těch kamarádů zeptat, jak to dál s touto hrou vidí. Zda by se tu na fóru poznejmísto nemohli jasně vyjádřit. puczmeloun mi přislíbil, že jim napíše.Takže zatím tak. 


  • 2
bobasso

#8696 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2018 - 21:11

Zprávu jsem předal, reakce je takováto:
 

No, my asi máme někde chybu, protože se měly zveřejnit fotky minulý i předminulý víkend a nestalo se tak.
Tak uvidíme.


Zároveň jsem předal i odkaz na toto vlákno...
  • 5
Užívej života...

#8697 Stranger42

Stranger42

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2018 - 21:21

Víkend? Jestli to tam hází automat, proč při tom počtu ve frontě jen o víkendu? I tak díky za zprávu.


  • 0

#8698 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2018 - 21:38

Tak to je lepší zpráva, než jsem čekal. Pokud to je opravdu automat a pokud se bude někdo snažit ho opravit - naprogramovat. Tohle neustálé odkládání, když nic přímo netlačí, aby to bylo hned hotové, dobře znám. Ale jen doufám, že se k tomu někdo dostane.


  • 1

#8699 sarkacz

sarkacz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 63 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2018 - 22:18

Taky se přimlouvám, aby hra pokračovala. Sice není moc času, restů mám na několik stran, ale pořád mě to hledání baví. A za ty roky jsem i pár zajímavých míst, které se na fotkách objevily, stihla navštívit osobně...


  • 0

#8700 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2018 - 16:04

Tak dneska se mi to líbilo. Nic moc jednoduchého, ale taky ne složitého, dalo se to najít a místo se mi líbí. Jen tak dál.


  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama