Přejít na obsah

Fotka

Geodepresivní koutek III

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
9584 odpovědí na toto téma

#9581 krky

krky

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2019 - 18:21

Je, ahoj. U Blekotu, jestli si dobre pamatuju. To mi nerikej zes vazil cestu do sidelniho mesta z takovy dalky jen kvuliva me. V Praze jsou k videni zajimavejsi veci. S mou navstevnosti eventu limitne se blizici nule neni zrovna jednoduchy me na eventu potkat.

Ano, pamatuješ si to dobře, Geonápoj 9 se to jmenovalo, před dvěma a půl lety! Samozřejmě to píšu s nadsázkou, byl jsem tehdy na dva dny v Praze a zrovna to vyšlo na dobu tohoto eventu. Ale pravdou je, že když jsem event objevil a přemýšlel, jestli se tam až z Hlubočep vydat, tak jsem si proletěl logy, zda-li nespatřím náhodou nějakého známého a tvé jméno na mě vyskočilo okamžitě, bo jsem tě měl v paměti jako člověka, se kterým bych rád prohodil pár slov. No a povedlo se.  :D

A pamětliv druhé půlky mého sdělení pár příspěvků výše jsem tě sebe zbavil ihned po eventu (což je zároveň odpověď na PanzerStepanův postřeh, bylo to tak napsáno schválně).

Jenže na tomhle není vůbec nic geodepresivního, takže končím s OT. B)

• 1
Čím víc hvězdiček, tím víc geocaching!

#9582 zvedavkanocni

zvedavkanocni

recesistka

• Members
  • PipPipPip
  • 2 875 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2019 - 8:27

A pak má člověk mít chuť jet na event a poznávat se s jinými lidmi...

Proč ne? Lehce si přefiltruješ, kdo ti bude názorově blízký a koho příště radši jen mineš. ;-)

Jen je bohužel pravda, že některých "expertů" je problém se zbavit. I já měla poblíž skupinku, před kterou varovali i že sousedního kraje - jenže už jsem dávno věděla.....a držela si odstup. :-)
  • 0

#9583 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2019 - 10:02

Proč ne? Lehce si přefiltruješ, kdo ti bude názorově blízký a koho příště radši jen mineš. ;-)

Jen je bohužel pravda, že některých "expertů" je problém se zbavit. I já měla poblíž skupinku, před kterou varovali i že sousedního kraje - jenže už jsem dávno věděla.....a držela si odstup. :-)

Jsem už odleželejší ročník vína, a přesto si nemyslím, že bych byla na první setkání schopná lehce odfiltrovat lidi, co lžou. (Protože o lžích a nečistých způsobech her se tu psalo.) Některé ano, samozřejmě, u jiných mě to mockrát v životě překvapilo, zaskočilo. Nebo jejich "proměna" v jiném prostředí, v jiných okolnostech.

A otázka pak je, kolik ze svého neustále ubývajícího přídělu času chce člověk obětovat na další málokamvedoucí pokusy.

Ale to jen tak v rámci depresivity, nejen té geo. :-)

Tento příspěvek byl upraven od ru šedesátsedm: 18 květen 2019 - 10:02

• 0

#9584 honzak123456

honzak123456

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2019 - 18:49

Najít event zhruba o měsíc dříve, zajímavé.

https://coord.info/GLYPFNPV

Tento příspěvek byl upraven od honzak123456: 24 květen 2019 - 18:49

• 0

#9585 taxoft

taxoft

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1 153 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2019 - 18:56

Tady není co řešit. Owner eventu použije funkci Delete log.

• 0

Don't be out, be in. Don't be scout, be skin.

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama