Přejít na obsah


Fotka

Od zapadu na vychod zubata zaba skace


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
277 odpovědí na toto téma

#21 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2013 - 10:43

Event vypadá zajímavě a asi se i zúčastním, ale ta mapa mi nějak nesedí. Jaksi v ní chybí úseky 60 - 110. A zrovna něco kolem 110 bych šel, tudíž budu rád za opravu.
  • 0
Mapy pro přístroje Garmin: http://www.garmin.vasam.cz (GitHub)

#22 Tom007

Tom007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2013 - 11:16

No možná by to šlo pojmout ještě drsněji a vzít to na čas. Abychom příští roky měli co zlepšovat B)
  • 0

Garmin GPSmap 60CSx, Topo Czech, Nokia Lumia730 DS


#23 zubata zaba

zubata zaba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2013 - 11:32

VasaM napsal/a:
Event vypadá zajímavě a asi se i zúčastním, ale ta mapa mi nějak nesedí. Jaksi v ní chybí úseky 60 - 110. A zrovna něco kolem 110 bych šel, tudíž budu rád za opravu.

Ok podíváme se na to, a určitě opravíme.
  • 0

#24 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 310 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2013 - 22:00

Hele milá zubatá žabko ;) nešlo by udělat ten odkaz na event v prvním příspěvku klikací, třeba takto GC3220Z Třeba by se pak na event podívalo víc lidí, když by ho nemuseli složitě hledat.:( Návod jak to udělat: viz návod vlevo
  • 0

#25 zdenys64

zdenys64

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 197 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2013 - 23:32

Tom007 napsal/a:
No možná by to šlo pojmout ještě drsněji a vzít to na čas. Abychom příští roky měli co zlepšovat B)

No nic ve zlém,ale závod s časem mi přijde jako hloupost.Stačí když se to napoprvé povede dotáhnout a příští roky se dá přemýšlet o zdokonalování...Ale samotná myšlenka tohoto pochodu napříč naší zemí je naprostá BOMBA:D
  • 0

#26 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2013 - 6:46

Tom007 napsal/a:
No možná by to šlo pojmout ještě drsněji a vzít to na čas. Abychom příští roky měli co zlepšovat B)

Závody s časem mi přijdou jako hloupost. Jde přece o možnost účasti pro co nejvíc lidí. Čím víc lidí se bude chtít cestou logovat, tím to bude pomalejší.Navíc je dobře, když každý předem bude vědět, kdy přesně se bude logbook pohybovat na místě, kde ho hodlá odchytit. Bude skvělý organizační počin, pokud se podaří zařídit, aby cestou nenabral moc velké zpoždění oproti organizačnímu řádu.
  • 0

#27 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2013 - 7:25

Ba ne, štafeta na čas napříč republikou je bezva nápad, jen to nesedí k tě žábě a plánu organizátorů :-) Tady by musela být daleko provázanější organizace a bylo by to na den dovolené, aby byl člověk stále připraven vyjet až se štafeta přiblíží. Ale klidně bych se zúčastnil i toho. :-)
  • 0
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.

#28 Keres

Keres

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2013 - 13:53

Koukám že mapa z odkazu v listingu GC3220Zuž je celá, teď ještě odhadnout časy jednotlivých předávek. Teď si nejsem jistý, jestli se nepočítá i s nočními přestávkami? Před začátkem akce by bylo možná vhodné dát kontakt do listingu na nějakého hlavního organizátora - to jen v případě nepředvídatelných událostí, zdržení. Je to dobrý nápad, akce bude zajímavá.
  • 0

#29 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 310 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2013 - 14:37

Pokud by si někdo chtěl naimportovat ty body předávek do GG, tak jsem připravil csv soubor, který se pomocí pluginu CSV Uni import da nacpat do GG (j epotřeba tam mít už stažený ten event).
POZOR jelikož nejsem ownerem a dělal jsem si to pro sebe, protože mě to v Google mapách nevyhovuje, tak je to silně NEOFICIÁLNÍ
  • 0

#30 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 310 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2013 - 14:41

Co se týká času, tak je potřeba to naplánovat tak, aby byl v provozu přívoz u Darové, jinak by to bylo pro členy této části trochu náročné.;)
  • 0

#31 zubata zaba

zubata zaba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2013 - 17:30

Dnes byl upraven soubor trasy. Jsou v nem nasledujici zmeny: 1) otoceni tras, tak aby prvni trasa byla na zapade opravdu prvni a na vychode posledni 2) doplnen predbezny casovy harmonogram - rychlost chuze byla stanovena na 6km/h, sem tam byl doplnen 5ti minutovy bonus pro pripad nejakeho zdrzeni, takze je mozne se podivat na predpokladane predavky 3) vlozeny obsazene useky - tim, ze na nejaky usek je jiz nekdo napsan, neznamena, ze se k nemu nemuzu pridat. Pro nas bude lepsi, kdyz na useku budou aspon dva kaceri - to pro pripad, ze by jeden vypadl, tak aby nedoslo k preruseni predavek Predpokladame, ze tyto upravy pomohou se lepe orientovat v pripravovane trase a vse povede k nasemu vytouzenemu cili a to dostat zubatou zabu po stefetach ze zapadu na vychod bez preruseni na nejakem useku.
  • 0

#32 hoblik

hoblik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 456 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2013 - 18:29

zubata zaba napsal/a:
... rychlost chuze byla stanovena na 6km/h...


Průměrnou rychlost 6 km/h vidím jako velmi optimistický odhad. Vzhledem k logování a tak dále.
  • 0

Hoblíkovo geocoiny, nevelký geocaching blog a T5 geocaching


#33 Petr1868

Petr1868

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 283 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2013 - 18:48

hoblik napsal/a:

zubata zaba napsal/a:
... rychlost chuze byla stanovena na 6km/h...


Průměrnou rychlost 6 km/h vidím jako velmi optimistický odhad. Vzhledem k logování a tak dále.

Rovněž se mi průměrná rychlost zdá velmi optimistická, reálně bych to videl na 4 km/hod bez logování a jiných zastávek
  • 0

#34 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 310 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2013 - 19:01

Tak ještě jsem upravil import podle nové tabulky. Příprava pro export do CSV je zvláštním listě, který se odkazuje na původní tabulku od žáby. Stále platí, že jde o neoficiální data.
  • 0

#35 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 310 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2013 - 19:17

Myslím, že ty časy se asi budou muset trochu upravit. Ikdyž kdoví, třeba to Mad2707 zvládne za 50 minut https://dl.dropbox.c...3979754/047.png
:D:D
  • 0

#36 Keres

Keres

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2013 - 19:28

Rychlost 6 km/h se mi zdá také dost velká, mělo by se vzít v úvahu, že se půjde i lesem po turistických značkách, navrhoval bych ji snížit.
  • 0

#37 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2013 - 19:51

Trasu znám tak od Zdic na pravý břeh Vltavy a že by to mezi zastávkami bylo na hodinu, to si opravdu nemyslím (kopcovité to tam je docela dost). Navíc když se má jít i v noci. Těch 6 km/h je hodně optimistický odhad
  • 0

#38 RouLovci

RouLovci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 111 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2013 - 19:59

Fajn nápad se štafetou. Máme už vytipovaný úsek, který bysme možná šli. Jen mě napadlo, nebylo by možné hodit tu tabulku do Google dokumentů? Takhle pokaždé stahovat excel mi přijde zbytečné. Když se ten gDoc bude zobrazovat ostatním jen pro čtení, tak není problém. Držíme palce s organizací.
  • 0

#39 venca68

venca68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 467 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2013 - 20:09

Petr1868 napsal/a:

hoblik napsal/a:

zubata zaba napsal/a:
... rychlost chuze byla stanovena na 6km/h...


Průměrnou rychlost 6 km/h vidím jako velmi optimistický odhad. Vzhledem k logování a tak dále.

Rovněž se mi průměrná rychlost zdá velmi optimistická, reálně bych to videl na 4 km/hod bez logování a jiných zastávek


Jednoznačně souhlas. 4 km/h hrubé rychlosti je rozumné maximum.
  • 0

#40 mad2707

mad2707

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2013 - 20:10

LudaL napsal/a:
Myslím, že ty časy se asi budou muset trochu upravit. Ikdyž kdoví, třeba to Mad2707 zvládne za 50 minut https://dl.dropbox.c...3979754/047.png
:D:D

No, když jsem viděl ten kalup poprvé, řekl jsem si, že to bude noční běh B). Trasu znám - je to pěkný prďák, ale snad to půjde. Jenom si nejsem jistý s těmi předávkami. Pokud se organizárorům podaří trochu času přidat budu jim vděčný.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama