Přejít na obsah


Fotka

Geodepresivní koutek III


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12542 odpovědí na toto téma

#9421 ondro91

ondro91

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 237 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2019 - 15:23

tiez o tom pocujem prvy krat. Nie ze by ma to tahalo platit koli FTF 100e rocne, to mi za to nestoji, ale aspon aby som mal lepsi prehlad - ozaj take daco je?


  • 0

#9422 mar-si-ci

mar-si-ci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2019 - 16:10

a rovnou s finálkou, že?

s finálkou je balíček PMPM (Platinum Master Premium Member) a ten je hned vyprodán, i když je 200$  ;). A to je opravdu geodeprese. 


  • 10

#9423 Jerry 68

Jerry 68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2019 - 16:55

Nějak se nám to tu mění na geovtipný koutek, někdo by měl zakročit ;-).
  • 2
Čas strávený v Chřibech se nepočítá:-).

#9424 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2019 - 17:51

Platinum jen od Horsta.... :-)
  • 1

#9425 Y&MD

Y&MD

    Advanced Rejpal

  • Members
  • PipPipPip
  • 481 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2019 - 17:58

Myslím, že některý z reviewerů nabízel PMPM a MPM na měsíc zdarma na vyzkoušení, tak jim zkuste napsat.


  • 4

#9426 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2019 - 18:36

:-) :-) :-)
Už dost nebo smíchy pojdu ... :-)
  • 1

#9427 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2019 - 19:56

Hele, dnes není Apríla...

 

By mě zajímalo, kolik lidí teď bude v diskuzích argumentovat, proč by nepodvádělo, když existuje PPM, kde se dá platit i za finálky :-).

 

Obávám se, že pár takových, kteří budou naprosto vážně argumentovat touto diskuzí, tu bude. Jen se podívejte na spoustu falešných zpráv na webu a z čeho vznikají :-(


  • 1

#9428 Sven Gumby

Sven Gumby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 323 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2019 - 21:31

Tak jsme se zasmáli a já bych se s dovolením vrátil ke svému úvodnímu dotazu/povzdechu (viz předchozí strana, nahoře). Ten, co to psal, nebyl na FTF, protože měl večer jiný program (je to v onom logu (samozřejmě zatím tajném) explicitně napsáno). Nemyslím, že by mu o publikaci psal owner, důkazy samozřejmě nemám. Nějaké jiné teorie?


Tento příspěvek byl upraven od Sven Gumby: 06 únor 2019 - 21:58

  • 0

#9429 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2019 - 20:41

Když tak koukám na časy dnešních příspěvků, víte vůbec, že bylo venku krásně? Ideální kešovací počasí, moc jsem si je užil, něco odlovil, k dalším keším posbíral indicie. Před chvílí jsem si nalil zaslouženého piváče a jdu logovat, dám si na tom záležet, všechny odlovené si to zaslouží.

 

Že to patří jinam? Nene, patří to sem, jako ono pověstné "nastavení zrcadla" k téhle nikam nevedoucí diskuzi. Radím, choďte ven co nejvíc, dokáže to vyčistit duši od zapšklosti a zbytečné závisti.


Tento příspěvek byl upraven od tomy.22: 10 únor 2019 - 22:49
přesunuto z Nepoctivci v geocachingu aneb mlčet není dobré. Ne, tohle opravdu s podvodníky nemá nic společného.

  • 2

#9430 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2019 - 21:18

Ono to znesnadňuje život i všem ostatním, kteří té nesmyslné klackové módě nepropadli. Takže jsi s vaničkou vylil i dítě...

Ti co nepropadli, nemusi lovit :) taky nelovim klasicke T5 stromovky :)
  • 0

#9431 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2019 - 21:24

Když tak koukám na časy dnešních příspěvků, víte vůbec, že bylo venku krásně? Ideální kešovací počasí, moc jsem si je užil, něco odlovil, k dalším keším posbíral indicie. Před chvílí jsem si nalil zaslouženého piváče a jdu logovat, dám si na tom záležet, všechny odlovené si to zaslouží.

 

Že to patří jinam? Nene, patří to sem, jako ono pověstné "nastavení zrcadla" k téhle nikam nevedoucí diskuzi. Radím, choďte ven co nejvíc, dokáže to vyčistit duši od zapšklosti a zbytečné závisti.

Nejhorsi jsou slunickari, co nechtej videt co se kolem nich deje a kdyz videj, jsou k tomu lhostejni. To plati obecne vsude, i v geocachingu. Proto mame za predsedu vlady gaunera a proto se nam finalkari a podvodnici smejou do xichtu. Ten environment ve kterym tak luxusne zijes je treba trochu udrzovat v kondici, jinak bys ho nemel a zil ve stredoveku. Nekterym to casem dojde, nekterym ani ne. Jinak ja dneska pres 20 km v terenu, vetsinu v mokrejch botach, pochybuju zes dal  vic. Pivo si uzij, na to ja nemam ani pomysleni. Uz tri hodiny lezim v posteli a snazim se zahrat rumem. Pokud mas se zdejsi diskuzi problem, doporucuji spis georuzove vlakno.


  • 10

#9432 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2019 - 21:54

Když tak koukám na časy dnešních příspěvků, víte vůbec, že bylo venku krásně? Ideální kešovací počasí, moc jsem si je užil, něco odlovil, k dalším keším posbíral indicie. Před chvílí jsem si nalil zaslouženého piváče a jdu logovat, dám si na tom záležet, všechny odlovené si to zaslouží.

 

Že to patří jinam? Nene, patří to sem, jako ono pověstné "nastavení zrcadla" k téhle nikam nevedoucí diskuzi. Radím, choďte ven co nejvíc, dokáže to vyčistit duši od zapšklosti a zbytečné závisti.

 

Kde bylo krásně? V Liberci pršelo a sníh byl dnes pomalejší, místy to dost foukalo. Ale i tak jsem si to užil a večer si počtu  :)


  • 0

#9433 sambar439

sambar439

    Hulvát a vesnickej primitiv ;)

  • Members
  • PipPipPip
  • 462 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2019 - 22:23

Hele - po nějaké době jsem sem zase vlezl... Tvl... - tady se fakt zastavil čas!

Dušínové a spol... My všichni (mám na mysli ty z komunity, kteří sem občas nakouknou nemajíce většinou potřebu reagovat) tímto Vás zde přítomné - gorda, smrka, romana_jaroměř, HaLuMu, ladislaappl, nebojaksevšichnijmenujete apod uznáváme, respektujeme,  a oficiálně korunujeme na největší a nejpoctivější ikony geocachingu! Na oficiálním prvním českém terraeventu dostanete všichni řád bílého kačera! 

A teď už si tady konečně po ročním mlácení prázdné slámy uvědomte, že z těch plesnivejch klasů už nic novýho nedostanete, zavřete, vyvětrejte tady a jděte ven...

Prozradím vám, že tam mezitím vznikla docela fajn hra: nějakej Geocaching! A princip je jednoduchej - kouknu na net, opíšu si souřadnice, jdu ven, najdu krabičku, zapíšu se na kus (většinou plesnivýho) papíru, pak se rozhlídnu kolem sebe a zjistím, že jsem (většinou) na docela pěkným místě! Docela fajn relax - lepší, než trávit celý dny u kompu, nebo sledovat, kterýmu sousedovi víc smrděj nohy...


  • 3

#9434 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2019 - 22:32

Nejhorsi jsou slunickari, co nechtej videt co se kolem nich deje a kdyz videj, jsou k tomu lhostejni. To plati obecne vsude, i v geocachingu. Proto mame za predsedu vlady gaunera a proto se nam finalkari a podvodnici smejou do xichtu. Ten environment ve kterym tak luxusne zijes je treba trochu udrzovat v kondici, jinak bys ho nemel a zil ve stredoveku. Nekterym to casem dojde, nekterym ani ne. Jinak ja dneska pres 20 km v terenu, vetsinu v mokrejch botach, pochybuju zes dal  vic. Pivo si uzij, na to ja nemam ani pomysleni. Uz tri hodiny lezim v posteli a snazim se zahrat rumem. Pokud mas se zdejsi diskuzi problem, doporucuji spis georuzove vlakno.

Jsou věci podstatné a věci nepodstatné. Politika patří k těm prvým, geokešing k těm druhým. Obojí lze ovlivnit  jen omezeně. Prémiéra gaunera jsem nevolil a ani to nehodlám dělat. V GC jde takříkajíc o h...o, body nemají od doby, kdy existují PWT vlastně žádnou cenu. Ano, může tě štvát, že jsi nějaké keši věnoval spoustu času a někdo k tomu přišel zadarmo. Mám-li k tomu nalézt analogii - vylezeš s vyplazeným jazykem třeba na Chopok a někdo jiný tam vyjede lanovkou. Půjdeš mu rozbít hubu nebo mu vynadáš do podvodníků? Asi ne. 

 

To o čem jsem psal, není sluníčkaření, ale péče o vlastní duševní zdraví. Neničit si zbytečně nervy skrze problémy, které za to nestojí. Jsou za mnou zážitky, které bych nikomu nepřál, proto jsem nad tyhle žabomyší diskuze do značné míry povznesen. Jediné co můžu dělat, je snažit se hrát co nejvíc fér sám za sebe. Jak už jsem napsal, každý má svou hlavu a svůj rozum, tak ho stejně nepředělám.


Kde bylo krásně? V Liberci pršelo a sníh byl dnes pomalejší, místy to dost foukalo. Ale i tak jsem si to užil a večer si počtu  :)

Plzeň. Až se setměním se to zkazilo.


  • -1

#9435 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2019 - 8:32

Ti co nepropadli, nemusi lovit :) taky nelovim klasicke T5 stromovky :)

 

Fakt, jo? No to je dobře, žes mi to řekl! :P Jenže v tom nebyla pointa, já narážel na tu radost, jak se tím zatnul tipec finálkařům.


  • 1

#9436 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2019 - 16:45

Fakt, jo? No to je dobře, žes mi to řekl! :P Jenže v tom nebyla pointa, já narážel na tu radost, jak se tím zatnul tipec finálkařům.


Neni zac :). Nedelam ty kese kvuli tomu aby na ne nemohli finalkari. To neni to proc je delam na stromech. Proste mi prijde, ze kes je v 8 metrech na strome ve vetsim bezpeci. Ale ani to neni ten duvod. Proste se mi to libi.Ale trochu mi vadi velikost takovych kesi. Large na strom proste nedas :( a das-li, nesundas ji, a sundas-li, nepobavis se, a pobavis-li se, jen do place :)

Tento příspěvek byl upraven od panzerstepan: 11 únor 2019 - 16:47

  • 1

#9437 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2019 - 17:58

Nějak mi přijde, že sundat takovou keš je snadnější, než ji tam vrátit. Takže v průběhu času očekávám sklepávače, kteří se vykašlou na vrácení.
Ale možná se mýlím, Štěpáne, a bude to naopak...
  • 0

#9438 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2019 - 18:11

Kdyz uz mas 7metru dlouhou tyc, tak bych rek ze to i vratis :)

Snad

Tento příspěvek byl upraven od panzerstepan: 11 únor 2019 - 18:12

  • 0

#9439 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2019 - 18:38

Vycházím z předpokladu, že něco setřást (čímkoliv) je značně jednodušší než to dloooouhou tyčí dostat zpátky a z toho pramení i můj závěr.
  • 3

#9440 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2019 - 19:38

Kdyz uz mas 7metru dlouhou tyc, tak bych rek ze to i vratis :)

Snad

No aby ses nedivil/ https://coord.info/GC800K6 Doporucuju precist si logy


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama