Přejít na obsah


Fotka

Geodepresivní koutek III


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12542 odpovědí na toto téma

#9561 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 657 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2019 - 15:13


Edit: Tak to vypadá, že se to děje když v tom DIVu je specifikovaný padding. Ale proč jen na Windows...?

 

A je to problém Windows, nebo spíš MSIE?


  • 0

#9562 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2019 - 15:20

A je to problém Windows, nebo spíš MSIE?

 

Ani jednoho, podle mě (navíc jsem psal Firefox). Prostě GS web aktivně přidá ten atribut, za to nemůže ani browser, ani operační systém. Ještě to doma zkusím v Chrome, ale je to teda dost divné.


  • 0

#9563 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 657 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2019 - 15:27

Psals Firefox + Linux. Těžko z toho poznat, že na těch Windowsech byl taky FF.

Co vím, tak paddingy zlobívaly právě v MSIE. Už dlouho jsem nic nepsala, ale pamatuju si podtržítka před duplicitními tagy, co jsem se jich kdysi nadělala.

Ale možná už je to dneska úplně jinde.


  • 0

#9564 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2019 - 15:35

Psals Firefox + Linux. Těžko z toho poznat, že na těch Windowsech byl taky FF.

Co vím, tak paddingy zlobívaly právě v MSIE. Už dlouho jsem nic nepsala, ale pamatuju si podtržítka před duplicitními tagy, co jsem se jich kdysi nadělala.

Ale možná už je to dneska úplně jinde.

 

Nevyjádřil jsem se úplně nejlíp, na Linuxu i Windows je Firefox 66.0.5. Ovšem ještě jednou, tady není "problém s paddingem", tady JavaScript na webu GS prostě zničeho nic přidá atribut "width" na DIV. Nebo to aspoň tak vypadá, každopádně je to vidět v Dev Tools. Nemám nervy ani čas na to trasovat kód na GS webu, takže to nějak zplichtím, aby to vypadalo a půjdu od toho.


  • 0

#9565 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2019 - 8:58

Že se to na finálky dostane, o tom jsem si nedělal iluze, ale že to bude trvat méně než týden, to jsem fakt nečekal. Ach jo.

 

Edit: V GeoChecku se začínají objevovat zelené, které jejich řešitelé dali na první dobrou (což u téhle konkrétní keše je celkem jasná známka).

 

PPvA0KH.png?1


Tento příspěvek byl upraven od mandevil: 17 květen 2019 - 11:17

  • 0

#9566 velkyBobik

velkyBobik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2019 - 9:40

Nebudou za tím ti elitní kačeři?
  • 0

#9567 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2019 - 10:15

Na Mladoboleslavsku byla jedna na finalkach asi hodinu po FTF. A až budou mít tihle majstři v ruce mobilní aplikací přímo napojenou má finalky, pak to bude teprve síla. A že na ni pracují...
  • 0

#9568 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2019 - 11:07

Ať to alespoň napíšou do logu, že jsou finálkaři. Někde v průběhu luštění/lovení může vzniknout problém a owner se o něm nemá moc šanci dozvědět, když keš má nálezy a nikdo si nestěžuje. Už jsem to tu zmiňoval dříve, ale pokud se stydí napsat do svého logu upřímně, že jsou finálkaři, pak ví, že něco dělají blbě, a že jejich jednání není správné.


  • 1

#9569 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2019 - 11:09

Na Mladoboleslavsku byla jedna na finalkach asi hodinu po FTF. A až budou mít tihle majstři v ruce mobilní aplikací přímo napojenou má finalky, pak to bude teprve síla. A že na ni pracují...

To by mne docela zajímalo, jestli to tam dal někdo z FTFkařů nebo někdo, kdo od nich ty souřadnice vyžebral (ale že by to stihli za hodinu?). Je fakt, že se v psychologii moc nevyznám, ale nějak mi nejde na rozum, že by to někdo, kdo to vyluštil pro FTF, hned dal na finálkářský web - a pokud ano, tak co se takovému člověku v ten okamžik honí v hlavě.

 

(Ale ono je asi nejlepší zašít mysterku nebo multinu někam hluboko do lesa, aby poměr úsilí/počet nálezů byl co nejhorší. V poslední době jsem lovil mysterky ve skalách a lesích a moc nálezů na nich není.)


  • 1
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#9570 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2019 - 11:16

Ať to alespoň napíšou do logu, že jsou finálkaři.

 

Však oni to tam píšou, jen trochu jiným jazykem. :D

 

Když napíši dlouhý hromadný log o tom, jaký to byl boží výlet s hezkým počasím, a že je to 37 keška z 60, tak to ve skutečnosti znamená, že vybagrovali finálkový server, a pak to všechno objeli offroadem.

 

Jasné?


  • 9

#9571 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2019 - 12:11

To by mne docela zajímalo, jestli to tam dal někdo z FTFkařů nebo někdo, kdo od nich ty souřadnice vyžebral (ale že by to stihli za hodinu?). Je fakt, že se v psychologii moc nevyznám, ale nějak mi nejde na rozum, že by to někdo, kdo to vyluštil pro FTF, hned dal na finálkářský web - a pokud ano, tak co se takovému člověku v ten okamžik honí v hlavě.

 

(Ale ono je asi nejlepší zašít mysterku nebo multinu někam hluboko do lesa, aby poměr úsilí/počet nálezů byl co nejhorší. V poslední době jsem lovil mysterky ve skalách a lesích a moc nálezů na nich není.)

Koukam ze si moc nedovedes pripustit co vsechno je vubec mozny. Existuje trida lidi, co ty souradnice pustej do obehu okamite jak je maji a jejich hlavni motivaci je nasrat ownerovi na hlavu. Proste zas nekdo udelal mysterku, tak mu z ni udelame tradicku, at si nasere. Jsou fakt lidi kteri uvazuji takto.

 

Dalsi omyl je myslet si ze souradnice musel pustit nekdo kdo uz ma odloveno. Nemusel. Viz prvni odstavec. Nasrat ownerovi na hlavu je potreba co nejrychleji, klidne driv nez sami odlovej. Vylustim, nebo se jinak dozvim kde kes je a sup s tim ven.

 

To jak to funguje je jeden z duvodu proc uz jsem dost dlouho nic nezalozil. Na tohle nejsem zvedavej, takze jsem udelal dva pokusy jak mysterku ochranit. Ten prvni byl luxusni, ale metoda neprosla pres reviewra. Ten druhej by prosel, ale mel bych s tim pakarnu to udrzovat nedobytny, tak jsem se k tomu neodhodlal.

 

Jediny co funguje je jak sam rikas zasit to nekam na nedostupny misto. Finalkar je linej. Je linej lustit, ale je i linej nekam daleko jit. Kdyz to nezdrajvi, vykasle se na to.


  • 3

#9572 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 657 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2019 - 12:27

A pak má člověk mít chuť jet na event a poznávat se s jinými lidmi...


  • 0

#9573 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2019 - 12:29

Dalsi omyl je myslet si ze souradnice musel pustit nekdo kdo uz ma odloveno. Nemusel. Viz prvni odstavec. Nasrat ownerovi na hlavu je potreba co nejrychleji, klidne driv nez sami odlovej. Vylustim, nebo se jinak dozvim kde kes je a sup s tim ven.

 
Z toho co vidím v GeoChecku to bude takhle nějak. Po první vlně nálezů byl klid, pak byly 2-3 zelené s houfem pokusů a dneska už to tři dali na první dobrou. Takže jak říkáš, někdo to lousknul a šup s tím na finálky.
 

Jediny co funguje je jak sam rikas zasit to nekam na nedostupny misto. Finalkar je linej. Je linej lustit, ale je i linej nekam daleko jit. Kdyz to nezdrajvi, vykasle se na to.


To byl můj záměr už tady. Jenže míst kam se nedá zajet v týhle zemičce zas tak moc není a já to zase nechci dávat na nějaký nesmyslný místo, kam se budu sám mít problém vydrápat.


  • 0

#9574 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 286 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2019 - 12:34

Zajeď si na megáč v Terezíně a tam dostaneš finálky keší v okruhu cca 30 kiláků. Nebo přesněji v roce 2017 to u pivních stánků bylo naprostým pravidlem.


  • 0

#9575 krky

krky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 132 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2019 - 12:39

A pak má člověk mít chuť jet na event a poznávat se s jinými lidmi...

 

No, a já jel přes celou republiku na event do Prahy, abych se seznámil s Modrákem. B) Ty, se kterýma stojí za to se poznat, musíš hledat, ti co za to nestojí, si tě najdou sami a je problém se jich zbavit.


  • 3

Čím víc hvězdiček, tím víc geocaching! * Kdo nebyl na Brázdě, kešuje zbytečně.


#9576 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 657 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2019 - 12:54

 Ty, se kterýma stojí za to se poznat, musíš hledat, ti co za to nestojí, si tě najdou sami a je problém se jich zbavit.

 

Nejen v GC. Tesat do kamene.


  • 1

#9577 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2019 - 13:42

No, a já jel přes celou republiku na event do Prahy, abych se seznámil s Modrákem. B) Ty, se kterýma stojí za to se poznat, musíš hledat, ti co za to nestojí, si tě najdou sami a je problém se jich zbavit.

Je, ahoj. U Blekotu, jestli si dobre pamatuju. To mi nerikej zes vazil cestu do sidelniho mesta z takovy dalky jen kvuliva me. V Praze jsou k videni zajimavejsi veci. S mou navstevnosti eventu limitne se blizici nule neni zrovna jednoduchy me na eventu potkat.


  • 0

#9578 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2019 - 13:47

No, a já jel přes celou republiku na event do Prahy, abych se seznámil s Modrákem. B) Ty, se kterýma stojí za to se poznat, musíš hledat, ti co za to nestojí, si tě najdou sami a je problém se jich zbavit.

 

 

Nevim, tak trochu mi prijde, ze veta aplikovana sama na sebe se sama vyvraci.  


  • 1

#9579 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2019 - 13:52

Koukam ze si moc nedovedes pripustit co vsechno je vubec mozny. Existuje trida lidi, co ty souradnice pustej do obehu okamite jak je maji a jejich hlavni motivaci je nasrat ownerovi na hlavu. Proste zas nekdo udelal mysterku, tak mu z ni udelame tradicku, at si nasere. Jsou fakt lidi kteri uvazuji takto.

Tohle si už opravdu moc představit nedovedu a ani se mi tomu moc nechce věřit, i když vím, že je pár cacherů, kteří se můžou po***, když po nich owner chce víc, než přijet na místo a hrábnout pro krabici. Mne už by bylo trapné někomu vykecat na eventu finální souřadnice. Proti nějaké nápovědě co se týče postupu luštění zase až tak moc nemám.


  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#9580 netvor

netvor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2019 - 15:03

No, a já jel přes celou republiku na event do Prahy, abych se seznámil s Modrákem.

To je hezké...

 

Ty, se kterýma stojí za to se poznat, musíš hledat, ti co za to nestojí, si tě najdou sami a je problém se jich zbavit.

Modrák to prej vidí taky tak... :)


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama