Přejít na obsah


Fotka

Geodepresivní koutek III


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12542 odpovědí na toto téma

#10041 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2019 - 13:59

Není tady toho už k reklamě moc? Nechcete si udělat jiné vlákno?

Sice to je na depresi, ale ne GEO.


  • 1

#10042 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2019 - 14:46


Asi proto Zoner přešel na model předplacených automatických aktualizací, podobně Office a další.
 
Jj, právě proto používám nějakou historickou verzi Zoneru, historickou verzi Corelu a freeware Irfanview. Každý program umí něco a dohromady mi to víc než stačí.

  • 0

#10043 von Bronin

von Bronin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 599 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2019 - 16:14

Geodeprese, vlastně nejen...Končí obě keše.https://www.geocachi...f9-9e899ce9506a

Tento příspěvek byl upraven od von Bronin: 21 říjen 2019 - 16:16

  • 0

#10044 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2019 - 17:03

Takový to..."Mámo, koupil jsem ti ten kopec, co se ti tu líbil". :-(

Geodeprese, vlastně nejen...Končí obě keše.https://www.geocachi...f9-9e899ce9506a


  • 4

#10045 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2019 - 19:06

Dneska přišla díky notifikacim dvě podivná hlášení od jednoho eventu. Přijde vám normální, aby owner, kterému se nehlásí na event lidi, nadával na kdekoho místo aby se zamyslel sám nad sebou? U něj se tohle opakuje v určitých cyklech, takže už mě fakt naštval a ve WN jsem mu napsala, aby trochu přemýšlel ( jen mám obavy, jestli je toho schopný ), že event je i o osobě ownera - někomu přijedou lidi z dálky, někomu nepřijdou ani místní. Proč asi?

Navíc na jihu si dost lidí pamatuje, jak se zrovna on choval nezodpovědně k ownerům gurmánských eventů ve Všeteči - na bývalém fóru to jasně kačeři zdokladovali.

Gc je hra a bezdůvodné napadání lidí jen za to, že někam nechtějí, mi přijde za hranou, to by si měl dospělý uvědomit.

Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 22 říjen 2019 - 19:12

  • 0

#10046 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2019 - 19:55

Jen poslední poznatek k reklamě na tomto fóru:
Dnes jsem na mobilu schválně nenavštívil celý den jiné stránky, než několikrát toto fórum. A výsledek je ten, že momentálně mi AdGuard hlásí ušetřených 42.6 MB dat. To znamená, že měsíčně dám operátorovi sponzorský dar 1,2 GB jen z tohoto fóra. Ne vlastníkům fóra,ale vydělává na nás operátor.
  • 6

#10047 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2019 - 20:08

Věřím ti, dneska jsem tu byla i z mobilu, ale na WiFi. Děs a hrůza, nestačila jsem reklamu vypínat.

Včera jsem si stáhla jeden z prográmků na likvidaci reklamy, ted jsem sem schválně najela i z mobilu, ale pres něj. No to je pohoda! :-) Díky za nakopnutí, uz sem jinak z mobilu nestrčím nos.

Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 22 říjen 2019 - 20:13

  • 0

#10048 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 851 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2019 - 21:27

Na mobilu zkuste Operu mini. Občas na ni z chromu přecházím na konci měsíce. A to když už mi docházejí ty 3 usmoleny a předražený GB od operátora. Opera umí ušetřit dost dat komprimaci stránek přes jejich servery a taky má Adblock přímo v sobě.
  • 0
Xiaomi Mi 9 (Android 9) + Locus Pro

#10049 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2019 - 21:38

Díky, každou dobrou zkušenost beru.
  • 0

#10050 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 285 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2019 - 19:51

Už začínají dlouhé večery a tak jsem se dal do oprašování svých starých wig. Přeci jenom už čas pokročil a opuštěním platformy Garmin se mi možnosti o dost rozšířily. Před nedávnem jsem tady na foru četl o novém emulátoru a tak jsem dnes zkusil "otestovat" produkt webwigo. Musím říct, že to funguje pěkně, tedy až moc. Samotný produkt ignoruje zákaz použití emulátoru. Tím pádem všechny wiga, kde nejsou použité informace z terénu jdou hrát až do konce v emulátoru. Dokonce to umí pracovat i přímo s formátem .gwc a tak stačí wigo stáhnout ze serveru a rovnou od klávesnice dát.  :-(


  • 0

#10051 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2019 - 20:16

Už začínají dlouhé večery a tak jsem se dal do oprašování svých starých wig. Přeci jenom už čas pokročil a opuštěním platformy Garmin se mi možnosti o dost rozšířily. Před nedávnem jsem tady na foru četl o novém emulátoru a tak jsem dnes zkusil "otestovat" produkt webwigo. Musím říct, že to funguje pěkně, tedy až moc. Samotný produkt ignoruje zákaz použití emulátoru. Tím pádem všechny wiga, kde nejsou použité informace z terénu jdou hrát až do konce v emulátoru. Dokonce to umí pracovat i přímo s formátem .gwc a tak stačí wigo stáhnout ze serveru a rovnou od klávesnice dát.  :-(

 

Čili základní pravidlo psaní WIGO je používat fakta z terénu. Píšu si.


  • 0

#10052 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2019 - 21:01

Už začínají dlouhé večery a tak jsem se dal do oprašování svých starých wig. Přeci jenom už čas pokročil a opuštěním platformy Garmin se mi možnosti o dost rozšířily. Před nedávnem jsem tady na foru četl o novém emulátoru a tak jsem dnes zkusil "otestovat" produkt webwigo. Musím říct, že to funguje pěkně, tedy až moc. Samotný produkt ignoruje zákaz použití emulátoru. Tím pádem všechny wiga, kde nejsou použité informace z terénu jdou hrát až do konce v emulátoru. Dokonce to umí pracovat i přímo s formátem .gwc a tak stačí wigo stáhnout ze serveru a rovnou od klávesnice dát.  :-(

Ach jo... 

 

Tohle není už deprese, ale čiré na... z chování kačerů. Aneb když máte originální krabičku, kterou není úplně jednoduché najít, drží si 32% FP a ze zpráv od kamaráda se náhodou dozvíte, že "Byla tam tahle zkumavka http://www.medipos.c...-60ml-ster.html"


  • 0

#10053 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2019 - 21:09

... Před nedávnem jsem tady na foru četl o novém emulátoru a tak jsem dnes zkusil "otestovat" produkt webwigo. Musím říct, že to funguje pěkně, tedy až moc. Samotný produkt ignoruje zákaz použití emulátoru. Tím pádem všechny wiga, kde nejsou použité informace z terénu jdou hrát až do konce v emulátoru. Dokonce to umí pracovat i přímo s formátem .gwc a tak stačí wigo stáhnout ze serveru a rovnou od klávesnice dát. :-(


Zkus že zeptat autora wiga "Lovec motýlů" v Praze. Co jsem testoval tuhle platformu (wiga hraji v terénu, rád chodím), tak tohle wigo se bránilo.


Tento příspěvek byl upraven od dejwy: 25 říjen 2019 - 21:36

  • 0

#10054 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2019 - 9:56

Už začínají dlouhé večery a tak jsem se dal do oprašování svých starých wig. Přeci jenom už čas pokročil a opuštěním platformy Garmin se mi možnosti o dost rozšířily. Před nedávnem jsem tady na foru četl o novém emulátoru a tak jsem dnes zkusil "otestovat" produkt webwigo. Musím říct, že to funguje pěkně, tedy až moc. Samotný produkt ignoruje zákaz použití emulátoru. Tím pádem všechny wiga, kde nejsou použité informace z terénu jdou hrát až do konce v emulátoru. Dokonce to umí pracovat i přímo s formátem .gwc a tak stačí wigo stáhnout ze serveru a rovnou od klávesnice dát.  :-(

 

Nekde jsem videl ochranu proti webwigo, pohledam, nebylo to nic sloziteho (tedy tim padem asi take nic sloziteho na obejiti ;)

 

EDIT: DeviceID je nastaveno na hodnotu "webwigo". Takze pri pouziti Urwiga by mohl stacit Env.DeviceID="webwigo", pripadne testovat po prevedeni DeviceID na mala pismena nebo jeste jako substring, ... Nebo ukecat autora Urwiga, at to do testovani emulatoru zahrne.

 

EDIT2: Napada me ... Ja bych to mozna udelal tak, ze v pripade odehravani v emulatoru (jakemkoli!) bych ho bez varovani "dovedl" na nesmyslne souradnice a tam by byla jen krabicka s nejakym textem, at si trhne nohou a priste hraje v realu a nepodvadi. Za normalnich okolnosti jsem proti falesnym krabickam, smrti ve wigo (zkusenost s Arabelou mi bohate stacila) a podobne. Ale tady to povazuju za legitimni chovani. Proc se maji vztekat jen poctivi autori a podvodnici se jim vysmivat?


Tento příspěvek byl upraven od gord: 26 říjen 2019 - 10:30

  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#10055 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 285 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2019 - 11:17

To bylo jenom povzdechnutí. Ten emulátor v urwigu, kdyby nepadal, tak taky v podstatě stačí. Stejně to člověk musí doladit v terénu. Do teď to byl alespoň trochu problém, hlavně to vyžadovalo určité specifické znalosti, které zase tolik lidí nemělo. Dneska stačí pouze stáhnout soubor. Těch možností, jak tomu zamezit je spousta, vůbec nejlepší je při identifikaci webwiga poslat hráče na úplně špatné místo. Na druhou stranu to celý kód hry zvětšuje a znepřehledňuje. Tak si pomalu začínám říkat, jestli pomalu wigu nezvoní zvony konečné.


  • 0

#10056 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2019 - 11:34

Konecnou bych si u Wiga fakt nepral. Je pravda, ze nektere jsou hruzy, ale kdyz si vezmu treba Bazilisky, Hospodu na mytince (nemam zatim dokoncenou) a mnoho dalsich, to zpestreni geocachingu by mi fakt chybelo.


  • 6

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#10057 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2019 - 16:27

Ochránit to jde jen do okamžiku, kdy někdo, kdo to v terénu odehraje, to pustí ven. Smysl tohoto chování mi skutečně uniká, ale bohužel se tak děje. Najdou se i takoví, co jsou ochotni znovu luštit nebo v terénu zjistit změny u keše, co mají ODLOVENO, jen proto, aby to mohli opravit v databázi finálek.
  • 0

#10058 Dan Škareda

Dan Škareda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 266 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2019 - 5:42

Ani jednu z mnoha her, na nichž jsem webwigo zkoušel, jsem s ním nedokázal dohrát. Emulátor má to spoustu chyb a mnoho dialogů skončí ve slepé uličce. Třeba u reverzních vůbec nejde zadat kód. Podle mne úplně dostatečnou ochranou jsou odpovědi, které se musí zjistit na místě. Přes to hráč ode stolu neprojde.


Tento příspěvek byl upraven od Dan Škareda: 27 říjen 2019 - 5:44

  • 0

#10059 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2019 - 6:36

Ani jednu z mnoha her, na nichž jsem webwigo zkoušel, jsem s ním nedokázal dohrát. Emulátor má to spoustu chyb a mnoho dialogů skončí ve slepé uličce. Třeba u reverzních vůbec nejde zadat kód. Podle mne úplně dostatečnou ochranou jsou odpovědi, které se musí zjistit na místě. Přes to hráč ode stolu neprojde.


Tak konkrétně reverse se dají dát od počítače jiným, mnohem jednodušším způsobem.
  • 0

#10060 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2019 - 7:51

Netvrdim, ze nejsou wiga, ktere nejdou dat od stolu, ale zadavani hodnot zjistenych v terenu neni dostatecnou zarukou. Vetsinu bych jich od stolu pravdepodobne dal. Ale vyjimky se pochopitelne najdou - napr. O statecnem Cibulkovi je moc pekne wigo a navic mam pocit, ze i cellkem odolne, protoze s temi hodnotami z terenu jeste dal pracuje. Ale i ten Cibulka by mozna sel obejit.

 

U Wiga je problem v tom, vse (nebo temer vse) je obsazeno v cartridge. Je tedy otazkou mnozstvi usili, ktere je nekdo ochoten venovat se hrubemu nasili a hru prorazit. A asi neni moc lidi, kteri to zvladnou a zaroven jsou se ochotni tomu venovat. A jeste min z nic by ty souradnice zverejnilo.

 

Nicmene jak tu vyse zminoval bejci, kdyz to nekdo odehraje a finalky zverejni, neni proti tomu prakticky zadna ochrana, stejne jako u ostatnich typu kesi.


Tento příspěvek byl upraven od gord: 27 říjen 2019 - 7:53

  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama