Přejít na obsah

Fotka

Zajímavé osudy krabek (bookmark)

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
525 odpovědí na toto téma

#521 phrkt

phrkt

věčný rejpálek

• Members
  • PipPipPip
  • 2 118 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2019 - 17:09

Už je dlouho, keš skončila v archivu...

• 0

#522 Turysta10

Turysta10

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2019 - 11:34

https://www.geocachi...sy-jizni-moravy

Žádný nálezce....Nechapu ownera ktery ji zalozi, da si s tim praci a pak proste na ni uplne kasle....
  • 0

#523 dr.vota

dr.vota

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 5 090 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2019 - 19:04

GC8EDM4

• 0

#524 Turysta10

Turysta10

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2019 - 19:50

GC8EDM4

?!?
  • 0

#525 nemesis.cz

nemesis.cz

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2019 - 15:12

Na místním fóru jsem spíše pasivním čtenářem než-li aktivním uživatelem. Ale tohle vlákno mě baví, takže rád přispěji do bookmarku.

GC8DTJX - Památník hrdinů

Ve zkratce: owner založil novou krabičku a v témže dni změnil terén a (zřejmě) dostal pixli do kolize s jinou. Za zmínku stojí konec logu od nicku Noháči. O jak moc prověřenou informaci se jednalo jsem nezkoumal, ale vzpomněl jsem si kladenské garáže ;) . (Objevil jsem náhodou při čtení jiného vlákna).

GCTNFJ - Údolí dutých hlav

Jistý nálezce ze dne 18.2.2012 si archiválii keš zalogoval jako "FI" a současně to bylo samozvané LTF neb si před nálezem myslel, že bude v lepším stavu a tak jí odnesl  :) . (Opět náhodný nález při hledání jiného listingu).

GC8F47F - Grilovací místo Dobřichovice

Ownerka použila namísto listingu kompletní článek psaný formou reportáže. Krátce po publikaci se však ozval vlastník či spoluvlastník webu, co čert nechtěl, PM GC.com z Dobřichovic, že by bylo slušné alespoň ocitovat web ze kterého článek je, drzoun jeden  :D. Za pár minut v listingu beze slova přibyl odkaz na zdroj. 

• 0

#526 mandevil

mandevil

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 266 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2019 - 19:15

Na místním fóru jsem spíše pasivním čtenářem než-li aktivním uživatelem. Ale tohle vlákno mě baví, takže rád přispěji do bookmarku.

GC8DTJX - Památník hrdinů

Ve zkratce: owner založil novou krabičku a v témže dni změnil terén a (zřejmě) dostal pixli do kolize s jinou. Za zmínku stojí konec logu od nicku Noháči. O jak moc prověřenou informaci se jednalo jsem nezkoumal, ale vzpomněl jsem si kladenské garáže ;) . (Objevil jsem náhodou při čtení jiného vlákna).

Tuhle keš jsem tu už zmiňoval. Za pozornost stojí i ownerova předchozí keš, na které jsem měl tu příležitost dát STF -- ta skončila v archivu taky po pár dnech.

• 0

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama