Přejít na obsah


Fotka

poznejmisto.cz II.


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
10215 odpovědí na toto téma

#9261 mlog

mlog

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 261 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2020 - 22:53

........ takže jsem využil fičurku fóra a Adu si zablokoval. A mám klid ;)

 

Díky za tip...  ;)


Tento příspěvek byl upraven od mlog: 02 duben 2020 - 22:54

  • 1

#9262 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 696 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2020 - 7:30

Výraz fajné je na Ostravsku něco naprosto normálního, ale je možné, že Čechy může iritovat. Ale taky to funguje obráceně - Ostravákovi můžou lézt na nervy takový ty vobyčejný český vejrazy :lol:
Mně lezlo na nervy photó, takže jsem využil fičurku fóra a Adu si zablokoval. A mám klid ;)

 

Jé díky, jsi mi připomněl, že jsem to mohl udělat už dávno... Ada8 ignore list  :ph34r: .
Jinak tedy, já jsem Moravák ze Zlína, což je pomezí Hané, Valašska a Slovácka, kde jak známo mluvíme nejspisovněji  B)  Ale co mi vadí by bylo na dlouhé povídání a to sem nepatří.

A aby to nebylo stále OT. Mě se nějak v poslední době nedaří ty fotky gůglit, asi už jsem na to starý.  :huh:


  • 1
www.povetrnik.cz

#9263 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 696 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2020 - 7:40

Tak hele, koukej! Prej se někomu nelíběj moje fajne.. Tak...

Votevřu PM a tam novej obrázek. Jsen moc potěšenej. Děkuji, děkuji.

Jo a Pražáčci ještě používají za každým slovem vole. Tak teda abych to v tomto komentáři aspoň trochu dohnal. Vole, vole, koukej vole, ten českej jazyk vole, ten máme rozmanitej, vole.

Pražák nejsem, prosím omluvte tedy možné překladové nepřesnosti. :D

 

Vole, jsme za mladých let používali všichni kluci... Na repre soustředění na Štrbském plese, kde jsme byli z celé republiky (Praha, Kladno, Příbram, Plzeň, Pardubice, Jihlava, Brno, Zlín, Ostrava) Když nás slyšel někdo z trenérů, museli jsme za trest napsat 100x větu: „Svému kamarádovi nesmím říkat vole!”.  Někteří z nás to psali 1200x. Doktor nám pak radil ať místo vole, říkáme „Ty bejku bez koulí”  :D


  • 1
www.povetrnik.cz

#9264 thvt

thvt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 193 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2020 - 11:17

Vole, jsme za mladých let používali všichni kluci... Na repre soustředění na Štrbském plese, kde jsme byli z celé republiky (Praha, Kladno, Příbram, Plzeň, Pardubice, Jihlava, Brno, Zlín, Ostrava) Když nás slyšel někdo z trenérů, museli jsme za trest napsat 100x větu: „Svému kamarádovi nesmím říkat vole!”.  Někteří z nás to psali 1200x. Doktor nám pak radil ať místo vole, říkáme „Ty bejku bez koulí”  :D

no já to obcházím tažným zvířetem na tři... a když se mi něco opravdu "povedlo", tak mi děda říkal děťátko od kravičky :D :D


Tento příspěvek byl upraven od thvt: 03 duben 2020 - 11:18

  • 0

#9265 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 788 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2020 - 12:10

Co máte proti Výzkumnému Ústavu Leteckému?


  • 0

#9266 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 864 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2020 - 12:18

Výraz fajné je na Ostravsku něco naprosto normálního, ale je možné, že Čechy může iritovat. Ale taky to funguje obráceně - Ostravákovi můžou lézt na nervy takový ty vobyčejný český vejrazy :lol:
Mně lezlo na nervy photó, takže jsem využil fičurku fóra a Adu si zablokoval. A mám klid ;)

Ono ani tak nešlo o iritování běžného ostravského slova, jako o jeho frekvenci.  ;)  :D


  • 1
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#9267 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 864 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2020 - 12:21

 

A aby to nebylo stále OT. Mě se nějak v poslední době nedaří ty fotky gůglit, asi už jsem na to starý.  :huh:

 

Taky se mi v poslední době moc nedaří, musím říct, že jsem si taky díky PM parádně zkazila oči... Těch hodin brejlení na monitor, projíždění hromady fotek na googlu, odkazů...  :blink:


  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#9268 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 788 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2020 - 12:41

Daří nedaří, jsou takové, které nejdou. V poslední době jich pár bylo. A další jdou do 5 minut. Vím jak jsme si stěžovali, že jde 1-2 fotky týdně a je to na první kliknutí.

A do monitoru brejlím pořád. V práci a teď i doma, když do práce nechodím a dělám z domova. Na to je PM ještě dobré, že na chvilku odvede myšlení jinam.


  • 0

#9269 Columbovsukni

Columbovsukni

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 648 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2020 - 8:05

4144 jsem měla taky ve frontě. Na tu mám živé vzpomínky, jak jsme se prodírali vším možným a nemohli to trefit.  :lol:


  • 0

#9270 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 788 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2020 - 9:50

Já mám pocit, že jsem to viděl. Ale muselo to být něco jiného, tady jsem nikdy nebyl. Přesně vím, že jsem šel kolem nějaké vodárny...

Už vím, bylo to před 10 lety na Třebíčsku, objekt je hodně podobný.


Tento příspěvek byl upraven od mpik: 05 duben 2020 - 9:58

  • 0

#9271 M13JP

M13JP

    Pepa

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2020 - 10:13

4144 jsem měla taky ve frontě. Na tu mám živé vzpomínky, jak jsme se prodírali vším možným a nemohli to trefit.  :lol:

Tak to jsi mě teda překvapila. Zrovna u tohoto místa jsem byl na 99% přesvědčenej, že to určitě nikdo jiný nefotil, jak je to opuštěný. :D  :D  :D


Tento příspěvek byl upraven od M13JP: 05 duben 2020 - 10:13

  • 0

#9272 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 221 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2020 - 12:47

Tak to jsi mě teda překvapila. Zrovna u tohoto místa jsem byl na 99% přesvědčenej, že to určitě nikdo jiný nefotil, jak je to opuštěný. :D  :D  :D

Asi myslíš z hráčů této hry. Jinak je na netu pár fotek od vícero autorů. A už to má aspoň střechu.


  • 0

#9273 Columbovsukni

Columbovsukni

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 648 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2020 - 13:29

Tak to jsi mě teda překvapila. Zrovna u tohoto místa jsem byl na 99% přesvědčenej, že to určitě nikdo jiný nefotil, jak je to opuštěný. :D  :D  :D

Tak špatně.  :)  Mám ji tam. Zahalenou v kopřivách.  :lol:  


  • 0

#9274 M13JP

M13JP

    Pepa

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2020 - 14:33

Asi myslíš z hráčů této hry. Jinak je na netu pár fotek od vícero autorů. A už to má aspoň střechu.

Pochopitelně. :rolleyes: :D


Tento příspěvek byl upraven od M13JP: 05 duben 2020 - 14:34

  • 0

#9275 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 788 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2020 - 20:24

A už zase 3 dni nic...


  • 0

#9276 thvt

thvt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 193 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2020 - 7:41

A už zase 3 dni nic...

njn, nikdo neděkuje... ale už je tam, hurá, i když to byla bleskovka tak na jednu hvězdičku, ale díky za ni


  • 0

#9277 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 788 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2020 - 8:20

Jo, tohle bylo rychlé, ten pomník je i v Brně, ale i tento se dal najít rychle.


  • 1

#9278 thvt

thvt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 193 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2020 - 10:34

Jo, tohle bylo rychlé, ten pomník je i v Brně, ale i tento se dal najít rychle.

no jestli v Brně nevím, ale nad Adamovem, kousek od Máchova pomníku je taky


  • 0

#9279 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 788 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2020 - 11:46

Jo, z mého pohledu mi to splývá s Brnem.


  • 0

#9280 thvt

thvt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 193 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2020 - 13:44

Jo, z mého pohledu mi to splývá s Brnem.

No pro mě je to vlastně taky totéž, momentálně jsem v Brně, dcera pracuje v Adamově, to je skoro za rohem :D


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama