Přejít na obsah


Fotka

poznejmisto.cz II.


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
10185 odpovědí na toto téma

#10081 Santanos

Santanos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2022 - 17:59

No bohužel se budeme muset asi s tím smířit, že nám tato zábava skončila ...:-/


Tento příspěvek byl upraven od Santanos: 07 červen 2022 - 18:20

  • 0

#10082 vitacar

vitacar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2022 - 5:42

#2533 - tak jsme předevčírem rozebrali tu "sprchu"...

Přiložené miniatury

  • toz.jpg

  • 0

#10083 M13JP

M13JP

    Pepa

  • Members
  • PipPipPip
  • 540 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2022 - 0:33

To je tréning na to, že nám hru 18.8.2022 wedos a pan Filip Hamšík asi úplně vypnou.
:wacko: :(

Chtělo by to napsat puczmelounovi a poprosit o kontakt na autory.. Nebo jim nekdo psal pres stranku?
  • 0

#10084 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 864 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2022 - 22:08

Byla to fajn zábava, našla (objevila) jsem díky ní spoustu zajímavých míst, o kterých jsem neměla tušení a kam bych se jednou ráda podívala. Ale protože teď bohužel víc cestuju spíš jen prstem po mapě, tak se mi to asi nesplní. O to víc mě to bavilo, hledat, poznávat... Jestli je to už konečná, bude mi to dost chybět.  :(

A jestli to tomu trotlovi A 12 udělá radost, tak bůůů bůůů. 


  • 2
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#10085 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2022 - 19:42

já to tedy hraju už jen vyjímečně, ale proč to skončí?


  • -1

#10086 bobasso

bobasso

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2022 - 8:18

Zdravím.
Kdysi kačer puczmeloun, sem, na stránky gc.cz hodil www odkaz na tuto hru, že jeho kamarádi ji vymysleli a vypustili do světa, na internet, tak ať ji hrajem a sami do ní fotkami k hádání přizpíváme. To už je ale hodně dávno. Mnohokrát už tato hra zkomírala a jelikož jsem ze stejného okresu jak puczmeloun a jeho keše taky lovím, tak jsem mu už mnohokrát psal, zda by se nemohl těch svých kamarádů zeptat, co s poznejmísto zamýšlí, jakou má budoucnost. Vždy mi vyšel vstříc a hra se záhy zase rozjela. Naposled jsem jej takto oslovil loni a to už mi napsal, že se s těmi kamarády nevídá, že život každého odvál někam jinam. I přesto je nějak oslovil, hra se zas trochu probudila a teď opět několik měsíců nefunguje.Promiňte mi, ale puczmelouna už oslovovat znovu nebudu. Někdo tu kdysi výštrachal, že ví komu ta doména stránek poznejmísto patří a myslím, že padla i jména majitelů těch stránek. Tak ať je zkusí oslovit on a natvrdo se jich zeptat, co s hrou bude. Sám poznejmisto hraju od uplného počátku a jsem na prvém místě v uhodnutí jako mnoho z vás. Taky každý den nahlížím na poznejmisto, zda se neobjevila nová fotka a stránku opět smutně zavřu. Ale nenadělám nic, stejně jako všichni tu zarytí hledači. Bobasso (na poznejmisto Thomas) ;)
  • 0
bobasso

#10087 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2022 - 9:13

Už jsem jim taky psal - přes odkaz na stránkách, bohužel žádná odezva...


  • 0

#10088 Cibetkakavova

Cibetkakavova

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 105 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2022 - 20:24

I já jim psala, normálně mají na stránkách uvedenou emailovou adresu. Před lety reagovali, před několika měsíci, když hra skomírala už ne. Když bude teda volná doména, je možnost, že si ji tedy někdo z místních zaplatí a bude hru provozovat dál....měl by někdo čas a zájem? Na zaplacení by asi nebyl problém se složit, že? Spíš jde o to, převtělit se z hledače do provozovatele a mít na to čas.


Tento příspěvek byl upraven od Cibetkakavova: 14 červen 2022 - 20:25

  • 0

#10089 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2022 - 5:06

Když bude teda volná doména, je možnost, že si ji tedy někdo z místních zaplatí a bude hru provozovat dál....měl by někdo čas a zájem? Na zaplacení by asi nebyl problém se složit, že?


Doména je to nejmenší, pronájem na rok stojí něco málo přes dvě stovky, ale tady jde především o tu vlastní aplikaci, která je jejich. To by museli být ochotni ji poskytnout a to bych se moc divil, tím spíš, že nereagují.
A taky je nutné si platit někde dostatečný diskový prostor s dostatečným přístupem, to už vyjde mnohem dráž.
Ale hlavní kámen úrazu je ta aplikace. Oni ji nejspíš neposkytnou a vyvinout novou je spousta práce.
  • 0
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#10090 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2022 - 6:11

Tohle většinou provozuje člověk, co toho provozuje víc, takže nějaký diskový prostor tak úplně nehraje roli.Ta aplikace asi dala dost práce, ale udělat něco podobného by asi pro někoho nebyl tak velký problém (nejsem programátor, jen do toho trochu vidím). Takže nejdůležitější jsou data, ta obrovská spousta fotek, co jsme tam nasypali a to, co bylo už zveřejněno. A pak ochota to někam a někomu předat. Ono 12 let je hodně. Když to má člověk provozovat denně. Proto jsem navrhoval dávkový přístup, třeba jednou týdně nebo měsíčně větší dávku. Nebo skriptem, náhodný výběr. A za 12 let taky dojde k vývoji v technologiích, něco zastará, něco by bylo vhodné předělat. Ale myslím, že PM fungovalo pořád stejně, že tam inovace nebyla nutná.

Ale když autor (autoři) nereaguje(í), můžeme se jen dohadovat, co je příčinou stagnace.


Tento příspěvek byl upraven od mpik: 15 červen 2022 - 6:14

  • 0

#10091 A 12

A 12

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2022 - 9:11

12 let ? To je švanda, 2 roky sem, 2 roky tam. . .
A pro pejska Alf-Ganga, potěšilo. :-)
  • 0

#10092 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2022 - 10:04

Nemůžu najít původní vlákno, abych zjistil, kdy to začalo, tak možná to není 12 let, ale "jen" 10. Když si vzpomínám, jaké fotky jsem tam nahrával a kdy jsem je fotil. To ale na věci moc nemění.


  • 0

#10093 M13JP

M13JP

    Pepa

  • Members
  • PipPipPip
  • 540 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2022 - 13:54

Zdravím.
Kdysi kačer puczmeloun, sem, na stránky gc.cz hodil www odkaz na tuto hru, že jeho kamarádi ji vymysleli a vypustili do světa, na internet, tak ať ji hrajem a sami do ní fotkami k hádání přizpíváme. To už je ale hodně dávno. Mnohokrát už tato hra zkomírala a jelikož jsem ze stejného okresu jak puczmeloun a jeho keše taky lovím, tak jsem mu už mnohokrát psal, zda by se nemohl těch svých kamarádů zeptat, co s poznejmísto zamýšlí, jakou má budoucnost. Vždy mi vyšel vstříc a hra se záhy zase rozjela. Naposled jsem jej takto oslovil loni a to už mi napsal, že se s těmi kamarády nevídá, že život každého odvál někam jinam. I přesto je nějak oslovil, hra se zas trochu probudila a teď opět několik měsíců nefunguje.Promiňte mi, ale puczmelouna už oslovovat znovu nebudu. Někdo tu kdysi výštrachal, že ví komu ta doména stránek poznejmísto patří a myslím, že padla i jména majitelů těch stránek. Tak ať je zkusí oslovit on a natvrdo se jich zeptat, co s hrou bude. Sám poznejmisto hraju od uplného počátku a jsem na prvém místě v uhodnutí jako mnoho z vás. Taky každý den nahlížím na poznejmisto, zda se neobjevila nová fotka a stránku opět smutně zavřu. Ale nenadělám nic, stejně jako všichni tu zarytí hledači. Bobasso (na poznejmisto Thomas) ;)

Hele chápu, že už to nechceš řešit, ale nemohl by puczmeloun poskytnout alespoň email nebo nějaký funkční kontakt? To by mohl být kompromis a snad by mu to nevadilo...
  • 0

#10094 bobasso

bobasso

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2022 - 14:52

...... pro M13JP

Kačer puczmeloun není můj kamarád a osobně ho ani neznám. Pouze lovím jeho keše v Brně a okolí. On jako první přišel tady s vláknem poznejmisto 1. a oznamením o existenci této hry. Z pozice toho, že on je kačer a já taky jsem jej nejednou oslovil,když PM zkomíralo s dotazem na ty jeho kamarady, co tu hru založili, jak to s hrou vidí do budoucna. Tedy puczmelouna může oslovit každý, kdo taky hledá keše a zeptat se ho. Určitě PM hrají i kačeři Brňáci, a mezi nimi se jistě najdou tací, kteří ho budou znát osobně a mohou tak s ním komunikovat přímo o této hře.
  • 0
bobasso

#10095 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 216 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2022 - 17:36

Nemůžu najít původní vlákno, abych zjistil, kdy to začalo, tak možná to není 12 let, ale "jen" 10. Když si vzpomínám, jaké fotky jsem tam nahrával a kdy jsem je fotil. To ale na věci moc nemění.

Registrace domény 18.8.2012.

Původní vlákno založeno 28.12.2012.


  • 0

#10096 M13JP

M13JP

    Pepa

  • Members
  • PipPipPip
  • 540 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2022 - 20:14

...... pro M13JP

Kačer puczmeloun není můj kamarád a osobně ho ani neznám. Pouze lovím jeho keše v Brně a okolí. On jako první přišel tady s vláknem poznejmisto 1. a oznamením o existenci této hry. Z pozice toho, že on je kačer a já taky jsem jej nejednou oslovil,když PM zkomíralo s dotazem na ty jeho kamarady, co tu hru založili, jak to s hrou vidí do budoucna. Tedy puczmelouna může oslovit každý, kdo taky hledá keše a zeptat se ho. Určitě PM hrají i kačeři Brňáci, a mezi nimi se jistě najdou tací, kteří ho budou znát osobně a mohou tak s ním komunikovat přímo o této hře.

Promiň, to jsem nevěděl. Myslel jsem, že se s ním osobně znáš... ;)


  • 0

#10097 Poznejmisto.cz

Poznejmisto.cz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2022 - 19:54

Zdravím všechny! Jelikož se nám hromadí zprávy na různých kanálech, tak velmi stručně tady: momentálně je situace taková, že na výběr fotek do hry prostě dlouhodobě není čas. Trochu s kolegou, se kterým jsme poznejmisto vymysleli a udržujeme, přemýšlíme co s tím dál, ale nějak to teď není priorita. Variantou by asi mohlo být vybrání nějakých nových administrátorů, úplné předání aplikace, případně ještě něco jiného. Celé jsme to roky provozovali jen tak ze srandy, bez žádných reklam a ve volném čase, který teď už bohužel moc není. Nic jiného za tím není. Občas se na tohle fórum podívám, ale vlastně jsme nesesmolili nějakou oficiálnější odpověď, ani žádnou zatím nemáme. Zkusíme s tím nějak definitivně něco vymyslet, uvidíme... To je asi vše, co k tomu teď můžu říct, určitě vaše zprávy neignorujeme.

FH :)


  • 10

#10098 M13JP

M13JP

    Pepa

  • Members
  • PipPipPip
  • 540 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2022 - 23:57

Zdravím všechny! Jelikož se nám hromadí zprávy na různých kanálech, tak velmi stručně tady: momentálně je situace taková, že na výběr fotek do hry prostě dlouhodobě není čas. Trochu s kolegou, se kterým jsme poznejmisto vymysleli a udržujeme, přemýšlíme co s tím dál, ale nějak to teď není priorita. Variantou by asi mohlo být vybrání nějakých nových administrátorů, úplné předání aplikace, případně ještě něco jiného. Celé jsme to roky provozovali jen tak ze srandy, bez žádných reklam a ve volném čase, který teď už bohužel moc není. Nic jiného za tím není. Občas se na tohle fórum podívám, ale vlastně jsme nesesmolili nějakou oficiálnější odpověď, ani žádnou zatím nemáme. Zkusíme s tím nějak definitivně něco vymyslet, uvidíme... To je asi vše, co k tomu teď můžu říct, určitě vaše zprávy neignorujeme.

FH :)

Díky za odpověď, byla by škoda, kdyby poznejmisto zaniklo... Promyslete to a když bude třeba, klidně rád ochotně pomůžu, ať už technicky nebo případně příspěvkem na provoz, a věřím, že takových nás tady bude víc.

Každopádně díky za reakci i zábavu, kterou pro nás tolik let vytváříte! :D


  • 4

#10099 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2022 - 7:40

Díky za zprávu, konečně víme víc, než jen dohady. Nebyl bych ani proti reklamě, kterou jinde nesnáším, tady by byla pro dobrou věc.


  • 3

#10100 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2022 - 20:37

Ale nevím, jestli by to stálo za to, pravidelně to sleduje tak stovka lidí, to by asi moc zisku nepřineslo.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama