Přejít na obsah


Fotka

Zajímavé osudy krabek (bookmark)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
538 odpovědí na toto téma

#501 kstavk

kstavk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 299 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2017 - 8:20

O povolení není teď módní žádat. Když jsem se minule u ownera ohradil, že byl z větší části zkopírován můj listing bez mého svolení či jakékoli zmínky, dozvěděl jsem se, že mám být rád, že jsem listing napsal tak dobře, že stojí za okopírování. Ale to je spíš do depresivního koutku. :-(

no já se kdysi jednoho ownera zeptal zda by mu nevadilo, že bych udělal stejný event (exkurze někam) jako on před rokem a jeho odpověď byla plná výrazů jako plagiátor, kopista apod.... s jeho eventem by to mělo společné jen návštěvu stejného objektu.... 


  • 0

#502 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2017 - 16:32

O povolení není teď módní žádat. Když jsem se minule u ownera ohradil, že byl z větší části zkopírován můj listing bez mého svolení či jakékoli zmínky, dozvěděl jsem se, že mám být rád, že jsem listing napsal tak dobře, že stojí za okopírování. Ale to je spíš do depresivního koutku. :-(


Vloni se mi stala obdobná věc a ve výsledku jsem byl já za toho špatného (samozřejmě, kdo taky jiný, že jo). Podtext vyjádření byl takový, že GC je hra pro zábavu a přeci když jsem to měl tak pěkně napsané, může si to okopírovat kdokoli a nemám kazit hru.


  • 0

#503 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2017 - 17:26

O povolení není teď módní žádat. Když jsem se minule u ownera ohradil, že byl z větší části zkopírován můj listing bez mého svolení či jakékoli zmínky, dozvěděl jsem se, že mám být rád, že jsem listing napsal tak dobře, že stojí za okopírování. Ale to je spíš do depresivního koutku. :-(

"Napodobování je tou nejupřímnější formou lichocení, které může průměrný projevit velikému." -Oscar Wilde.

 

(Nicméně, když mi kdysi někdo ukradl z webu kus obsahu všetně CSS, se kterým jsem si pěkně pohrál, tak jsem moc polichocený nebyl.)


  • 3
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#504 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2017 - 22:03

Mě použilo pár lidí fotky z mého webu, kde jsem pod svým pravým jménem. Napsal jsem jim, že kdyby mi to dali vědět předem, dal bych jim ty fotky v lepší velikosti.


  • 3

#505 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2017 - 22:56

(Nicméně, když mi kdysi někdo ukradl z webu kus obsahu všetně CSS, se kterým jsem si pěkně pohrál, tak jsem moc polichocený nebyl.)

 To by mě taky naštvalo. Ale na druhé straně už jsem si pohrával s myšlenkou uspořádat event na téma  "Za listingy krásnější" :D .


  • 3

#506 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2017 - 16:05

Mno, sice už můj poslední listing prý byl k světu, část popisu cesty na místo konání eventu dokonce připomínala leterrbox :D, ale na tvůj vzdělávací event bych přijela. Budu se těšit, že ho uspořádáš.  :) 


  • 0

#507 Pavel TT

Pavel TT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2017 - 17:47

Mno, sice už můj poslední listing prý byl k světu, část popisu cesty na místo konání eventu dokonce připomínala leterrbox :D

 

No ten letterbox nepripominal, to letterbox byl! A navic nocni. Ale to neni kritika, naopak soucast pekneho eventu.

 

No a abychom se alespon trochu drzeli tematu. Planujes jej opet usporadat nebo zustane navzdy archivni?


  • 0

#508 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2019 - 7:29

Když už jsme u oživování diskuzí k bookmarkům, co nějaký tip do tohoto?  :D Už přes rok ani ťuk  :mellow:


  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#509 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2019 - 8:38

Když si dáš práci pročíst zdejší fórum za poslední rok (bohužel zvláště geodepresivní vlákno a vlákno o podvodnících), najdeš tam keší, které se tam hodí řekl bych docela dost... Stačilo by doplňovat průběžně a sem to jen hlásit. :-(

Jen by bylo občas potřeba při různém promazávání těch logů atp. dopsat pořádné vysvětlení, co se vlastně stalo do toho bookmarku, aby věděl i nezasvěcený.

 

PS.: přesný příklad nevím, jen myslím, že pár takových keší tu určitě proběhlo...


  • 0

#510 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2019 - 8:55

Podle mě určitě zařaď The Faculty of Law (D1/T1)
 


  • 2

#511 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2019 - 10:10

Když si dáš práci pročíst zdejší fórum za poslední rok (bohužel zvláště geodepresivní vlákno a vlákno o podvodnících), najdeš tam keší, které se tam hodí řekl bych docela dost... Stačilo by doplňovat průběžně a sem to jen hlásit. :-(

Jen by bylo občas potřeba při různém promazávání těch logů atp. dopsat pořádné vysvětlení, co se vlastně stalo do toho bookmarku, aby věděl i nezasvěcený.

 

PS.: přesný příklad nevím, jen myslím, že pár takových keší tu určitě proběhlo...

 

Ty jo, to se omlouvám, na to fakt nemám čas pročítat forum a ještě ke všemu geodepresivní vlákno, do depresí se mi fakt nechce  :D bookmark je pro všechny k dispozici a bylo by prima, když by se na něm všichni také podíleli ;) Ideálně sem poslat odkaz na keš, ještě lépe rovnou přidat krátký popis toho co se stalo, ať to jen zařadím do bookmarku. Když sem někdo napíše, přijde mi email. 

 

Jinak do bookmarku se snažím dávat i info o co šlo, aby věděl i nezasvěcený, nebo co máš konkrétně na mysli?  :)


Tento příspěvek byl upraven od prazskychytrak: 19 únor 2019 - 10:11

  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#512 vitacar

vitacar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2019 - 14:45

Pokud by Tě zajímaly kešky i z okolí Opočna tady https://coord.info/GC5Z5FH odkaz na moji mysterku, kde mám pár kousků podchycených ;-) 


  • 1

#513 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2019 - 20:00

Celá série ihned po publikaci...kolize? WTF?

https://coord.info/GLY4CFB1


  • 0

#514 Toulavej Hypnos

Toulavej Hypnos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2019 - 21:14

Osobně mi to přišlo tak, že v kolizi je bonus. V okolí tradiček žádné kešky nejsou.
  • 0

#515 Viktor36005

Viktor36005

    Viktor36005

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2019 - 15:20

Zajímavý osud má tahle krabička :

 

https://coord.info/GC8D4EH

 

Během cca 14 dnů od publikace změnila název (z Původního názvu Střelnice je nyní  Park 1), nejméně 2x změnila souřadnice, prošla archivem a stačila nasr..pár kačerů. Více zaznamenali logující, hledající a tápající kačeři .

....takhle to dopadá, když krabičku honem, honem MUSÍ založit kačer s 19 nálezy (Hervix01) a pomáhá mu Montyx s 31 nálezy (i když to vypadá, že se jedná o jednoho kačera). 


  • 0

#516 Turysta10

Turysta10

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 153 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2019 - 16:28

https://www.geocachi...57-6fcb5eaab3c9

Taky jedna zajimava......
  • 0

#517 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2019 - 11:05

Taky se nám tu jedna objevila: GC8DHCV :) .


  • 0

#518 VHteam

VHteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2019 - 11:38

Tak to mě dostalo...... "U keše nejdou změřit souřadnice"... :D . Asi bunkr s třímetrovým stropem.


  • 0

#519 Shashlick

Shashlick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 513 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2019 - 14:24

Taky je zajímavé, že se východní souřadnice posunuly vždy přesně o jednu desetinu. 


  • 0

Jde se lovit!

Moje statistiky ZDE


#520 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2019 - 16:11

Taky se nám tu jedna objevila: GC8DHCV :) .

Pepo, tak mu pomoz se zaměřením.  .-) Vždyť je to někdo zaregistrovaný v létě. Už jsem tedy napsala ke keši, aby se obrátil na někoho z vás místních zkušených - napadla mě Líba a ty. 


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama