Přejít na obsah

Fotka

Geodepresivní koutek III

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
10325 odpovědí na toto téma

#10321 zvedavkanocni

zvedavkanocni

recesistka

• Members
  • PipPipPip
  • 3 206 příspěvků(y)

Publikováno Dnes, 13:43

Tady jde o test, jestli když k autu přijdeš, bude už natolik vysušené, že klimu pouštět nemusíš.  ;)

Osobně bych rýži věřila víc než silikogelu. 

• -1

#10322 petegeo

petegeo

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 994 příspěvků(y)

Publikováno Dnes, 14:05

Miki6, díky moc. Samozřejmě v nabidce nemám, po zobrazeni pomocí kodu problikne, že je zapnuté, čili je to pravděpodobná příčina. Ovšem jak vypnout je další oříšek - asi budu hodně dusit Xiaomi v CB, dva pánové nic nevěděli, což mi přijde smutné. Budou se chlapci muset začít snažit.

A čteš tu zprávu co problikne pořádně?
Mě ten kod  *#*#86583#*#* každým zapsáním  přehazuje z vypnuto na zapnuto a zpět. (Redmi Note 4, MIUI 11.0.2)

• 0

#10323 petegeo

petegeo

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 994 příspěvků(y)

Publikováno Dnes, 14:42

Miki6, díky moc. Samozřejmě v nabidce nemám, po zobrazeni pomocí kodu problikne, že je zapnuté, čili je to pravděpodobná příčina. Ovšem jak vypnout je další oříšek - asi budu hodně dusit Xiaomi v CB, dva pánové nic nevěděli, což mi přijde smutné. Budou se chlapci muset začít snažit.

Zkus se ještě podívat v nastavení telefonu, v položce O telefonu. Je tam řádka Vnitřní úložiště. Klikej na ní 5x než se objeví Informace o telefonu. Já v tom menu co pak naskočí v Informacích 1 mám i přepínač Poskytnutí VoLTE. :-)

• 0

#10324 zvedavkanocni

zvedavkanocni

recesistka

• Members
  • PipPipPip
  • 3 206 příspěvků(y)

Publikováno Dnes, 15:24

Máš verzi MIUI 11.0.3.0  ? Já už nemám řádku vnitřní úložiště, mám jen úložiště, kde je po rozkliknutí přehled Dostupné a pod tím ještě rozdělení na nesystémové, systémové, kartu, čistič a nastavení úložiště. Fakt jsem z toho už na depku - poslala jsem mail na Xiaomi v ČB s přáním, aby projednali se svým vedením, do kdy jsou schopni vyplodit funkční verzi a dali zpětnou vazbu, že jejich doporučení na tovární verzi považuji za alibismus ke zpackané aktualizaci plus že zároveň upozorním svého operátora, který se podle zmínky na jedné pobočce chystal jejich telefony také zařadit do prodeje. Pár hodin se nic neděje, uvidíme, jestli mail jen smazali nebo se něco rozhýbe. Pokud by negativní reklamou přišli o prodeje......snad si to uvědomí.

• 0

#10325 bobasso

bobasso

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 283 příspěvků(y)

Publikováno Dnes, 15:25

..... pro zvedavkunocni.
Vyťukaš v Šaumi na číselníku telefonu ten kód *#*#86583#*#* a problikne anglická hláška. Vycouvej z app Telefon a vlez ve svém Redmi do Nastavení > SIM karty a mobilní sítě > Nahoře je NASTAVENÍ SIM KARTY. Jedeš-li duálně tak rozklikni obě simkarty SIM 1 a SIM 2. U každé pak v jejim nastavení najdeš novou, tím kódem zviditelněnou položku "Použít VoLTE" (Použít VoLTE pro zlepšení kvality hovorů). Tuto funkci u obou simkaret v jejich nastavení deaktivuj (zesvětlalý přepínač) viz screenshot
https://i.postimg.cc...droid-phone.jpg
  • 1
bobasso

#10326 zvedavkanocni

zvedavkanocni

recesistka

• Members
  • PipPipPip
  • 3 206 příspěvků(y)

Publikováno Dnes, 15:52

Díky, tady už se mi podařilo VoLTE vypnout. Po resetu mobilu zpráva  opět neodešla, takže teď jsem na chvíli mobil vypnula a uvidím. Jestli nepomůže ani to, tak už nevím - znamenalo by to, že je chyba ještě někde jinde.

• 0

8 uživatel(ů) prochází toto téma

5 uživatelů, 3 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Santanos, masi.uh, zvedavkanocni, gord, Jerry 68

Reklama