Přejít na obsah

Fotka

Geodepresivní koutek III

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
11104 odpovědí na toto téma

#11101 Jacka

Jacka

Zlobení je dovoleno :D

• Members
  • PipPipPip
  • 4 151 příspěvků(y)

Publikováno Dnes, 13:05

Stejně už začala sandálová sezóna. A uzavřený boty budou v červenci ve slevě :D.

• 0

#11102 ladislavappl

ladislavappl

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 801 příspěvků(y)

Publikováno Dnes, 13:20

Nevíte, kde se taková siréna prodává? U nás v cykloservisu jí nevedou. A hodila by se...

Jako děti jsem si vystřihli z papundeklu obdélník, přeložili ho a zahákli za drát, který drží přední blatník a přivázali ho provázkem k řídítkám,. Cvrnkalo to o dráty a znělo to jak řehtačka. Ale nedalo se to za jízdy zapnout. Taky jsem kdysi ze šlapacího auta odmontoval ruční houkačku typu "Ňaf ňaf", ale už nevím, kde je jí konec.

• 0
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#11103 Zverinec

Zverinec

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 988 příspěvků(y)

Publikováno Dnes, 14:14

Modráku díky, ač mám momentálně po pádu pár metrů od baráku rozbité obě nohy a výron v pravém kotníku, od srdce jsem se zasmála a budu se i přes svůj stav snažit sešněrovat do trekovek a vyrazit alespoň na kole. Pěšky by proti mně byl frajer i ten Spejbl v dřevákách!
Njn, takhle to dopadá, když se.lposloucha lékař, jak je.ltreba chytat ze sluníčka vitamín D3 a chodí se v krátké sukni i s odpadky. Ani nechci vidět, jak bych dopadla, kdybych se zamotala do dlouhé - to bych možná byla zralá i na nějakou slušivou sádru. :-(
No ale stejně, venku je opět sluníčko, není škoda si brát kalhoty? ;-) Mám vybrané místo s keškami, hrozně dlouho jsem nic neodlovila, jen si říkám, že při mém šťěstí to budou spíš klíšťata.

Asi ty podpadky :) a ne sukne za to mohla... ne ze bys na nich neumela, ale stabilni ro moc nebude :) :) :)
  • 0

#11104 VHteam

VHteam

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno Dnes, 14:48

ad. siréna na kolo. Koupil jsem na AE přední světlo na kolo jehož součástí je i "zvonek". Když jsem to zkoušel v obýváku a všechny předtím upozornil slovy "bacha budu zvonit" málem mě to srazilo z gauče a teprve až mě přestalo hučet u uších jsem slyšel, že mě žena nadává. Tak pro tyto případy... mohu doporučit ... :D .

• 0

#11105 Jacka

Jacka

Zlobení je dovoleno :D

• Members
  • PipPipPip
  • 4 151 příspěvků(y)

Publikováno Dnes, 14:50

Jako děti jsem si vystřihli z papundeklu obdélník, přeložili ho a zahákli za drát, který drží přední blatník a přivázali ho provázkem k řídítkám,. Cvrnkalo to o dráty a znělo to jak řehtačka. Ale nedalo se to za jízdy zapnout. Taky jsem kdysi ze šlapacího auta odmontoval ruční houkačku typu "Ňaf ňaf", ale už nevím, kde je jí konec.

Když já nemám blatníky... :(

• 0

10 uživatel(ů) prochází toto téma

9 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Zverinec, Roman-tik, MiroslavRouta, MikiHamza, CCI4695, netvor, Modrak, VHteam, rpalat

Reklama