Přejít na obsah


Fotka

Geodepresivní koutek III


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12542 odpovědí na toto téma

#9301 TamTenTom

TamTenTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 212 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2018 - 9:30

A byl jsi se tam podívat?

 

Já jo a byl jsem zklamaný neb jsem tam našel zaražedlo a ne žadne sbíhajícíse koleje a tak jsem přišel o jeden ideál, stejně tak jako "Hrdý Budžes vytrval".

 

Jo to je ten rozdíl mezi zvídavým mládím a tvrdým zjištěním ve stáří.

Klika, že jsi to zrovna nebyl zjišťovat na nějakém mezinárodním koridoru. :D


  • 1

#9302 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2018 - 23:13

Nevíte, jak je možné, že ráno dostanu notifikaci na novou keš, a večer když se na ni chci podívat, je Unpublished?

MŮŽETE VŠE, NEMUSÍTE NIC (GC7X8DQ)


Tento příspěvek byl upraven od evidlo: 23 listopad 2018 - 23:13

  • 0

#9303 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2018 - 23:20

Nevíte, jak je možné, že ráno dostanu notifikaci na novou keš, a večer když se na ni chci podívat, je Unpublished?

MŮŽETE VŠE, NEMUSÍTE NIC (GC7X8DQ)

Retract


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#9304 VXP

VXP

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 256 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2018 - 2:32

Nevíte, jak je možné, že ráno dostanu notifikaci na novou keš, a večer když se na ni chci podívat, je Unpublished?

MŮŽETE VŠE, NEMUSÍTE NIC (GC7X8DQ)

 

retractnutá proto, že listing byl jenom reklama na bordel (showpark)

nicméně krabička je na místě, byl jsem se tam zalogovat... a čekám, jestli ji po změně listingu přeci jenom nepustí ;)


  • 0

#9305 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2018 - 9:27

U nás se to taky stalo. Keš v kolizi s finálkou mysterky (5 km od výchozích), reviewer si toho všiml až po publikaci a retractoval. Byla to procházková multina přes les. FTFkaři ale dostali notifikace ,vyrazili a našli. A pak nemohli logovat, protože nebylo publikováno. Ownerka dala finálku kousek dál, bylo publikováno a pak se řešilo, kdo má FTF.


  • 0

#9306 PaTTrick

PaTTrick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 445 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2018 - 21:55

už mě málo co překvapí, ale aby někdo přiznal, že v log-booku není zalogován, a přesto loguje, tak to jsem snad ještě neviděl :)

 

https://coord.info/GC2NV00


  • 0
Na GC.COM jako PaTTTTrick

#9307 Kohout team

Kohout team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 539 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2018 - 22:17

Tak tohle Nejsem zapsán v logbooku!  mi včera také dorazilo. A já doteď přemýšlím, jesli mu můžu věřit a rovnou ho smazat. Co když je to podvodník a v keši je normálně zalogován? Asi to budu muset vyrazit zkontrolovat :P


  • 3

Geoget + Locus Pro na Asus Zenfone Max Pro M1, občas Etrex 30 + GPI generator, Wine, Debian testing


#9308 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2018 - 22:32

38 nálezů, zde bych zkusil byl shovívavý a v emailu mu věci vysvětlit. Taky jsem začínal..


už mě málo co překvapí, ale aby někdo přiznal, že v log-booku není zalogován, a přesto loguje, tak to jsem snad ještě neviděl :)

https://coord.info/GC2NV00


  • 5

#9309 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2018 - 6:34

Jak to tak vidím, nalezla skupina a zapsal se jeden. Navíc ne do logbooku, ale na nějaké papírky, protože logbook je zřejmě plný a v salátovém stavu. Pochybuju že owner bude kontrolovat zápisy, když ani popsaný logbook nevymění. Zapsat se měli všichni, to je jasné.


  • 0

#9310 Doggy_TeamLost

Doggy_TeamLost

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 289 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2018 - 11:19

Tak určitě lepší fotolog, než tam cpat papírové ubrousky zmuchlané. To že je logbook plný a nedá se zalogovat je problém ownera. Buď keš disabluju a vyměním logbook a budu nekompromisní k fotologům a nebo keš nechám chátrat, ale pak budu pouštět i logy co jsou na hraně nebo i za hranou, protože jsem nezvládl svoji povinnost vůči své keši, což je čistý logbook na který se dá logovat. Pokud toto nezvládnu, tak nemůžu mít vlastní keše.
  • 7

#9311 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2018 - 21:12

On to docela může být krásný knížečkový logbook. Jenom vyrobený lepením - mnoho ownerů netuší co se z takovou knížečkou po několika týdnech stane. 


  • 1

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#9312 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2018 - 12:42

Těšila jsem se na první adventní event v Táboře, vyjela s předstihem, abych stihla i něco mimo gc,ALE když je v poledne na nule a do toho začne silně pršet..... řekla jsem si, jaká klouzačka z toho může být po setmění, otočila auto a napsala omluvné WN. Je to rozumnější než někde bruslit nebo se nechat sestřelit někým v protisměru.
Všem přeji lepší začátek adventu.
  • 1

#9313 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2018 - 13:00

Já jsem na tom stejně. Chtěl jsem tam vzít i komplet dorostence aby neshnily (a neshnil) na gauči, jenže začíná pršet a teplota klesá. Takže změna plánu:já na gauč a mládež jede do Benešova a čumendu
  • 0

#9314 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2018 - 13:54

Hmm tak to ja vyrazil vcera na cache, pocasi pekne, vsude snih, teploty tesne nad nulou a namrznuti nehrozi, zel kdyz jsem byl u 6-te cache,ktera byla trochu dal od silnice, jsem si chtel sebou vzit penezenku s doklady a jak jsem pro ni sahl, tak mne pred ocima vyvstanul pekny obrazek penezenky trunici doma na stole. Safra. A tak jsem to radsi otocil k domovu (cache jsem samozrejme napred odlovil), nez abych nejakemu policajtovi vysvetloval ze to auto zadny doklad nepotrebuje aby mohlo jezdit a ze svití, brzdi, vrci a ... stejne s doklady jako bez nich.

A tak jsem tu penezenku posleze nasel na stole, no alespon jsem mel cas abych si vyridil prodlouzeni IN-KARTY.


  • 1

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#9315 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2018 - 18:42

Hmm tak to ja vyrazil vcera na cache, pocasi pekne, vsude snih, teploty tesne nad nulou a namrznuti nehrozi, zel kdyz jsem byl u 6-te cache,ktera byla trochu dal od silnice, jsem si chtel sebou vzit penezenku s doklady a jak jsem pro ni sahl, tak mne pred ocima vyvstanul pekny obrazek penezenky trunici doma na stole. Safra. A tak jsem to radsi otocil k domovu (cache jsem samozrejme napred odlovil), nez abych nejakemu policajtovi vysvetloval ze to auto zadny doklad nepotrebuje aby mohlo jezdit a ze svití, brzdi, vrci a ... stejne s doklady jako bez nich.

A tak jsem tu penezenku posleze nasel na stole, no alespon jsem mel cas abych si vyridil prodlouzeni IN-KARTY.

Tak oni z toho dneska policajti nedelaj drama a pokud mas aspon nejaky papiry, tak nedelaj problemy. V podstate staci obcanka. Pokud vedi kdo jsi, pak vedi i jestli mas ridicak. A auto najdou taky v databazi a pokud je registrovany na tebe nebo na manzelku takze je jasny zes ho neukrad a ma platnou technickou, tak o nic nejde. Stejne i kdyz vsechny doklady mas, tak to overujou v databazi tak jako tak, takze praci s tim maj stejnou. Ale musis mit aspon tu obcanku. Predpokladam, ze ta byla taky v ty penezence :(


  • 1

#9316 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2018 - 19:30

Ano ta byla taky v peněžence. Stejně tak jako peníze a tam platí: "Bez peněz do hospody nelez". Tak jsem se nemohl zastavit ani na jídlo.

 

Takže jsem sebou neměl žadný doklad, že existuji.


  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#9317 nalano

nalano

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 631 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2018 - 22:00

Když nemáš občanku, stačí jim říct jméno a třeba rodný číslo. Oni si tě najdou v evidenci a podle uložené fotky si tě identifikují. Pak už platí, co psal Modrák.
  • 0

#9318 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2018 - 5:27

Ano, prolustrujou si tě snadno. Ale každopádně ti řeknou že za blbost se taky platí. Jízda bez dokladů se trestá dost mastnou pokutou
  • 0

#9319 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2018 - 6:45

To záleží, co si představuješ pod “mastnou pokutou” :D. Co se týká zapomenutych dokladů, které tady řešíme, je to bez bodu a s pokutou myslím max. 2000, já to absolvoval dokonce dvakrát, vždy max. dvě stovky....
  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#9320 nalano

nalano

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 631 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2018 - 6:55

Pokud u sebe nic nemáš, tak nezaplatíš blokovou pokutu na místě. ;-O
Ještě doplním, že ve správním řízení hrozí pokuta 1500-2500.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama