Přejít na obsah


Fotka

poznejmisto.cz II.


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
10215 odpovědí na toto téma

#8881 MartyMcFly89

MartyMcFly89

    Martyrius

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2019 - 5:34

#4051 fajné a rychlé. Moc děkuji. UŽ DLOUHO NEBYLA *****. Když je jedna za čas, hodila by se aspoň nějaká brutální hledačka.


Není zač, má třetí přijatá.
  • 0

#8882 Columbovsukni

Columbovsukni

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 648 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2019 - 16:50

4038 - tak už jsem myslela, že to nenakliknu... Každá louže v Královehradeckém vyzkoušena několikrát, než jsem to trefila.  B)


  • 0

#8883 thvt

thvt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 193 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2019 - 17:19

4038 - tak už jsem myslela, že to nenakliknu... Každá louže v Královehradeckém vyzkoušena několikrát, než jsem to trefila.  B)

se mi vedlo líp, začala jsem asi z druhé strany, tak to bylo celkem brzo :D


  • 0

#8884 Santanos

Santanos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2019 - 19:32

Tady u této 4038 jsem měl dost štěstí, náhodně jsem to nakliknul během minutky... Ale už se mě i stalo, že jsem otevřel fotku, neznám, a prvním klikem do slepé mapy"zkuste být přesnější" :-D. U jiných fotek se zase můžu uklikat třeba do aleluja a nic nic, třeba ten traktor nebo ta výklenková zeď, nebo ten mlýn nemlýn a ta pergola nepergola...:-D


  • 0

#8885 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 864 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2019 - 20:04

Tady u této 4038 jsem měl dost štěstí, náhodně jsem to nakliknul během minutky... Ale už se mě i stalo, že jsem otevřel fotku, neznám, a prvním klikem do slepé mapy"zkuste být přesnější" :-D. U jiných fotek se zase můžu uklikat třeba do aleluja a nic nic, třeba ten traktor nebo ta výklenková zeď, nebo ten mlýn nemlýn a ta pergola nepergola...:-D

 

Koukám, že máme hodně podobné záseky...  :lol:  :lol:  :lol:


  • 1
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#8886 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 864 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2019 - 20:13

4038 - tak už jsem myslela, že to nenakliknu... Každá louže v Královehradeckém vyzkoušena několikrát, než jsem to trefila.  B)

A je to nakonec louže, nebo loužička?  :rolleyes:

 

Tak po té, co jsem si mapu víc přiblížila a těch louží mi tam podstatně přibylo, tak se mi to nakliknout taky povedlo... ale fuj, tohle mě fakt nebaví... :angry:


Tento příspěvek byl upraven od Alf Gang: 04 září 2019 - 20:25

  • 1
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#8887 Ada8

Ada8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2019 - 10:26

#4052 fajné pohledáníčko. Díky
  • 0

#8888 Ada8

Ada8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2019 - 10:32

A je to nakonec louže, nebo loužička? :rolleyes:

Tak po té, co jsem si mapu víc přiblížila a těch louží mi tam podstatně přibylo, tak se mi to nakliknout taky povedlo... ale fuj, tohle mě fakt nebaví... :angry:


Já zase miluji takové záludnosti, když naskočí jedna fotka za čas, mám aspoň co hledat. I když toho mám hodně co dohánět, tak nová fotka vždy potěší a když je to něco takového tak jsem šťasten.
  • 0

#8889 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 788 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2019 - 10:45

Ta louže není zase tak těžká. Je to řeka? Nebo menší rybník? Proč most přes rybník, když to je považováno za největší nesmysl (ale co udělali v Táboře...). Je to dost dlouhé, aby to bylo vidět na fotomapách? Atd. A klikáním se to najde.


  • 0

#8890 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 864 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2019 - 13:51

Tak ono když už se to nakonec naklikne, tak člověk samou radostí zapomene na to, že klikal jako pako x dnů/týdnů, než se mu to povedlo.  :lol:  :lol:  :lol:


  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#8891 Ada8

Ada8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2019 - 18:59

Tak ono když už se to nakonec naklikne, tak člověk samou radostí zapomene na to, že klikal jako pako x dnů/týdnů, než se mu to povedlo. :lol: :lol: :lol:


A to je přesně to kouzlo 5*****. Lépe bych to nenapsal. Jen je škoda, že 5***** jsou tak málo publikované. Obzvláště když je jedna za čas, tak by se to hodilo.
  • 0

#8892 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 788 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2019 - 16:51

Já mám nejradši takové, na které se dá přijít logickou úvahou. Kde v kraji v horách jsou listnaté lesy? Co na tomto místě je zajímavé? Je to kaple, když to nemá křížek, nebo nějaké technické zařízení? Je to ve městě, nebo někde uzcela mimo? Občas jsou takové, co matou, třeba komín co vypadá jako kostel, nebo kostel co vypadá jako komín. Nebo prostě takové, co nemají s místem společné nic, prostě to tam někdo udělal. Pak je to jedině na klikačku po celém kraji.


  • 2

#8893 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2019 - 21:33

Nejlepší jsou takové, u kterých si řekneš: "Jé, tam jsem byl, to vím!"
  • 0

#8894 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2019 - 21:46

Nebo taky: "Jé, tam jsem byl, ale kde ono to bylo :unsure: ???"


  • 0

#8895 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 788 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2019 - 5:24

Jo, takové jsou nejlepší, jako třeba kostelík ve vsi, kam léta jezdím (a dost jsem se díval, jestli ta fotka není náhodou ode mě). Nebo skála poblíž chaty.

Ale takových je minimum. Ale logicky se dala najít (tj. zúžit oblast ke klikání) i zasněžená fotka, kde nebylo vidět skoro nic. Moc mě nebaví jihomoravské rozhledny, stavěné přes kopírák, i když samy o sobě škaredé nejsou, jen jsou všechny stejné (asi ze stejné dotace).


  • 0

#8896 thvt

thvt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 193 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2019 - 19:46

Nebo taky: "Jé, tam jsem byl, ale kde ono to bylo :unsure: ???"

jo to se mi stává často :D


  • 0

#8897 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 788 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2019 - 7:07

To není tak špatná situace. V některých krajích jsem byl na tak málo místech, že se prostor pro klikání zužuje. A když jsem tam byl po roce cca 2002, najdu většinou fotky. Ovšem vzpomínám si na několik míst (ne z PM), zcela jasně vidím před sebou tu cestu, bránu, alej, ale vůbec si nevzpomínám ani na kraj. Taková fotka kdyby vyběhla, byl bych ve výše popsané situaci.


  • 0

#8898 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 864 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2019 - 14:54

Mně se zase párkrát stalo, že jsem na PM hledala a hledala a až po nálezu mi docvaklo, že jsem tam byla.
  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#8899 Ada8

Ada8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2019 - 23:41

To já si zase říkám, to znám, to je tam... Ale to je přece jiný kraj... Aha, tak to nebude ono...
  • 0

#8900 thvt

thvt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 193 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2019 - 10:13

Mně se zase párkrát stalo, že jsem na PM hledala a hledala a až po nálezu mi docvaklo, že jsem tam byla.

jo to se mi občas taky stává, naposledy u tá Prahy a to jsem tam chodila cca týden, omluvou mi budiž, že jsem měla trochu jiné starosti než se koukat po domech


  • 0




3 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 3 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama