Přejít na obsah


Fotka

poznejmisto.cz II.


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
10206 odpovědí na toto téma

#10141 Shaunteam

Shaunteam

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2023 - 18:24

Tak už mají dušičky pokoj, miki6 díky, sice to i tak byla rvárna, ale nalezeno!!! Ač smysl té budovy stále uniká, je jasné, že to není žádný z těch, který jsme se jí marně pokoušeli přisoudit. Ještě budeme muset zapátrat. Znovu děkujeme.


  • 0

#10142 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2023 - 6:58

Taky, po dlouhé dobĕ, všechny zdravím. Taky jsem si založila nový profil a hledám od začátku.
Z toho původního mi chybí dvĕ fotky: 4073 a 4093. Kdyby bylo nĕjaké lehké nakopnutí, budu vděčná.

Jedno je to, na co to vypadá, druhé je část většího celku, tuším ale, že z něj moc nezbylo.

Při odhlášení se mě to pořád ptá do kterého profilu se chci přihlásit a zatím odolávám.


  • 0

#10143 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2023 - 16:47

Nápověda pomohla, už tu středočeskou barabiznu mám. Poprvé na ní mám FTF, což nechápu, musel jsem někde najít její fotku a účel. Pořád jsem si byl jist, že je to v Kladně, blbě. Musím najít, co to je. Tak ještě 6 ze StČ a ten šutr z PL a budu mít podruhé 4 kraje.


  • 0

#10144 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2023 - 8:53

Tak asi definitivní konec. Z ničeho nic se přestaly ukazovat mapy a chce to API klíč pro konzumaci mapových dlaždic. Takže asi přesně to, jako ostatní aplikace, co zobrazovaly mapy.cz. Myslel jsem, že toto je napsáno v souladu s API, tj. zobrazování map pomocí jejich zveřejněného rozhraní. Asi ne, nebo změnili podmínky. Škoda. Byl jsem tak v půlce, skoro 2000 druhonálezů, až na pár výjimek vysbíraných 5 krajů.

DOPLNĚNO: mapy se už zsae ukazují, chyba byla dočasná, ovšem i nová funkčnost může být dočasná.


Tento příspěvek byl upraven od mpik: 10 březen 2023 - 9:12

  • 0

#10145 glumet

glumet

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2023 - 20:59

Ahoj, jsem autor další podobné zeměpisné hry https://kdetosakra.cz/ zmiňované ve vedlejším topicu (http://www.geocaching.cz/topic/32642-kdetosakracz/). Mám v plánu přidat nový herní mód, který bude založený na hádání míst z fotek v podobném duchu jako je/bylo poznejmisto. Potřeboval bych ale pomoc od komunity, protože osobně nedisponuji žádnou databází míst. Na webu projektu jsem vytvořil stránku - https://kdetosakra.cz/nahrat-misto a budu moc rád, pokud mi pomůžete nahráním pár fotek, aby bylo na čem stavět.

 

Zároveň jsem otevřen jakýmkoliv nápadům či vylepšením, jak by mohla finální podoba hry vypadat. Díky, Honza.


  • 0

#10146 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 108 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2023 - 15:52

Než to úplně zavřou, nahintovala by mě, velmi "lehce" prosím, nějaká dobrá dušinka na 3691?


  • 0

*


#10147 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2023 - 17:09

Tak tu taky marně hledám...


  • 0

#10148 vitacar

vitacar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2023 - 5:37

(3691) Tak když lehce :)  Jedná se o svatého, jehož tělo bylo svrženo do Vltavy...


  • 0

#10149 Pozdni sber

Pozdni sber

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2023 - 9:18

Díky. Už vím.


  • 0

#10150 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2023 - 13:04

Taky jsem to teď našel, podruhé. Těch soch je všude moc, ale dalo se. Byl to jeden z pomníčků, jeden z 6 v KH a jeden v PL. 4 další kraje vysbírané a Zlínsko dělám. Do druhého profilu se podívám, až budu mít jinak všechno :). Jen mě štve, že dva z těch pomníčků jsem našel po dlouhém klikání, ale přesně vím kde, a oni tam teď nejsou!


  • 0

#10151 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2023 - 13:08

A jinak jsou tu na Zlínsku rozhledny staré jak Poznejmisto, které byly postaveny z dotací, jako přes kopírák a už shnily. Docela blbě se hledaly, jsou zcela stejné a na mapách.cz už některé nejsou, nevím, jestli se tam nedostaly, nebo už zmizely když zmizely i z povrchu zemského. Dobře využité dotace.


  • 0

#10152 Pozdni sber

Pozdni sber

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2023 - 20:12

To nesouvisí s Poznej místo. Ale i u nás je několik nových rozhleden z dotací a ne jejich dlouhou životnost bych nerad sázel.


  • 0

#10153 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 220 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2023 - 6:55

Však to taky vůbec nebyl jejich účel...


  • 0

#10154 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2023 - 8:34

S Poznejmisto to souvisí jen tak, že ty rozhledny vznikly i zanikly současně s Ponejmistem, nebo zanikly dřív, než Poznejmisto přestalo být aktivní a tím už nejsou na Mapách.cz. Jak vidím, z mnoha z nich nebylo vidět víc, než pod nimi. Ale jo, šlo o dřevostavby venku, tam se dlouhá životnost nepředpokládá, ale třeba Hýlačka u Tábora přežila mnoho desetiletí a mohla stát dosud, kdyby na Silvestra neshořela.


Tento příspěvek byl upraven od mpik: 26 duben 2023 - 9:16

  • 0

#10155 bobasso

bobasso

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2023 - 4:50

.... pro ty, kdo jsou z Brna a Třebíče se chystá hra.Objeveno na Brněnském deníku. Mohla by na chvíli zabavit a zbavit absťáku z nefunkčního poznej místa.

https://brnensky.den...r-20230601.html
  • 0
bobasso

#10156 Shashlick

Shashlick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 515 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2023 - 10:34

Díky, Brno si dám :)


  • 0

Jde se lovit!

Moje statistiky ZDE


#10157 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2023 - 5:26

V Brně mám příbuzné, ale že bych ho znal, říct nemůžu. Okrajové části vůbec.Zatím mi stačí Poznejmisto, je tam několik míst, která teď prostě nedám, i když už jsem je našel a dokonce si "pamatuju", kde to bylo.


  • 0

#10158 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2023 - 20:35

Tak téměř po roce od nového nicku: 100. místo, 5 krajů vylovených, v dalších 6 chybí najít celkem 9 fotek, 3 kraje nevylovené. Ale děsí mě, že nemůžu třeba najít to, kde mám FTF, nebo že si přesně pamatuju, kde něco bylo a ono je to úplně jinde.


  • 0

#10159 bobasso

bobasso

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2023 - 6:34

..... taky poznejmisto jedu odznova s novým nickem. Zatím mám dohledáno 1329 fotek. Hledání některých špeků mne též skřípe. Co jde, tak předhodím gůglu,ale u mnoha fotek se nechytá a nastává naslepo klikačka do mapy. Právě se morduju se skálami #4127 a #4135. Ty mi dávaj. :D Nehledám ale pořád,jako když to bylo prvně, na ostro. Když příjde chuť, tak si k tomu sednu a jak začnou bolet oči skončím,a znovu hledám třeba až za měsíc :D
  • 0
bobasso

#10160 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 172 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2023 - 9:43

Já před pár dny zahlédl na inetu fotku "tajemné brány" 4200. Tak jsem se po dlouhé době přihlásil na poznejmisto.cz a naklikl si ji. Ta mne teda trápila.


  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

1 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů


    mpik

Reklama