Přejít na obsah


Fotka

Geodepresivní koutek III


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12542 odpovědí na toto téma

#10641 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2020 - 0:12

Tohle už není normální, kam na netu vlezu, tam je Jonea - nejdřív mi ho FB nabízel do přátel, potom se objevil na jednom gc fóru a Adam ho zklidnil. Teď jdu na letenky a cestování a kdo na mě.vykoukne jako první? Už se skoro bojím jit ne do lesa na keše, ale do vlastní lednice! Nebude tam s větší prabděpodobností než v logbooku?
  • 0

#10642 Dan Škareda

Dan Škareda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 266 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2020 - 3:25

Na depresi spíše je, že tady o něm pořád dokola čtu.


Tento příspěvek byl upraven od Dan Škareda: 11 leden 2020 - 3:27

  • 6

#10643 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2020 - 6:47

Kdepak je to obyčejnej sráč. Storka pokračuje.
Greenwood (GC2NH15) má nový log:

  • Logoval: MatyášK
  • Typ logu: Found it
  • Datum: 10.1.2020
  • Umístění: Hlavní město Praha, Czechia
  • Typ: Traditional Cache
Log:

Takže totální sračka. Dub ve tvaru V nalezen. keš však v suků není. Asi proto byl můj log smazán. Kešku prosím obnov. Nebo ji smazej tvůj greenwood je jen v tvých vzpomínkách. Dík M.

Greenwood je tvuj?
  • 0

#10644 Sven Gumby

Sven Gumby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 323 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2020 - 11:12

Na depresi spíše je, že tady o něm pořád dokola čtu.


Je to takový snímač hříchů. Spousta dalších může bez obav prasit, protože se dá ukázat na někoho mnohem horšího.
Mimochodem, četl jsem si listing jedné restaurace a hele kdo to tam vede.


  • 5

#10645 Re0

Re0

    Re0

  • Members
  • PipPipPip
  • 172 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2020 - 11:43

Tohle už není normální, kam na netu vlezu, tam je Jonea - nejdřív mi ho FB nabízel do přátel, potom se objevil na jednom gc fóru a Adam ho zklidnil. Teď jdu na letenky a cestování a kdo na mě.vykoukne jako první? Už se skoro bojím jit ne do lesa na keše, ale do vlastní lednice! Nebude tam s větší prabděpodobností než v logbooku?

 

No... a v dnešní příloze MF Dnes ve Víkendu je s Joneou třístránkový rozhovor - jako o české geocachingové jedničce. Jen teda nevím, jak to přežije - píšou tam že má 16tisíc nálezů :-).


  • 2

#10646 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 286 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2020 - 13:29

Ano greenwood je můj.


  • 0

#10647 nalano

nalano

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 631 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2020 - 13:42

No... a v dnešní příloze MF Dnes ve Víkendu je s Joneou třístránkový rozhovor - jako o české geocachingové jedničce. Jen teda nevím, jak to přežije - píšou tam že má 16tisíc nálezů :-).

Proč by to neměl přežít? Těch 16000 poctivých nálezů je přece reálných při velké intenzitě hledání.
  • 2

#10648 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2020 - 14:25

No... a v dnešní příloze MF Dnes ve Víkendu je s Joneou třístránkový rozhovor - jako o české geocachingové jedničce. Jen teda nevím, jak to přežije - píšou tam že má 16tisíc nálezů :-).

 

Omlouváme se za uniknutí pravdivé informace. Je to nedopatření, ke kterému dochází maximálně jednou za deset let...dvakrát...třikrát...  :D


  • 0

#10649 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2020 - 18:01

Už mi kopii poslal známý ráno přes WhatsApp. Těch 16.000 nálezů je tam uváděno za uplynulý rok. Bohužel matení veřejnosti pokračuje.

Podívejte se na solidní kačery jako je Šolim, kterého tímto zdravím v rekonvalescenci, jak dlouho jim trvaly nálezy takového počtu keší....

Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 11 leden 2020 - 18:02

  • 1

#10650 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2020 - 19:32

Ano greenwood je můj.

 

Tak diky za pripomenuti detstvi. Doby kdy silnice dolu k Braniku jeste neexistovala a cely les byl nerusenym hristem detskych dusi :D


  • 0

#10651 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2020 - 19:54

Už mi kopii poslal známý ráno přes WhatsApp. Těch 16.000 nálezů je tam uváděno za uplynulý rok. Bohužel matení veřejnosti pokračuje.

Podívejte se na solidní kačery jako je Šolim, kterého tímto zdravím v rekonvalescenci, jak dlouho jim trvaly nálezy takového počtu keší....

Dnes jsem jeho log nasel v jedne cache v Lyse nad Labem :o a to jsem tu cache hledal asi 10 minut.


  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#10652 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2020 - 20:50

Dnes jsem jeho log nasel v jedne cache v Lyse nad Labem :o a to jsem tu cache hledal asi 10 minut.

Ktera pak to byla v Lyse?

On tu opravdu asi byl. Je vyfocen na nedaleke moji virtualce.

Tento příspěvek byl upraven od panzerstepan: 11 leden 2020 - 21:04

  • 0

#10653 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2020 - 22:03

Vlecky v Lyse - Prefa/Linde
  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#10654 quellen

quellen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 590 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2020 - 8:10

Už mi kopii poslal známý ráno přes WhatsApp. Těch 16.000 nálezů je tam uváděno za uplynulý rok. Bohužel matení veřejnosti pokračuje.

Podívejte se na solidní kačery jako je Šolim, kterého tímto zdravím v rekonvalescenci, jak dlouho jim trvaly nálezy takového počtu keší....


Nemohla bys to hodit sem?
  • 0

Google Pixel 3 / Android 12 / c:geo


#10655 jardavera

jardavera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2020 - 11:02

No... a v dnešní příloze MF Dnes ve Víkendu je s Joneou třístránkový rozhovor - jako o české geocachingové jedničce. Jen teda nevím, jak to přežije - píšou tam že má 16tisíc nálezů :-).

Je to velmi výživné čtení, cituji:

Otázka: Když jste se do geocachingu pustil, bylo vaším snem stát se evropskou jedničkou?

Odpověď: Určitě ne. Množství kešek je zavádějící údaj. Můžete jít docela dlouhou multinu.............dostanete se k finále a máte jediný bod. Nebo můžete jet nevadskou pouští dvěma, třemi auty, rozdělit se a za jediný den udělat těch keší třeba tisíc. (konec citace)

Chtěl jsem tomu redaktorovi napsat, ale nakonec jsem to zavrhnul. Jeden infarkt mi stačí.....


  • 1

Co nevidím, nahmatám . . .


#10656 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2020 - 13:52

Tak napsat o tom, jaký podvodník to je, by asi chtělo... Jen ten článek většina z nás nemá ani k dispozici...

 

Nečekal bych, že rovnou napíše, jak podvádí...

 

Když to tak čtu, tak si říkám, jestli by neměl napsat někdo oficiální (např. ČAGEo) tomu redaktorovi, jaké jsou pravidla geokešingu, a že pokud tohle napíše do článku, jedná se o podvádění...


Tento příspěvek byl upraven od Roman_Jaromer: 12 leden 2020 - 13:54

  • 0

#10657 jardavera

jardavera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2020 - 14:44

Tož tady to máte, celostránkovou fotku Nejlepšího jsem neskenoval....jo1.jpg jo2.jpg jo3.jpg


  • 3

Co nevidím, nahmatám . . .


#10658 quellen

quellen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 590 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2020 - 16:15

Díky moc! Link na tvůj post jsem dal i do vlákna "Geocaching v médiích", ať to máme pohromadě.


Tento příspěvek byl upraven od quellen: 12 leden 2020 - 16:17

  • 0

Google Pixel 3 / Android 12 / c:geo


#10659 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2020 - 18:08

Jestli jsem to dobře četla, tak tam píší 16 tis., ale za jak dlouho to je, tam není uvedeno. Kde jste vzali, že je to za minulý rok?


  • 1

#10660 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2020 - 0:34

Nejdřív jsem četla jen kousíček na telefonu a brala jsem to v souvislosti s předchozím článkem v MF o loňském roce - kdyby šlo o šestnáct tisíc celkově, nebyl by prvni v Evropě...Až v neděli večer jsem měla v ruce papírové noviny, přečetla celé a přijde mi to divné. Že by jim vypadla jedna nula? Opakuji tam počet často. Na profil jsem dotyčnému nešla, jen mě překvapil věk - myslela jsem, že je mu tak 35 a on vypadá ne na 45, ale skoro jako můj vrstevník.
Navíc jsem získala dojem, že vedle keší má dost velkou sbírku expartnerek. Ne parťacek, ale partnerek - to mu asi ulítlo nechtěně.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama