Přejít na obsah


Fotka

Zajímavé osudy krabek (bookmark)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
538 odpovědí na toto téma

#21 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2013 - 13:18

Co tenhle event? http://coord.info/GC4A6BB
  • 0
Užívej života...

#22 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2013 - 13:29

puczmeloun napsal/a:
Co tenhle event? http://coord.info/GC4A6BB


To vypadá na výhřevné palivo pro flame war :D
  • 1

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#23 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2013 - 13:31

Jeste k tomu prihod to CITO hned vedle, at to jen tak nedoutna! B)
  • 0

#24 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2013 - 13:38

Děláte jak kdyby to byla nějaká novinka: GC21QH1 Že vás to baví...
  • 0

#25 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2013 - 13:55

Klídek, napsal jsem na GS, tak jim všem během dneška sundají pravomoce a dali je mně B). Večer jim to rectractnu a bude.
Vložený obrázek
EDIT: Ano, byl to fake ;).




Jinak taky patřím k těm mlčícím, co vědí že ani jejich keše nejsou zrovna extra dle pravidel :).
  • 0

#26 GeoKralicci

GeoKralicci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2013 - 14:13

Co je to zase za novinku. :-D Prvni jsem myslel ze je to fake, ale po navstiveni tveho profilu jsem se nestacil divit. Jsem kazdopadne zvedav jak to se tohle bude vyvijet. EDIT: Srandicky, srandicky.. aby ti na to neprisel Groundspeak. :-D
  • 0

#27 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2013 - 16:31

Co to je za taškařici?:D To jakože nějaký na rychlo publikovaný eventy? Vtipný, také je tam zařadím. O něco tedy méně vtipné, když se tu řeší Bohemia Tour, ale čert to vem
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#28 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2013 - 22:23

Tiskar94 napsal/a:
Klídek, napsal jsem na GS, tak jim všem během dneška sundají pravomoce a dali je mně B). Večer jim to rectractnu a bude.


Tys to fakt udělááál? Teda, že se nestydíš... :'(
  • 0
Užívej života...

#29 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2013 - 10:46

Dóóóóóóóóst dobrej bookmark, některý storry by byly i pěkný téma na samostatnej článek .... :)
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#30 Gleep

Gleep

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 184 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2013 - 11:14

Na Kladně jsme měli Garáže a jejich pokračování. První garáže GC33M4V založil mladej kluk. Mizerný zaměření by ještě šlo, ale ve finále se ukázalo, že tam vložil ukradnutej logbook z jiné keše. V listingu je také zajímavá diskuse :-) Druhé garáže GC3C8XG byly celkem v pohodě, jen ownerovi nějak ruply nervy a šly brzo do archivu. Možná ta krabka ještě žije... A pak přišly třetí garáže GC3NXAC. Tady byly fake krabičky s cedulkama "tady to není", "zase vedle" a pod. Fungovalo to dokud do jedný fake krabky někdo nezalogoval a po něm další. Owner jim logy smazal a byla z toho zajímavá diskuse i s reviewerem :-)
  • 0

#31 Raraku

Raraku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 475 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2013 - 15:36

Gleep napsal/a:
Na Kladně jsme měli Garáže a jejich pokračování. První garáže GC33M4V založil mladej kluk. Mizerný zaměření by ještě šlo, ale ve finále se ukázalo, že tam vložil ukradnutej logbook z jiné keše. V listingu je také zajímavá diskuse :-)


No když se na to s odstupem dívám, tak první Garáže skutečně do tohoto bookmarku hravě zapadnou, co log to perla.:D Jen drobná poznámka, nejen logbook byl "vypůjčený", ale i samotná PETka a magnety. No a pokud by někoho tento artefakt zajímal, stále jí mám komplet doma. Bylo to poprvé co jsem si mohla zapsat: OUT: keška:D
Zbylé dvě jsou slabší, ale jde to brát i jako svéráznou garážovou sérku...
  • 0

#32 malin

malin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2013 - 16:25

nevím z jakých pohnutek (možná krátkodobé pominutí smyslů, kdo ví?) byla před lety publikována fiktivní neexistující keška 5/5 GC22128 . jsou to jen spekulace, ale ve výsledku snad údajně mělo jít o nějaký osobní spor mezi dvěma kačery, do něhož byla tímto dost nešťastně zahrnuta celá komunita; ale některý logy jsou docela úsměvný :-) Dále je fascinující jak někteří kačeři mají eminentní zájem o klidný spánek osob v sousedství uložení keší či o stav flóry v okolí; třeba tahle fantomasova mysterka GC210GK byla archivována právě na popud počernického kačera a zastupitele v jednom,kterému není lhostejno blaho a klid obyvatel jím zastupované městské části; jak to celé bylo doopravdy ví on sám a nechci mu sahat do svědomí, nicméně toto vše staví do jiného světla nedávný podobný pokus o archivaci , který byl proveden stejným zastupitelem na stromové keši GC413RC - zde se autor nevzdal a během vyběhávání možnosti navrácení keše po relevantních úřadech vyšlo najevo, že navrhované důvody archivace byly výmyslem jen tak z plezíru a rozhodně ne v pravomoci zastupitele městské části... vyvrcholením celého příběhu byla odvetná publikace antizastupitelské T5 serie ve tvaru kotouče, což mě sice přišlo na jednu stranu vtipný, ale zároveň vcelku smutný a asi i zbytečný při pomyšlení, kam až se dostala naše "záliba" ve sbírání krabiček...
  • 0

#33 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2013 - 18:15

Tak další kousky, co se sešly na facebooku v děbatě o bookmarku:
http://coord.info/GC2VBYN
http://coord.info/GC31TM4
http://www.geocachin...aspx?wp=GC2718Z
http://coord.info/GC2PQ6J cituji "mírnix tírnix si "změnila" souřadnice finálky o 140km nebo kolik km je z Olomouce do Třebíče (bez zmínky v listingu... (teda owner tam u archivačního logu info píše...revírník při tolika km ne) ...zaarchivovaná, nechaná k logování ........... (nosili ji po eventech, viz.logy), teď už dlouho nikdo nelogoval, tak si asi zase "finálku" vzal owner k sobě"
  • 0
Užívej života...

#34 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2013 - 21:14

Díky za tipy! Postupně to přelouskám a nasázím do bookmarku!:D Bohužel se u těhle krabek často strhne flame mela a člověk hned neví o co tam jde a já rád ke každé píši stručný popis o co u nich jde, ať nemusí kačeři číst ty flamy a zaboří se jen tam, kde je to zajímá:) A zrovna teď mi přistál na mejlu tip na krabku, která byla umístěna na střeše kancelářské budovy a kačeři se tam dostali jen s kouřícími zaměstnanci. Tady se ukázal důvtip některých kačerů, který tam chodili s krabičkou cigaret zakoupenou nedaleko v trafice nebo v komplet úřednickém hábitu :D:D:DGC21MZ9
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#35 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2013 - 21:34

kapsa napsal/a:
Dóóóóóóóóst dobrej bookmark, některý storry by byly i pěkný téma na samostatnej článek .... :)


Díky:)! Také už jsem o článku přemýšlelB)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#36 Junior86

Junior86

    Junior86

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2013 - 23:20

malin napsal/a:
nevím z jakých pohnutek (možná krátkodobé pominutí smyslů, kdo ví?) byla před lety publikována fiktivní neexistující keška 5/5 GC22128 . jsou to jen spekulace, ale ve výsledku snad údajně mělo jít o nějaký osobní spor mezi dvěma kačery, do něhož byla tímto dost nešťastně zahrnuta celá komunita; ale některý logy jsou docela úsměvný :-)

Dále je fascinující jak někteří kačeři mají eminentní zájem o klidný spánek osob v sousedství uložení keší či o stav flóry v okolí; třeba tahle fantomasova mysterka GC210GK byla archivována právě na popud počernického kačera a zastupitele v jednom,kterému není lhostejno blaho a klid obyvatel jím zastupované městské části; jak to celé bylo doopravdy ví on sám a nechci mu sahat do svědomí, nicméně toto vše staví do jiného světla nedávný podobný pokus o archivaci , který byl proveden stejným zastupitelem na stromové keši GC413RC - zde se autor nevzdal a během vyběhávání možnosti navrácení keše po relevantních úřadech vyšlo najevo, že navrhované důvody archivace byly výmyslem jen tak z plezíru a rozhodně ne v pravomoci zastupitele městské části... vyvrcholením celého příběhu byla odvetná publikace antizastupitelské T5 serie ve tvaru kotouče, což mě sice přišlo na jednu stranu vtipný, ale zároveň vcelku smutný a asi i zbytečný při pomyšlení, kam až se dostala naše "záliba" ve sbírání krabiček...


Ano a pak pokračování "Jak vylovit kotouče"
  • 0
Geocaching je jen hra. Je to naše hra a země je naše hřiště. Užívejte si ji a nerozčilujte se kvůli ní!

#37 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2013 - 6:47

Taaak, všechny krabičky doplněny do bookmarku a k nim krátké popisy, aby se hned vědělo o co tam jde. Opravdu pobavil Prosek point A Garáže sem rozhodně patří, to se jen tak nevidí:D Docela by mě zajímalo, jak to všechno bylo s Enigmou, u té je tedy opravdu rušno a proč se "vlackem ke kesi" presunul o takovy kus. Díky všem za tipy a těším se na další!
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#38 Gleep

Gleep

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 184 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2013 - 8:25

Tak ti přidám ještě pár tipů :-) Přeber si to, třeba se ti něco hodí :-) Tahle GC3H1ZC byla publikována jako Strašnické micro. Ale po pár dnech se z ní stala Simpsonovi Cache na stromě. Úplně změněný terén a umístnění. Podobná je i tahle GC3EXXM. Byla ve Svinařově na návsi. Pamatuju že jsme jí lovili na Velikonoce v dosti ovíněném stavu :-) No a po pár dnech se přesunula a já měl do statistiky T5 :-) Najdi si svého trabanta GC1FXDF. Tahle keš neměla finálovku. FI mohl logovat každý kdo poslal fotku s trabantem. Pak to Reviewer zatrhnul :-) A jako poslední uvedu tuhle GC4498H. Byla to tradička, jenže v přírodní rezervaci. Owner tedy upravil listing ála multi, ale ikonku nezměnil. Po pár nálezech šla do archivu. Owner pak použil logbook na jiné keši GC45W9Y, ale nechal v něm všechny logy. Vznikly pak zmatky kdo že má FTF a došlo i na trhání stránek z logbooku a drobné rozepři :-)
  • 0

#39 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2013 - 11:36

Díky za další tipy, vše přidáno:) Pěkně se nám bookmark plní, jen tak dál, člověk někdy opravdu žasne:D
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#40 Paullow

Paullow

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2013 - 13:38

malin napsal/a:
...


A kdo ještě kotoučovou sérii nemá, může využít mapku, kterou vyrobil a veřejnosti nechal duchovní autor serie... https://maps.google....3a9afa26d521471
Za veškerý obsah odpovídá autor, takže děkujte Pesulapovi B) :D
  • 0
Pokud lovíš s partou přátel, pak i ta nejnudnější multina je jako procházka růžovou zahradou.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama