Přejít na obsah

Fotka

Geodepresivní koutek III

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
8903 odpovědí na toto téma

#8901 Modrak

Modrak

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno Včera, 14:38

Už sem to sem psal, ale napíšu to znovu. Pro mě neexistuje mezi těmito logy rozdíl. Z obou vím kulový a ani jeden mi nic, kromě informace, že keš je pravděpodobně na místě, nedá.

Ale existuje. Ten kratsi aspon nemusim zkoumat jestli v nem nahodou nekde neni nejaka zajimava informace. Ze tam nic neni vidim hned. Coz je dobry nejen pro ownera, ale treba i pro ostatni v terenu. Kdyz je nejakej prusvih, kes nejde najit nebo neco, tak samozrejme v terenu zacny zkoumat logy jestli se tam neco nedoctu. Kdyz tam je jen Dik, je to v pohode. Kdyz tam je 20 logu na celej screen o kravinach, ktery musim precist abych zjistil ze v nich fakt zadna informace neni, tak to me muze trefit slak.

• 9

#8902 Aviatik

Aviatik

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1 235 příspěvků(y)

Publikováno Včera, 18:51

Kdyz tam je 20 logu na celej screen o kravinach, ktery musim precist abych zjistil ze v nich fakt zadna informace neni, tak to me muze trefit slak.

To mám taky moc rád, tyhle logy s popisem, jak dotyčný cacher strávil víkend.

• 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#8903 MiroslavRouta

MiroslavRouta

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno Včera, 21:43

Ale existuje. Ten kratsi aspon nemusim zkoumat jestli v nem nahodou nekde neni nejaka zajimava informace. Ze tam nic neni vidim hned. Coz je dobry nejen pro ownera, ale treba i pro ostatni v terenu. Kdyz je nejakej prusvih, kes nejde najit nebo neco, tak samozrejme v terenu zacny zkoumat logy jestli se tam neco nedoctu. Kdyz tam je jen Dik, je to v pohode. Kdyz tam je 20 logu na celej screen o kravinach, ktery musim precist abych zjistil ze v nich fakt zadna informace neni, tak to me muze trefit slak.

Na tohle už jsem si vypěstoval schopnost hodně rychlého rychločtení...

• 0

#8904 SvenWiersen

SvenWiersen

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno Dnes, 1:28

No, ja treba k logu taky pisu zdanlive nesouvisejici slohovky. Ownera je mi sice trochu lito, ale pouzivam logy jako urcity denik. Abych si po letech mohl odlov pripomenout. A pokud keska nestoji vylozene za h**no, tak pripisu i odstavec o konkretni kesi (nedelam to jenom u opravdu obycejnych PT).

Jo a rad si podobne logy taky prectu.

BTW, "dikes", "TFTC" apod. uz je stary, ale prijde mi, ze se zacina rozmahat "cyklicky hypertext". Normalni "hypertext" vypada tak, ze u kese je nekolik logu, odkazujicich na log jineho kacera, se kterym dotycni lovili, a odkazovany kacer ma pekny a hodnotny log. Posledni dobou se ale stale casteji setkavam s "cyklickym hypertextem", kdy odkazovany kacer opet jen odkazuje zpet na jednoho, nebo vsechny odkazujici. Takze misto log+plevel mate jenom plevel+plevel.

Tento příspěvek byl upraven od SvenWiersen: Dnes, 1:35

• 0

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka