Přejít na obsah


Fotka

poznejmisto.cz II.


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
10215 odpovědí na toto téma

#9221 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 221 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2020 - 20:40

Tak leda jestli to tu čtou majitelé hry - jako poděkování, jiného se jim nedostane...


  • 0

#9222 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2020 - 21:55

Stokrát poděkování od jednoho jediného človeka, ktery sem nikdy nic jiného nenapsal, to fakt někoho může potěšit? To je jak rozhovor s automatem na kafe.


  • 3

#9223 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 221 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2020 - 0:01

:)

 

Jo, ale aspoň něco.. ;)

To by se museli vyjádřit ti autoři...


  • 0

#9224 Ada8

Ada8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2020 - 11:20

Uvažoval jsi někdy nad informační hodnotou tvých fajných sdělení? :rolleyes:


Ano, uvažoval a myslím že i když se to nezdá, právě poděkování má obrovskou hodnotu. Proto zde vždy děkuji autorům, administrátorům i těm, co posílají své foto k publikaci, děkuji všem najednou a své děkování myslím opravdu upřímně. I když si uvědomuji, že pro některé jsem zde za blba. I když mím umem ovládat češtinu jím stejně u většiny jsem.
Dělají to zdarma, dělají to pro nás, dělají to pro naši zábavu.
Vše stojí svůj čas i peníze a konkrétně u administrátorů PM jsem si ještě nevšiml že by byla snaha nám tuto zábavu prošpikovat reklamama, tak jako to dělá většina administrátorů. Což je jedna z variant jak aspoň částečně pokrýt provoz jákékoli stránky na internetu.
A já jsem všem těmto lidem za jejich čas a snahu udržovat PM opravdu vděčný.
Každá nová fotka mi udělá vždy opravdu obrovskou radost a já osobně si myslím, že autoři PM a někteří autoři fotek sem přinejmenším aspoň nahlíží. Je to jediná zpětná vazba s koncovím uživatelem o které vím.
Vím jaké to je, dělat něco jen tak zdarma a nemít tušení jestli o mou práci vůbec kdo stojí. Potom pořád člověk přemýšlí o tom, že na to už hodí bobek.
A před dvěma lety, kdy publikovali jednu fotku za jeden až dva měsíce, to jsem byl opravdu smutný, myslel jsem že PM už končí. To jsem si uvědomil jaká je to pro mě hodnotná zábava a jak mi to chybí.
Ono v dnešní době může každý kritizovat a chválit jak se mu chce, ale většinou všichni berou vše jako samozřejmost a neděkují. Většinou se ozvou jen když není něco tak jak si představují, jak jsou zvyklí a to je většinou jen o kritice a to moc do další práce nikoho nepovzbudí.
Proto jsem se snažil i o to, rozproudit zde aspoň tipování co bude příště. Přišlo mi to jako taková meziřádková odezva na to, jak se těšíme na další fotku.
Tak pokud se mé děkování někomu nelíbí, omlouvám se, ale proč to dělám jsem teď vysvětlil. Proto, pokud ti to vadí, snaž se mé díky přehlížet.

PS: POKUD JSI ADMINISTRÁTOR GEOCACHING.CZ (těchto stránek) A VADÍ TI TO. DEJ MI VĚT, V TOM PŘÍPADĚ TEDA PŘESTANU.
  • 4

#9225 Ada8

Ada8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2020 - 11:54

Stokrát poděkování od jednoho jediného človeka, ktery sem nikdy nic jiného nenapsal, to fakt někoho může potěšit? To je jak rozhovor s automatem na kafe.


To že děkuji jen já, to mi příjde trochu smutné, proto to aspoň vyrovnávám tím, že se snažím poděkovat za každou fotku.
Pokud vám vadí že je to jako mlýnek na kafe a máte nějakou zkušenost nebo víte jak stokrát poděkovat a pokaždé to bylo nějak originální poraďte. :D
  • 0

#9226 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 788 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2020 - 12:08

Taky jsem rád, že se to rozjelo, i když tedy ty poslední skály nějak nedávám. Autoři zpětnou vazbu mají, vidí kdo nalezl a zřejmě i jak klikal. Ale asi se opravdu hodí slovní vyjádření - když není kam, autoři nezveřejnili nic mimo facebookové (dávno mrtvé) stránky, tak se na poděkování nebo jakoukoli reakci hodí právě toto fórum.


  • 0

#9227 Ada8

Ada8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2020 - 21:35

#4136 díky za další fajnou photo.
Ta se mi podařila na jeden ťuk. B-)
  • 0

#9228 bobasso

bobasso

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2020 - 23:07

#4136 díky za další fajnou photo.
Ta se mi podařila na jeden ťuk. B-)

Není zač. Jsem rád, že moje fotka #4136 potěšila. bobasso  ;)


Tento příspěvek byl upraven od bobasso: 29 březen 2020 - 3:00

  • 0
bobasso

#9229 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2020 - 15:12

Mě fakt nevadí, že děkuješ. Jen je trapné poslouchat dokolečka, jak je všechno fajné. I přes fajnovost vidím fotky lepší a horší, každý to má jinak. Když o všem budu říkat, že je to skvělé, tak bych lhal. A to já nedělám.
  • 2

#9230 Santanos

Santanos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2020 - 22:16

Pro mě je poznejmisto.cz, skvělý počin, a to nelžu!


  • 2

#9231 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2020 - 23:10

O tom nejsme ve sporu.
  • 0

#9232 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2020 - 16:08

Zapomněl jsi napsat, že ty nové dnešní fotky jsou fajné! ;)
  • 0

#9233 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 221 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2020 - 16:36

Je fajné, že jsou dvě ;)


  • 0

#9234 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 788 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2020 - 20:00

Dnes dvě lehké, i když s tím kostelem jsem měl dost hledání, zdroj který používám měl fotku ze zcela jiného úhlu, takže jsem si zaklikal, ale i tak se to dalo nalézt rychle. Těším se na další.


  • 0

#9235 Ada8

Ada8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2020 - 14:28

Dnes kuknu na PM a 4 nové kousky, fajné kousky. Moc Děkuji.
#4136 trošku potrápila, ale také podlehla mému zdařilému ťuku.
  • 0

#9236 Ada8

Ada8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2020 - 15:13

Mě fakt nevadí, že děkuješ. Jen je trapné poslouchat dokolečka, jak je všechno fajné. I přes fajnovost vidím fotky lepší a horší, každý to má jinak. Když o všem budu říkat, že je to skvělé, tak bych lhal. A to já nedělám.


Třeba nepochopím, jak se některé ženské dlouhé minuty dokáží dívat v mobilu na rozmazané fotky děcek a ještě dlouho o kráse těchto fotek a fleků které jsou údajně děti hovořit.
Nikomu neberu jeho názor nebo vkus toho, co se mu líbí.
Můj názor je, že na PM jsou z mého pohledu krásné fotky. Je pravda, že některé jsou opravdu vydařené o proti ostatním, ale pokud myslíš že jsi lepší než ostatní, dokaž to. Ono kybicovat dokáže každý, ale když má ukázat jestli je lepší než ten.... VÍME.
Dle mého názoru, když už se zde oběví v něčem horší fotka, dohání své nedostatky jinde. Třeba tím, co je na ní, jak je to kompozičně zvládnuto, nebo obtížností hledání.

Teď už nenusíš být smutný, že zde jen fajnuji... Díky tobě, jsem tento nedostatek zřejmě již dohnal. :D
  • 0

#9237 Columbovsukni

Columbovsukni

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 648 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2020 - 20:58

4135 No ty kráso. Už!!! Zdá se, že se budu v Moravskoslezském kraji orientovat mnohem lépe než dříve...  :ph34r:  :lol:


  • 0

#9238 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 788 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2020 - 21:11

Že nenajdu kapli by mě asi nenapadlo.

A chladicí věže že budu hledat tak dlouho, taky ne.


Tento příspěvek byl upraven od mpik: 31 březen 2020 - 10:01

  • 1

#9239 thvt

thvt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 193 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2020 - 10:12

Že nenajdu kapli by mě asi nenapadlo.

A chladicí věže že budu hledat tak dlouho, taky ne.

jo jo, taky tak nějak a navíc ještě pořád marně


  • 0

#9240 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 696 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2020 - 13:49

To že děkuji jen já, to mi příjde trochu smutné, proto to aspoň vyrovnávám tím, že se snažím poděkovat za každou fotku.
Pokud vám vadí že je to jako mlýnek na kafe a máte nějakou zkušenost nebo víte jak stokrát poděkovat a pokaždé to bylo nějak originální poraďte. :D

 

Poznejmisto hraju pouze občas, sem se podívám taky jednou za uherskej rok, ale vždy tu na mě vybafne „fajné”... taková jistota v těch současných nejistých dnech :D . Nicméně mě ten tvůj výraz „fajné”, a řekněme si to na plnou hubu, dost irituje  :wacko: . Já vím je to jen můj problém a i bych se k tomu tak stavěl a vůbec by mě nenapadlo to sem psát, kdyby se tu nerozjela tak rozvětvená diskuze od Halumy. Takže budu ti vděčný, když poděkuješ a odpustíš si to strašné slovo. Děkuji


  • 2
www.povetrnik.cz




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama