Přejít na obsah


Fotka

LEVNÉ KNIHY


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
83 odpovědí na toto téma

#41 ondroj

ondroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2013 - 22:22

hrabosata napsal/a:

Bubaczech Gang napsal/a:
Tak zatím mi všichni přijdete jako agenti levných knih, protože nikdo nepíše o tom, jestli ty knížky za něco stojej, už jste to aspoň někdo prolistoval ? B)

Pro základní orientaci v českých pamětihodnostech všeho druhu vynikající věc. Komplexní, seřazeno podle abecedy, občas fotka, informací tak akorát, aby to člověka nezahltilo. Využíváme, hlavně když se někam chystáme na dovolenou.


Nemohu než souhlasit, nejsou to knihy které se budou číst jako román od první do poslední stránky ale na plánování vejletů je to paráda. Mám doma tedy jen Jížní čechy pač se dále nedostanu. Také si myslím že tato kniha by mohla posloužit k objevení zapomenutých míst na kterém by byla krásná keška.
  • 0

#42 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2013 - 23:13

Bubaczech Gang napsal/a:
Tak zatím mi všichni přijdete jako agenti levných knih, protože nikdo nepíše o tom, jestli ty knížky za něco stojej, už jste to aspoň někdo prolistoval ? B)

Obsahově je to něco velmi podobného, co bývá na zadní straně map KČT. I počet a rozsah hesel je podobný. Jenom fotek je tam o dost víc.
Ale jak podle toho plánovat výlety, je mi trochu záhadou. To si jako listuji, objevím pěknou fotku a řeknu si, že bych tam měl vyrazit?
  • 0

#43 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2013 - 0:41

vzhledem k tomu, ze je to podrobna encyklopedie serazena dle abecedy, je planovani vyletu podle toho silene krkolomne az prakticky neprakticke :). chybi serazeni ci jakesi shrnuti podle polohy.
  • 0

#44 mapoid

mapoid

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 296 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2013 - 2:31

To je v tom dilu, co jeste nevysel. Asi se nejdrive ceka, az se vytvori potreba. ;)
  • 0

#45 javla

javla

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2013 - 8:34

Pro ty kdo se ptá jak to vypadá uvnitř těchto knih - mrkněte se na http://www.soukup-da.../9-encyklopedie - mají tam u každé pár náhledů.
  • 0
Jana a Vlasta (JaVla) (PDA FS Loox N560)

#46 lasyma

lasyma

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2013 - 10:09

Dain & Olik napsal/a:
vzhledem k tomu, ze je to podrobna encyklopedie serazena dle abecedy, je planovani vyletu podle toho silene krkolomne az prakticky neprakticke :). chybi serazeni ci jakesi shrnuti podle polohy.



Naprosto souhlasím, koupila jsem si teda aspoň čtyři i když bych je ráda měla všechny. Hledání je ale opravdu nepraktické, tam kde to znám to je v pohodě, ale většinou člověk hledá tam kde to nezná a chce poznat.
Představte si vesničku, u ní rybník, nějakou technickou památku, nějakou přírodní památku ..... a to vše má svá jména, svá hesla v encyklopedii na různých místech bez jakéhokoli provázání.
Ale jsou to nádherné knihy
  • 0

#47 Bubaczech Gang

Bubaczech Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 117 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2013 - 11:07

Nejlepší bude si knížku prohlídnout osobnĕ , třeba to bude pĕknej dárek, díky za tip.
  • 0

#48 Dpman

Dpman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 406 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2013 - 18:27

už jsem taky nakoupil.
  • 0

#49 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2013 - 20:51

Zabojovala jsem sama se sebou - povolila jsem si jen další dva díly, zbývající sousední kraj a bratry Slováky, čili jsem na šesti.:) Celou řadu bych opravdu neměla kam dát a rozum těsně zvítězil :D. Za odměnu jsem si povolila jednu podobnou bichli z jiného žánru:o. Jo, jo, to jsem si myslela, že ujíždím jen na botičkách:D
  • 0

#50 zdeziz

zdeziz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 514 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2013 - 22:40

Jo jo, to vyhledávání a třídění se moc domyslet nepodařilo. Chybí to klasické rozdělení plochy na čtverce a roztřídění do nich, stejně jako je to na mapách, nebo něco podobného. Alespoň rejstřík by se hodil, takhle je to "jen" hezká, zato nepraktická encyklopedie.
  • 0

#51 Mukina

Mukina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 158 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2013 - 17:00

Tak mám doma 4 kousky mně blízkých krajů ... uvažuji o celé sérii (za ty prachy ;)). Mám dotaz pro ty, kdo nakoupil všechny svazky teď v Levných knihách - povedlo se někomu vystřihnout ty kuponky, nalepit a zkusit získat ten 15. díl Slovensko?
  • 0

Garmin Dakota 10  :ph34r: 

C:geo - Huawei P8 Lite

 

#52 Netorack

Netorack

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 340 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2013 - 17:04

Za stejnou cenu je mají i v Neoluxoru (viděno konkrétně v Palladiu), a pokud máte Sphere nebo jinou slevovou kartičku, dostáváte se na 80 Kč za kus. Už ale neměli Prahu a Středočeský kraj.
  • 0

#53 tarmara

tarmara

    Air-cooled

  • Members
  • PipPipPip
  • 969 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2013 - 17:13

Mukina napsal/a:
Tak mám doma 4 kousky mně blízkých krajů ... uvažuji o celé sérii (za ty prachy ;)). Mám dotaz pro ty, kdo nakoupil všechny svazky teď v Levných knihách - povedlo se někomu vystřihnout ty kuponky, nalepit a zkusit získat ten 15. díl Slovensko?

Nezkousel jsem to protoze Slovensko lezelo na regale hned vedle ostatnich 14 dilu...a kdyz si spocitam strihani, poslani, vyzvednuti a doneseni domu, tak mi to za tech devet petek nestoji...
  • 0

#54 Mukina

Mukina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 158 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2013 - 17:28

Prahu a Středočeský kraj mají v Praze snad jen na Andělu ... jasně, devět pětek za bonusový díl není takový terno, jen se ptám, když si to vystřihnu a donesu do Levnejch knih, jestli na mně paní prodavačka nebude tupě koukat stejně jako dnes, když jsem se ptala, jestli mají všechny svazky skladem :D Tak mně zajímá, jestli už to někdo nezkusil ...
  • 0

Garmin Dakota 10  :ph34r: 

C:geo - Huawei P8 Lite

 

#55 zdeziz

zdeziz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 514 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2013 - 18:07

Mukina napsal/a:
Prahu a Středočeský kraj mají v Praze snad jen na Andělu ... ...

Středočeský byl ještě v sobotu na Palmovce, Praha nevím
  • 0

#56 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2013 - 18:31

Praha už u Anděla není, ostatních krajů zatím mají dostatek.
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#57 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2013 - 18:48

Podle prodavačky v Plzni, kde jsem dokupovala v sobotu Vysočinu a Slovensko, prý nejrychleji zmizela právě Praha a JČ. Ono je to i logické - do Prahy se občas podívá skoro každý stejně jako k nám na jih na dovču:D. Zajímavé, že ZČ kraje bylo v prodejně u Olympie několik stohů:o.
  • 0

#58 malin

malin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2013 - 9:35

PaWcz napsal/a:
Praha už u Anděla není, ostatních krajů zatím mají dostatek.


Prahu jsem dnes ráno viděl na hlavním nádraží v knihkupectví neopalladium (nahoře v patře) za 99 Kč. ostatní kraje mají za 89 Kč stejně jako v levných knihách.
  • 0

#59 droping

droping

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 200 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2013 - 9:53

Praha byla vcera na letne, udajne Stredocesky a Plzensky jsou uz jen na prodejnach, ve skladu uz ne. Mne osobne treba Praha nezajima, rekla bych, ze v te knize nemuze byt moc mist, kde by nebyla kes ;) Ale zato jsme si koupili Ustecko, karlovarsko a Liberecko a jeste chci sehnat Plzensko. Nevite nekdo, meli Plzensky na IPaku?
  • 0

#60 HanzsCZ

HanzsCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)
  • LocationChlumec, Ústecký kraj

Publikováno 19 únor 2013 - 20:46

V Ústí n. L. (Revoluční) mají téměř všechny kraje i Slovensko. A to v počtu 3 - 10 kusů. ;)
  • 0
Není Ústí jako Ústí. Ale to naše Ústí je nejlepší...




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama