Přejít na obsah

Fotka

Geodepresivní koutek III

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
11885 odpovědí na toto téma

#11881 phrkt

phrkt

věčný rejpálek

• Members
  • PipPipPip
  • 2 401 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2020 - 6:59

Jako programator si dnes a denne dokazuju, ze blbcem jsem opravdu ja a jen ja a ty chyby v programech tam za me nikdo nedela.

Do kamene tesat...

• 0

#11882 Modrak

Modrak

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2020 - 7:53

Chvilku jsem přemýšlel, že bych zodpovědnost za to hodil na nezkušenou účetní nebo na nějakého epidemiologa, ale nakonec to asi zůstane na mě.

Navrhuju obetovat ministra zdravotnctvi :P

• 2

#11883 mh.mail

mh.mail

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1 735 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2020 - 8:00

Navrhuju obetovat ministra zdravotnctvi :P

Bohužel momentálně není k dispozici.
  • 4
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#11884 ptacopysk

ptacopysk

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 120 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2020 - 9:03

Mne to zas tak nepřekvapuje. Uživatelů Androidu v populaci je cca 85%. Mezi kačery to bude asi ještě více. Už kvůli výdrži baterie nebo kvůli lepším aplikacím pro geocaching. A na odlov chodí velká část ve skupinách, a pokud to jednotlivci selhalo, je velká pravděpodobnost, že byl ve skupině někdo s Androidem. Tak se svezli s ním.

Tak to je třeba můj případ. Baziliška jsem lovila lovila nedávno (ještě jsem nestihla zalogovat). Já s iphonem, kamarádka hrála na androidu. Odchodily jsme to celé spolu, i když některé věci jsme udělaly mírně odlišně. U babky kořenářky mi cestou ke krabičce zóna nějak zmizela, kamarádce ne. Zóna s vílím pokladem se ukázala také jen jí, neb jsem neotevřela skálu, ale to jsem si myslela že to bude tím, že mi chybí něco v inventáři. Naopak kamarádce se nějak vůbec neukázala, narozdíl ode mne, finální baziliškova zóna, i když jsme obě Baziliška zabily. Ale předpokládáme, že si můžeme obě zalogovat všechny krabičky, když jsme to odchodily celé spolu. Byl tam i jiný menší technický problém, který uvedu do logu, ale nijak nebránil dohrání hry. Každopádně tohle wigo je taková pecka, že kdo si dojde jen pro finálku, tak přijde o hodně.
  • 0

#11885 mh.mail

mh.mail

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1 735 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2020 - 9:12

Ale předpokládáme, že si můžeme obě zalogovat všechny krabičky, když jsme to odchodily celé spolu.

Tak to je samozřejmé.

Byl tam i jiný menší technický problém, který uvedu do logu, ale nijak nebránil dohrání hry.

Můžu poprosit o podrobnější popis do SZ nebo do mailu? Děkuji.

• 0
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#11886 ptacopysk

ptacopysk

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 120 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2020 - 11:51

Tak to je samozřejmé.

Můžu poprosit o podrobnější popis do SZ nebo do mailu? Děkuji.

Určitě, pošlu dnes nebo zítra log i mail.
  • 0

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama