Přejít na obsah


Fotka

Od zapadu na vychod zubata zaba skace


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
277 odpovědí na toto téma

#81 zubata zaba

zubata zaba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2013 - 9:52

Zdravíme všechny příznivce eventu. Co se týká CWG bude jeho podoba nejbližších dnech zveřejněna na stránce eventu. Dlouho jsme si lámali hlavy jak zajistit předávání CWG, nakonec jsme se shodli, že CWG můžeme předat zájemcům kteří se dostaví na začátek popřípadě na konec eventu kde budou zástupci Bratrstva osobně startovat a končit celý event. Pro ostatní jsme zajistili možnost nechat si zaslat CWG z CWG Land, kde tuto možnost nabízí již pro různé serie. Poslední možnost je přijet na event Bratrstvo zubaté žáby který se koná vždy poslední čtvrtek v měsíci, ale členy Bratrstva tam najdete každý čtvrtek od 17:00 do 20:00
  • 0

#82 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2013 - 11:43

Myslím, že by šlo spolu s žábou předávat i tašku s CWG.
  • 0

#83 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 624 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2013 - 12:12

Smrk napsal/a:
Myslím, že by šlo spolu s žábou předávat i tašku s CWG.


mam strach ze takhle, i pres to, ze by to bylo nejjednodussi, by to neslo :-(
  • 0

#84 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2013 - 12:54

ja05 napsal/a:

Smrk napsal/a:
Myslím, že by šlo spolu s žábou předávat i tašku s CWG.


mam strach ze takhle, i pres to, ze by to bylo nejjednodussi, by to neslo :-(


Šlo. A kdyby někdo předával další štafetě méně CWGček, než by tam mělo být, hned by dostal po držce.
  • 0

#85 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2013 - 12:55

Já osobně za takovýchto podmínek kolečko nechci. Na start se nepoženu, na event stovky kilometrů taky ne a kupovat si ho v Děčíně a pak čekat, až přijde poštou, to taky není ono.
  • 0

#86 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 864 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2013 - 13:05

Smrk napsal/a:
Myslím, že by šlo spolu s žábou předávat i tašku s CWG.

Taky jsem čekala, že to bude nějak takhle... jsem asi optimista, že z očí do očí by si to kačeři netroufli vytunelovat.;)
  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#87 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2013 - 13:17

Alf Gang napsal/a:

Smrk napsal/a:
Myslím, že by šlo spolu s žábou předávat i tašku s CWG.

Taky jsem čekala, že to bude nějak takhle... jsem asi optimista, že z očí do očí by si to kačeři netroufli vytunelovat.;)

No taky jsem tajne doufal na putovani drevenych kolecek s zabou, ale jak to tak znam, tak by po 10-ti predavkach nebylo ani jedno kolecko a o penezich nemluve. No tak pokud to pujde pres e-shop, tak taky dobry, jen ten prvek dobrodruzstvi se vytrati.
  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#88 Arogant

Arogant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 636 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2013 - 14:24

Ono to stejně nemá smysl řešit, maximálně pro úsek 1-33, dál to nedojde. Darovanský přívoz pro letošek zatím nefunguje a není jisté, že bude... Takže tech cca 50 ks se bez problémů pohlídá ;)
  • 0
Body, sláva, diplomy! používáno se souhlasem cbfousáče ;o)

Nositel Nobelovy ceny za mír.

#89 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 310 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2013 - 17:32

Tak asi není problém to nejhorším vzít z Nebřezin na Liblínský most a odtud na Radnici, kde se dá napojit na původní trasu. Jen se to musí dát dopředu vědět, aby všichni věděli změněná místa předávek. O vhodnosti využití toho přívozu jsem měl vždycky pochybnosti.
  • 0

#90 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 624 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2013 - 20:19

Smrk napsal/a:
Šlo. A kdyby někdo předával další štafetě méně CWGček, než by tam mělo být, hned by dostal po držce.


to kazdej bude na kazdy predavce prepocitavat tasku CWG??
to je prece utopie....
ano, souhlasim s tim, ze objednani pres eshop nebude to pravy orechovy, ale kdo CWG chtit za tehlech podminek nebude, brat ho nemusi ne??
  • 0

#91 muerty3

muerty3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2013 - 21:17

Co takhle ještě možnost předání dřev na GCF v Praze? Věřím,že tam bude většina kačerů z pochodu zubaté žáby.
  • 0
ARIK TRE-AC TE KEK

#92 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2013 - 21:22

ja05 napsal/a:

Smrk napsal/a:
Šlo. A kdyby někdo předával další štafetě méně CWGček, než by tam mělo být, hned by dostal po držce.


to kazdej bude na kazdy predavce prepocitavat tasku CWG??
to je prece utopie....
ano, souhlasim s tim, ze objednani pres eshop nebude to pravy orechovy, ale kdo CWG chtit za tehlech podminek nebude, brat ho nemusi ne??


Pro to, abych si mohl bouchnout, bych je klidně přepočítával :-)
  • 0

#93 Nekra

Nekra

    Nekra

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2013 - 22:09

Kdyby se CWG přepravovala v úzkém průhledném tubusu se stupnicí (CWG odměrný válec), nemusela by se CWG na každé zastávce dlouze přepočítávat, jen by se "sklepala" dolů a počet CWG by se přečetl na stupnici. (Nahoře by mohlo být víčko nebo zavazovací provázek, aby CWG nevypadávala odebíracím otvorem ven.)
  • 0
NEPOSÍLEJTE MI BONUSOVÉ ČÍSLO, KTERÉ JSEM SI ZAPOMNĚL OPSAT Z KEŠE (PLATÍ PRO KTEROUKOLIV KEŠ!)
--------------------------------------------
Nehodlám ustupovat prudičům snažícím se mne donutit k prolinkování profilů. Teprve neprolinkovaný profil nevyskytující se na geocaching.com jsem ochoten považovat za anonymní.
--------------------------------------------
Neexistuje špatná keš. Existují jen chyby a/nebo špatná rozhodnutí, která dělám já jakožto lovec.
-----------------------------------------------------
Nejhorší chyba je ta, ze které se mohou poučit akorát ostatní.
-----------------------------------------------------
Jít Tě lovit, ale kdež,
nejsi Waymark ani Keš
a taky nemáš číslo Trackovací,
tak proč si dávat s Tvým odlovem práci.

#94 zubata zaba

zubata zaba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2013 - 6:57

Na Mega Event do Prahy z Bratrstva určitě někdo pojede takže je možno kolečko předat po domluvě i tam.
  • 0

#95 zubata zaba

zubata zaba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2013 - 7:46

Zdravíme příznivce eventu čas konání se blíží a tak se někteří učastníci odhlašují, takže k dnešnímu dni máme 3 neobsazené úseky 049 20.8.13 8:30 - 20.8.13 9:37 066 21.8.13 6:05 - 21.8.13 7:12 098 23.8.13 0:32 - 23.8.13 1:55 Pomozte nám přeskákat od Západu na Východ
  • 0

#96 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2013 - 8:17

K úseku 049 podíl na řešení nabídnout mohu: Nedávno jsem dával WN ohledně svého případného zapojení. Pokud dorazím (stále šance tak půl na půl, konkrétněji se asi budu moci vyslovit ne dřív než 9. srpna), šel bych 47+48+49 a nadto věřím, že v zázemí hl. města se i další soumaři najdou. Každopádně s oním kusem turistické trasy nemám doposud žádnou osobní zkušenost, čili skrývá se v tom riziko vůči časovému plánu, a další místně obeznámené osoby pro 49 jsou tedy nanejvýš žádoucí.
  • 0

#97 pipidp

pipidp

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2013 - 11:06

Tak ja bych mohla pomoci s 049.
  • 0

#98 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2013 - 15:52

bude existovat nějaká komunikační platforma, třeba diskusní vlákno na tomhle serveru (nebo i něco sofistikovanějšího), kde bude možné v průběhu akce komunikovat? Například pro zprávy typu: "Jsem na už na místě předávky, čekám na batůžek." "Není komu bych předal, tak jdu dál."
  • 0
.

#99 Arogant

Arogant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 636 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2013 - 19:23

Já si budu shánět kontakty na kačera, od kterého žábu dostanu i na ty kterým ji budu předávat.
  • 0
Body, sláva, diplomy! používáno se souhlasem cbfousáče ;o)

Nositel Nobelovy ceny za mír.

#100 zubata zaba

zubata zaba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2013 - 11:47

Tak event se blíží doufám, že všichni nosiči se těší dobrému zdraví, a ti co ještě nejsou přihlášení mohou ještě pomoci na úsecích kde je jen jeden nosič.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama