Přejít na obsah


Fotka

Geodepresivní koutek III


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12542 odpovědí na toto téma

#9601 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2019 - 13:53

mandevil - ja uz som mal aj DNF s tym, ze nasli :-)

I na to uz jsem parkrat narazil. Ono se obcas stane ze se nekdo proste uklikne a bud da jiny typ logu nez chtel, nebo da spravny log, ale k jine kesi atd. Ne vsechno co je spatne zalogovane je nutne umyslny podvod, jista (nepatrna) cast toho je normalni omyl a ten co to zalogoval o tom ani nevi. I me se stalo na challengi ze mi kdosi zalogoval FI a nemel splneno, na slusny dotaz co je a jestli treba neco jeste nema dologovane prisel omluvny mail ze se uklikl. I ja jednou zalogoval omylem jinou kes nez kterou jsem nasel a prisel jsem na to nahodou az po roce, kdyz jsem sel na tu druhou a bylo mi to misto povedomy, doslo mi ze uz jsem tam byl a kdyz tam neni log, ze je asi nekde jinde. Pac to bylo na trailu, nikdo si toho nevsiml a kdybych to sam neopravil, zustalo to tam nafurt.

 

Ty skutecny prusvihy jsou nekde uplne jinde, viz treba ten nedavny pripad ve vlakne o nepoctivcich. Tedy kdyz se to deje umyslne a ve velkym.


  • 1

#9602 Dan Škareda

Dan Škareda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 266 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2019 - 15:55

Mně se to stává též, že nad keší odesílám v nepozornosti FI s textem "nenašel". Později to z počítače opravím. Většina takovýchto logů jsou podle mne překlepy. A spousta hráčů to pak neřeší, protože si toho jednoduše už nevšimne. Anebo se o to pak už nestará. Ale tohleto je věcí ownera.


  • 0

#9603 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2019 - 10:53

Mezitím jsem zjistila, jak často se loguje "místo jsme našli, ale krabička tady nebyla, dík za keš" nebo "došli jsme až pod strom, ale už jsme nezvládli vylézt nahoru, tak jenom takto, dík za keš..."

A ownerům to v 99 % případů taky neva.

 

 

Už jsem taky narazil na "Logujeme Found it, ac nejsme fyzicky zapsani v logbooku, bohuzel primo u kese si dnes uzivala dvojice v trave a nevypadali, ze by hned tak chteli skoncit (nevideli nas)"  :D 


  • 1
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#9604 DharmaSeeker

DharmaSeeker

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2019 - 14:33

GC1F804 :(


  • 0

#9605 PaJa-trb

PaJa-trb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2019 - 17:03

Podvodníci se většinou prozradí sami, stylém logovaní.
Nicméně dokonalá kontrola logu na netu oproti logbooku není moc reálná. Už jsem se setkal s kačerama co logují s jiným datem, pod jiným nickem. Nebo jsou logy nečitelné. Časem na to owner rezignuje, pokud nevidí nějaký jasný do nebe volající log. Jakože bylo zavřeno a loguji found it... Nebo nedodají fotku na virtualku.
  • 1

#9606 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 285 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2019 - 21:27

Tak tohle mi hlava nebere.


  • 1

#9607 jardavera

jardavera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2019 - 7:21

Tak tohle mi hlava nebere.


Asi je třeba zamknout logování.
  • 2

Co nevidím, nahmatám . . .


#9608 Dan Škareda

Dan Škareda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 266 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2019 - 9:10

Asi je třeba zamknout logování.

 

Tak moc bych to nehrotil. Spíše aby byl autor geopuzzle aktivnější a vyměnil archivovanou keš za jinou. Pak nebude k tomuto svádět.


  • 0

#9609 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 285 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2019 - 9:46

Tady nejde o hrocení. Prostě nenajdu keš, nemám FI, vochcávat to  WN logem je ještě větší ubohost. Buď si hraju nějakou hru poctivě a nebo podvádím. I ti finálkáři jsou na tom líp, ty tu kešku alespoň uloví. Na rovinu, v životě bych se nesnížil k něčemu takovému a to opravdu nejsem žádnej Dušín. Prostě člověk má mít mantinely!


  • 7

#9610 Dan Škareda

Dan Škareda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 266 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2019 - 14:24

Tady nejde o hrocení. Prostě nenajdu keš, nemám FI, vochcávat to  WN logem je ještě větší ubohost. Buď si hraju nějakou hru poctivě a nebo podvádím. I ti finálkáři jsou na tom líp, ty tu kešku alespoň uloví. Na rovinu, v životě bych se nesnížil k něčemu takovému a to opravdu nejsem žádnej Dušín. Prostě člověk má mít mantinely!

 

Naprosto s tebou souhlasím. Ale nebylo by lepší s tím začít něco dělat? Tady to možná člověku uleví, ale nic tím nevyřeší. Už to ví autor geopuzzle, že mu archivovali keš?


Tento příspěvek byl upraven od Dan Škareda: 11 srpen 2019 - 14:26

  • 0

#9611 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2019 - 14:43

GC1F804 :(


Není ten poslední log blbost? Jaký vybarvování?
  • 0

#9612 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2019 - 16:18

Není ten poslední log blbost? Jaký vybarvování?


  • 0

#9613 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2019 - 16:54

Já to zaškrtávám ručně. Archivovanou keš jsem kvůli puzzle odlovil jednou, možná je pořád na místě.

Přiložené miniatury

  • Screenshot_20190811-175654.png

Tento příspěvek byl upraven od kalubr: 11 srpen 2019 - 16:57

  • 0

#9614 jessie.r

jessie.r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2019 - 20:34

Tahle keš je taky dobrá ;(! https://www.geocachi...he/GCPRGZ_obora
  • 1

#9615 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2019 - 20:42

Tak tam jsou kačeři obzvlášť vypečení. A owner lajdák, který neumí 2 měsíce kešku obnovit a trpí FI logy na drát

Tento příspěvek byl upraven od mirek454: 11 srpen 2019 - 20:44

  • 1

#9616 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2019 - 21:21

Všimněte si jednoho zajímavého momentu:

Téměř začátečníci s nějakou stovkou nálezů poctivě logují DNF, jak to má být a zkušení s nějakou tisícovkou klidně rovnou FI a domáhají se uznání.....Co dodat?
  • 1

#9617 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2019 - 23:07

Všichni začátečníci určitě DNF nelogují. A Vojta49 je nejlepší.

A vypadá to, že tu keš někdo "udržuje" namísto ownera.

Tento příspěvek byl upraven od kalubr: 12 srpen 2019 - 0:16

  • 1

#9618 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 851 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2019 - 23:57

Pardon za OT. Ale poslední příspěvek se fakt necituje. Je to zbytečné, ale dělá to tady spousta lidi.

Tento příspěvek byl upraven od DogVader: 11 srpen 2019 - 23:58

  • 0
Xiaomi Mi 9 (Android 9) + Locus Pro

#9619 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 285 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2019 - 7:53

Nuž co, taky tam může za pár dní přistát archivní log za zjevné nedodržování pravidel a samozřejmě i za ztracenou keš. A tady bych se nestyděl ho klidně napsat i já.


  • 1

#9620 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2019 - 7:54

Koukám, jaký jsem blbec, že mi už taky nesvítí třeba Hluboká, kde jsem byl, dokonce jsem odlovil několik okolních keší, jen ta správná mi chybí, protože zrovna v době, kdy jsme tam byli byla ukradena, stejně jako Jihlavský pivovar, kde jsme hledali náhodou aktivní keš (přes Jihlavu vedla objížďka tak jsem si vzpomněl na geopuzzle), která pár měsíců byla zmizelá, vrátil ji tam někdo pár dnů po nás.

Nebo třeba tahle: GC3E452, kvůli geopuzzle jsem ji hledal po archivaci - podle logů tam ještě byla... Hledal jsem ji 2 měsíce po posledním nálezů, měl jsem stažen i fotohint. Jenže tam prostě nebyla... Nebo jsem se díval hodně špatně, ale to bych musel být hodně slepý...

 

Ode mne to bylo však jediné DNF. Po mně, přišli, vrazili krabku na archivovanou kešku a logovali vesele dál :-( Někteří FI, někteří WN poté, co se i ta ztratila.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama