Přejít na obsah


Fotka

Geodepresivní koutek III


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12542 odpovědí na toto téma

#11521 MikiHamza

MikiHamza

    MikiHamza

  • Members
  • PipPipPip
  • 884 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2020 - 12:11

Tady se asi neda mluvit o rodine :)

Všichni kačeři jsou jedna velká rodina :D

Až na toho jednoho, jehož jméno se nesmí vyslovovat.


  • 2

#11522 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2020 - 13:17

Já mám úplně ty samé logy a v kesce je s nimi navíc i Mistr Jonea. Jen datum o den dřív
  • 0

#11523 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2020 - 14:03

Takhle ti stoupne návštěvnost keše, a ty za to nejsi rád?  :blink:

Absolutně ne, k čemu je velká návštěvnost keše? Z jakého důvodu bych měl mít rád takové návštěvy na svých keších? To už si někdo honí triko i na tom, kolik má návštěv? Jsem raději, když mi přijde jeden pěkný log za týden nebo i za měsíc, než takovýto průjem několikrát denně.


  • 8

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#11524 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2020 - 21:26

Všichni kačeři jsou jedna velká rodina :D
Až na toho jednoho, jehož jméno se nesmí vyslovovat.

Prave, podivej se co to bylo za "rodinku"
  • 0

#11525 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2020 - 21:59

https://www.idnes.cz...raha-zpravy_rsr

 

Zdá se mi to, nebo ne? Ono je možné si oplotit cestu a louku? Příroda je přeci otevřená všem od dom Marie Terezie...

 

(Pokud už bylo, pardon.)


  • 0

#11526 xjurasek

xjurasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2020 - 22:21

https://www.idnes.cz...raha-zpravy_rsr

 

Zdá se mi to, nebo ne? Ono je možné si oplotit cestu a louku? Příroda je přeci otevřená všem od dom Marie Terezie...

 

(Pokud už bylo, pardon.)

 

Nezda. Ale pokud mas soukromy pozemek bez vecneho bremene, muzes si jej oplotit. Bohuzel lidi se v prirode obcas chovaji jako prasata a proto se majiteli ani nedivim...


  • 0

#11527 erebi

erebi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 374 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2020 - 8:36

https://www.idnes.cz...raha-zpravy_rsr

 

Zdá se mi to, nebo ne? Ono je možné si oplotit cestu a louku? Příroda je přeci otevřená všem od dom Marie Terezie...

 

(Pokud už bylo, pardon.)

 

Tady jsou na depresi spis vsichni ti lidi, co tam nechavali bordel. A korunu tomu nasadil nejakej instagram fotky chtivej hlupak, co se tam zranil. A pak jsou na depresi lidi, co si mysli, ze muzou vsechno, vse je jejich a nerespektuji soukrome vlastnictvi. Ja osobne toho majitele chapu a tak nejak mu fandim. A to i s vedomim, ze me to mrzi, ze uz se tam mozna uz nikdy nepodivam.


  • 4

Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.


#11528 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2020 - 8:56

Ono je to stejně nějaké divné, katastr tam ukazuje 12 spolumajitelů s úplně odlišnými jmény.


  • 0

#11529 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2020 - 8:59

Ono je to stejně nějaké divné, katastr tam ukazuje 12 spolumajitelů s úplně odlišnými jmény.

Je to pry nejaka chatova osada. A 12 chataru koupil dohromady dany pozemek.


  • 0

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 


#11530 MikiHamza

MikiHamza

    MikiHamza

  • Members
  • PipPipPip
  • 884 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2020 - 9:25

Je to pry nejaka chatova osada. A 12 chataru koupil dohromady dany pozemek.

12 rozhněvaných chatařů :D


  • 0

#11531 erebi

erebi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 374 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2020 - 9:58

 Davat odkaz na placeny clanek je jako davat odkaz basic memberovi na premium kes.  :ph34r:


  • 2

Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.


#11532 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 285 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2020 - 10:01

Aby se domluvilo 12 majitelů, tak to už musel být masakr. Kamarád měl chatičku na kraji lesa, taky žádný ploty, čas od času mu tam v přístřešku chrápali čundráci a dobrý. Pak tam začal být pravidelně bordel a vrchol byl, když na krásném dřevěném stole (pomáhal jsem mu ho hoblovat) nějaký dobrák nožem vyřezal pí...ču , cca půl metru velkou. Těch pět místních chatařů vlastníků holt zainvestovalo, oplotilo a zajistilo si legální zákaz vjezdu.


  • 0

#11533 MikiHamza

MikiHamza

    MikiHamza

  • Members
  • PipPipPip
  • 884 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2020 - 10:06

 Davat odkaz na placeny clanek je jako davat odkaz basic memberovi na premium kes.  :ph34r:

Podstatou odkazu je pouze sice bombastický, ale vcelku výstižný a vtipný titulek.


  • 0

#11534 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2020 - 10:50

(...) nějaký dobrák nožem vyřezal pí...ču, cca půl metru velkou.


Nazývej věci správnými jmény, tomu se říká Marta. :D
  • 0

#11535 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2020 - 11:02

Podstatou odkazu je pouze sice bombastický, ale vcelku výstižný a vtipný titulek.

Po precteni je mi jasny, ze se na miste situace nezlepsi.

Zabejceni chatari, kteri jsou opravnene nastvani z bordelu kolem. Obec, ktere se nechce do nejakeho konfliktu, tak radeji nedela nic. A navstevnici vyhlidky se asi taky najednou nechytnou za nos a zacnou se chovat slusne. Ze si strany schvalne delaji(ly) naschvaly, taky k zlepseni situace nepomuze! Holt, depresivni.


  • 0

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 


#11536 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2020 - 11:40

Náhodně zmizela žlutý rozcestník s odkazem na vyhlídku, Hradník se k tomu vyjadřoval že je to v podstatě kráděž vlastnictví Kčt, ale řešit to nehodlá, bo ztráta času... obec mrtvý brouk, to je taky pěkný. Takže až jim ten plot někdo rozláme, stane se co? Pokud tam nikoho nechytnou, tak aniprt. Ono je to bohužel dvousečný, Brdský kempy trpí nájezdy pubošů co tam nechávaj flašky a bordel, ale i když víme, kdo to je, nezasahuje se, protože příště by nám ten kemp mohli taky zapálit... Njn, co naděláš.


  • 0

#11537 majkaz

majkaz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 252 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2020 - 13:58

Nezda. Ale pokud mas soukromy pozemek bez vecneho bremene, muzes si jej oplotit. 

 

To podle mě není tak úplně pravda. Jestli se něco nezměnilo, to věcné břemeno není bezpodmínečně nutné. Po nějaké době faktického fungování cesty se považuje za stálou a musí se ponechat jako přístupná.

 

Druhá věc je, že to málokdo bude hnát do extrému a soudit se o zprovoznění cesty. Po okolí vím o několika, které majitelé přehradili tak, že se po nich nedá ani pěšky (koupili velké pozemky, kde byly dřív jen pastviny, a barák si postavili tak, že jim ta cesta jde pod okny přes zahradu).


  • 0

#11538 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2020 - 15:44

To podle mě není tak úplně pravda. Jestli se něco nezměnilo, to věcné břemeno není bezpodmínečně nutné. Po nějaké době faktického fungování cesty se považuje za stálou a musí se ponechat jako přístupná.

 

Předpokládám, že se to bude týkat cest odněkud někam, ne uvnitř chatové osady.

Já jsem tam na vyhlídce jednu koronavirovou sobotu byl, a to byly fakt davy. Tak možná o dva řády vyšší než za normálního stavu. Takže se jim nedivím.
 


  • 0

#11539 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2020 - 17:14

Tak nevím, LABky mi dokončilo 12 lidí, první dalo 27.... vidím to spíš jako jejich problém.
Jsem zvědavá, kdy převáží dokončené nad začatými.
  • 0

#11540 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2020 - 6:28

No, možná je to trošku i tim, že jsou sekvenční. Osobně je spíš ignoruju, protože když někam jedu, plánuju si trasu odlovů podle místa kde budu parkovat a udělám si předem plán. A sekvenční LABky naplánovat nejdou. Minulou neděli jsem v Táboře že sekvenční série odlovil jen první, další jsem mojí chybou minul, takže ostatní možná až na podzim na Mega.
Koukal jsem na tvoje, že bych si zítra udělal výlet do mě neznámé Bechyně a když nevím, jak mě budeš po městě vodit, těžko si mohu udělat plán od parkování někde u náměstí nebo já nevím kde.
To je názor za mě.
  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama