Přejít na obsah


Fotka

poznejmisto.cz II.


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
10185 odpovědí na toto téma

#9521 Jerry 68

Jerry 68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2021 - 16:48

Otázka pár vteřin, na naprosto obecný dotaz. Chtělo by to další, sice mám 6, pro mě naprosto nedohledatelných fotek, ale klikat se mi nechce.
  • 0
Čas strávený v Chřibech se nepočítá:-).

#9522 Cibetkakavova

Cibetkakavova

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 105 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2021 - 22:37

Otázka pár vteřin, na naprosto obecný dotaz. Chtělo by to další, sice mám 6, pro mě naprosto nedohledatelných fotek, ale klikat se mi nechce.

No to jo, ale kápnout na ten správnej obecnej  dotaz přece jen nebylo na "první dobrou". Klikačku taky nesnáším, ale občas nic jiného nezbyde. A pak to ještě můžeme rozčlenit na klikačky kolem řeky, město, ves, mezi poli......no a nejhorší jsou plošné klikačky, kdy člověk ani neví kde co hledá. Ty jsou smrtící :-)


  • 0

#9523 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2021 - 5:35

No, nakonec se fotka ukázala, ale ten odkaz z ní vedl někam do pryč, takže nebyla k ničemu. Ale tipováním míst se nakonec povedlo.


  • 1

#9524 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2021 - 12:49

A díky za další fotku, i když ta byla hodně lehká, dal jsem ji z telefonu při čekání.


  • 0

#9525 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2021 - 8:38

No, po měsíci bez fotek 3 kousky a zase tři neděle nic... Je mi už hloupý pořád připomínat, připadá mi to, že i hledači už přestali počítat s pokračováním.


  • 0

#9526 bobasso

bobasso

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2021 - 5:06

Dnes 7.7.2021 jsem napsal kačerovi puczmelounovi, který nás kdysi lanařil k této hře PM, prostřednictvím svých kamarádů, s prosbou, zda by se jich nemohl zeptat, co se hrou poznejmisto dál zamýšlí, či nezamýšlí. Snad se dočkáme jasné odpovědi. BOBASSO
  • 2
bobasso

#9527 thvt

thvt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 192 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2021 - 14:30

Jestli je odpovědí dnešní nový obrázek, tak snad je kladná, díky  za něj :)


  • 0

#9528 bobasso

bobasso

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2021 - 19:21

Dnes odpoledne mi odpověděl puczmeloun,že napíše vlastníkům PM stránek, což taky učinil a teď večer mi napsal ještě jednou, že majitelé PM stránek zareagovali na tu zprávu, a že prý se o budoucnosti (stránek PM) pobaví. To mi dá pak puczmeloun ještě vědět,jak osud hry pořešili.
  • 0
bobasso

#9529 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2021 - 20:26

Díky za nový obrázek, ale toto místo jsem opravdu poznal, nemusel jsem hledat. Kupodivu několikrát denně jsem kontroloval stránky a nová fotka vyběhla když jsem byl náhodou mimo PC, ale i z telefonu se to dalo.


  • 0

#9530 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2021 - 17:21

Tak už zase máme výročí. Měsíc bez fotky. No, bylo to pěkné a třeba něco podobného zase bude. Tohle už moc nadějně nevidím.


  • 0

#9531 Ada8

Ada8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2021 - 1:07

Tak už zase máme výročí. Měsíc bez fotky. No, bylo to pěkné a třeba něco podobného zase bude. Tohle už moc nadějně nevidím.

Snad po prázdninách bude další fajné photo. Už mám absťák jako prostitutka poustevnice.


  • 1

#9532 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2021 - 13:17

Tak další výročí. Dva měsíce bez fotky.


  • 0

#9533 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 864 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2021 - 13:18

Začínají dlouhé zimní večery a absťák zesiluje... Nikdo žádné zprávy, jestli už je to definitivní konec?


  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#9534 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2021 - 14:29

Mám k uhodnutí ještě přes 120 fotek, asi čekají až je nahledám :D .


  • 4

#9535 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2021 - 8:14

No, vzhledm k tomu, že už to bude brzy 3 měsíce bez fotky, tak už nic moc nečekám. Ale kdoví, mohli by třeba na závěr pustit všechno, co jsme jim tam nasyslili. Ale spíš předpokládám, že stagnace je první krok. Dalším bude nezaplacení a zrušení domény. Takhle si můžu třeba založit nový nick a zkusit to od začátku, hodně fotek by mi určitě dalo zabrat i podruhé. Ale to asi dělat nebudu.


  • 2

#9536 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2021 - 14:57

To si jeste chvili pockas, protoze domena je zaplacena do 18.08.2022


  • 0

#9537 Cibetkakavova

Cibetkakavova

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 105 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2021 - 2:23

Já myslím, že je konec. Že už nebude žádná fotka, nic. Je to sice smutné, ale co nám zbývá. Poděkovat za krásnou hru, která nás bavila, těšila, dokázala nám předvést krásy naší vlasti a nalákat na výlety. To tak v životě bývá, něco končí a neuděláme s tím nic i kdybychom dupali nožičkama a vztekali se. Projděme si třeba fotky a řekněme si: joo tady je to asi pěkné, sem bych mohl na výlet. Nic jiného nám nezbývá. Děkujeme s pokorou.


  • 1

#9538 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2021 - 6:08

Je to tak, ale zázraky se občas dějí. Zamrzne peklo, o dovolené se udělá hezky... tak si nechávám PM ve sledování a možná ještě někdy něco vyskočí.


  • 1

#9539 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 216 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2021 - 7:58

Já myslím, že je konec. Že už nebude žádná fotka, nic. Je to sice smutné, ale co nám zbývá. Poděkovat za krásnou hru, která nás bavila, těšila, dokázala nám předvést krásy naší vlasti a nalákat na výlety. To tak v životě bývá, něco končí a neuděláme s tím nic i kdybychom dupali nožičkama a vztekali se. Projděme si třeba fotky a řekněme si: joo tady je to asi pěkné, sem bych mohl na výlet. Nic jiného nám nezbývá. Děkujeme s pokorou.

K těm cílům výletů: ano, může to hezky inspirovat, dát tip na zajímavé místo. Ještě když to běželo normálně, napadlo mě, jestli by někdo neuměl udělat prográmek, který by z účtu hráče přenesl uhodnutá místa do nějaké personifikované mapy. Tenkrát mi přišel hlavní účel, že by člověk při vkládání nového místa do hry mohl kontrolovat, jestli tam to místo už není - protože např. já se 4 146 uhodnutými místy nejsem schopen držet v hlavě, jestli jsem to místo viděl a uhodnul na poznejmisto, nebo jestli ho znám odjinud z webu a jestli ho tedy má cenu vkládat. A procházet to, byť po krajích, do toho se popravdě moc nechce... U 115 neuhodnutých míst by mě to pravděpodobně trklo, že jsem objevil a chci vložit něco, co mi chybí k uhodnutí (takhle doplňuji místa poslední dobou, že na něco narazím v terénu nebo na netu a vzpomenu si, že to mám v neuhodnutých).

 

Zároveň by se taková mapka právě hodila na výlety - mám někam namířeno a kouknu, co zajímavého jsem v oblasti uhodnul (podobně to dělám s kešemi, pro mě jsou především doplňkem výletů a často ukážou zajímavost, na kterou bych jinak nepřišel - to všichni známe). Jestli poznejmisto skončí, tak by účel takové mapky byl už jen na ty výlety. A pokud web zmizí, tak by nějak zůstalo zachované naše několikaleté úsilí a bylo by nějak nadále využitelné.

 

Kdyby se toho někdo chopil, ať už majitelé webu, nebo někdo jiný, klidně bych i něco zaplatil. Možná by se zájemců našlo víc. Jsme registrovaní přes e-maily, kdyby do toho šli majitelé, mohli by všechny hráče oslovit, jestli mají zájem - udělat placenou nadstavbu (aspoň by ze své práce něco měli, přestože na začátku bylo asi čisté nadšení a ne tenhle záměr).


  • 1

#9540 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2021 - 9:24

Pěkná myšlenka, ale pokud by šlo o nějakou aktivitu, bylo by jednodušší prostě sypat dál fotky, než vyvíjet nějakou novou aplikaci. Navíc pro maximálně pár desítek až stovek lidí, kteří toho mají vyloveno hodně, reálně pro pár lidí, ne každý by to chtěl. Ale zcela určitě něco navíc měli, jednou ukazovali mapu železniční sítě, kterou hledači vyklikali ve snaze najít cosi železničního. Nebo psali, že jsou schopni poznat roboty, co automatizovaně proklikávají celý kraj až se trefí.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama