Přejít na obsah


Fotka

Geodepresivní koutek III


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12542 odpovědí na toto téma

#9641 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2019 - 8:59

Podle mě jde o tuto keš.

Owner sem na forum myslím chodí (je to Čech), ale to pro uznání logu není podstatné. Podstatné je, že Sobík nesplnil podmínky a přesto zalogoval, owner tudíž poprávu log smazal. Zda proběhla nějaká další komunikace netušíme, fňukání zde na fóru je asi k ničemu a nazývat někoho honibrkem asi taky věci moc nepomůže. Toť můj názor. Mimochodem, co jsem tak narychlo googlil, tak teplota by měla kolísat okolo 50°C, takže 80+ bude asi lehce mimo :)

1. psal jsem, že nejsem honibrk a tudíž mi o ten bod z EC nejde

2. záleží, kde měříš teplotu a podle více zdrojů v místě vývěru termální vody je to po většinu roku 80+ V zadání je vložit teploměr k vývěru, tudíž očekávám těch 80+

3. ano, psali jsme si a to je vše. Oprávněně log smazal a můj příspěvek nebyl o fnukání, ale o tom, že podstata geocachingu je dostat lidi na zajímavé místo a né se honit nad miliardou podmínek.

4. pokud jdeš lovit bez přípravy a prostě zapneš aplikaci a koukáš co je kolem, tak teploměr u sebe nemáš.... i když v lekárničce na hotelu jsou dva :)


  • 1

#9642 schmar

schmar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 209 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2019 - 9:09

5. z mého pohledu je takový owner honibrk a ať si užije to "delete log"

Aha, asi jsem to špatně pochopil :). A ono to místo nebylo jinak zajímavé?


  • 0

#9643 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2019 - 11:50

některé věci tak nějak nepochopím

https://www.geocachi...47-58fba79133c1


  • 0

#9644 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2019 - 13:08

některé věci tak nějak nepochopím

https://www.geocachi...47-58fba79133c1

Tak nakonec ctyrhranka uz to dala, na co jeste cekat....  :)


  • 0

#9645 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2019 - 15:18

Myslel jsem, že taková virtuálka bude skoro věčná a za třicet let, až půjdu do důchodu, tak ji dám. Ale nevěším hlavu, určitě bude inspirací pro několik dalších.


  • 0

#9646 Kohout team

Kohout team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 539 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2019 - 22:55

Na Brdech dalších deset keší od cz_Dirk. Celkem už je tu těch nezajímavých mikrokeší 81. Ach jo.  :(


  • 0

Geoget + Locus Pro na Asus Zenfone Max Pro M1, občas Etrex 30 + GPI generator, Wine, Debian testing


#9647 yardapb

yardapb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2019 - 6:17

Na Brdech dalších deset keší od cz_Dirk. Celkem už je tu těch nezajímavých mikrokeší 81. Ach jo.  :(

Jj zase další nesmyslné keše v Brdech. A co více mám podezření že owner schovaný pod nickem je i současně FTF nálezce. Kešing se ubírá do pěkných s....k. :(


  • 2

#9648 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2019 - 7:01

Kešing se ubírá do pěkných s....k. :(

Tam uz davno je


  • 0

#9649 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 161 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2019 - 7:01

To jsou ty micro letterboxy, už to tam vidím. On opravdu do každého dává razítko?


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#9650 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2019 - 7:02

To víš, co si neuděláš sám, to nemáš :unsure: .


  • 0

#9651 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2019 - 7:22

To jsou ty micro letterboxy, už to tam vidím. On opravdu do každého dává razítko?

 

vypada to hodne podobne jako tenkrat u nas, Petky a v nich nahazeny abecedni razitka ze sady za par korun. Tak tady to bude asi neco podobneho.

 

Zas takova investice to neni. viz https://www.papirnic...38aApZCEALw_wcB

 

a v cine jeste levneji :)


Tento příspěvek byl upraven od panzerstepan: 16 srpen 2019 - 7:25

  • 0

#9652 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 285 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2019 - 7:31

Na Brdech dalších deset keší od cz_Dirk. Celkem už je tu těch nezajímavých mikrokeší 81. Ach jo.  :(

Nic ve zlým, serie keší v lese, to přeci není až tak špatné?


  • 0

#9653 Dan Škareda

Dan Škareda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 266 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2019 - 7:46

Jenže mnoho z nás ostatních takovéto keše třeba potěší. A pokud ne, napíši to v logu autorovi. Taky se neznechucuji nad T5, každý má prostě ode hry jiná očekávání.

Tento příspěvek byl upraven od Dan Škareda: 16 srpen 2019 - 8:30

  • 1

#9654 Kohout team

Kohout team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 539 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2019 - 9:18

Já si myslím, že tahle série nejvíc potěší podvodníky logující od stolu. Případně větší skupinky lovců, kteří se střídají v nesení žebříku a lezení na něj. Pro sólo lovce to žádná zábava není. Letterboxy které jsou vlastně tradičky s razítkem které v nich ale občas ani není, wiga která vlastně nejsou wiga... Petky připáskované elektrikářskou stahovací páskou vysoko na tenkých stromech, na které se nedá bezpečně lézt. A asi nejvíc mi vadí, že některé ty keše nebyly na místě ani v době publikace, takže i kdybych se hecnul a několik dní chodil po lese s žebříkem, tak to stejně komplet neodlovím.
Respektuji, že na to může mít každý svůj názor, ale já z té série mám regulérní geodepresi.
  • 1

Geoget + Locus Pro na Asus Zenfone Max Pro M1, občas Etrex 30 + GPI generator, Wine, Debian testing


#9655 MikiHamza

MikiHamza

    MikiHamza

  • Members
  • PipPipPip
  • 884 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2019 - 9:37

Njn, když existují challenge typu "Odlov 50, 100, 200, atd. letterboxů", tak pak vznikají podobné série, aby to bylo možno splnit co nejrychleji a nejsnadněji. A pak může přibýt třeba další challenge typu "Odlov 50, 100, 200, atd. letterboxů za den". Ale toto není jen u nás, a ani my jsme s tím u nás nezačali.

PS: Pro prohloubení geodeprese se můžete mrknout na okolí této kešky GC7KE7G. Kromě toho, že jsou to letterboxy, tak jsou mnohé z nich ještě i biltemy.


Tento příspěvek byl upraven od MikiHamza: 16 srpen 2019 - 9:57

  • 0

#9656 Dan Škareda

Dan Škareda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 266 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2019 - 9:59

Biltemy mám rád. :-)
  • 0

#9657 TamTenTom

TamTenTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 212 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2019 - 15:00

Škoda že tu k těm palcům nejsou ještě tlačítka SOUHLASÍM / NESOUHLASÍM.

Palec nahoru (to se mi líbí) se nedá použít na takový příspěvek, kde si někdo posteskne na nesmyslnou záplavu kešek o ničem, protože to se mi taky nelíbí, ale s tím názorem SOUHLASÍM.

Dát palec dolu na to ale přece taky nejde. Vždyť to je v aréně povel: "Zabte ho!" :wacko:  

To přece né, dyť s ním souhlasím! :D


  • 0

#9658 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2019 - 15:23

Já jsem vždycky bral palec nahoru za "souhlasím" a dolů "nesouhlasím". Co jiného by to mělo znamenat?


  • 4

#9659 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 285 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2019 - 15:25

Navrhuji přejmenovat na "Kavárenský koutek". Pro vysvětlenou, depresi mám třeba když se mi při ranním WC protrhne papír :-), geodepresi mám z toho, když mi kačer dá na PETku na stromě místo víčka šišku. Nejde o těch 8 metrů co musím nahoru a dolu. Samozřejmě to víčko leželo pod stromem. Tak tohle je na geodepresi. Ale že někdo někde udělá sérii kešek, která se mi nelíbí a tak to hned prezentuji. Tak tohle je jasná kavárna. Jistě pokud keš není při publikaci na svém místě, tak to je problém. Tady by to chtělo konkrétní informace předat třeba revírníkovi aby k tomu zaujal stanovisko. Třeba betatest nebo fotku umístění ...   Pokud wigo keš není wigo, tak je to jasnej podvod a okamžitý NA log. V každém případě je ale nutné rozlišovat mezi vlastními pocity a mezi realitou. Pokud owner nectí pravidla a dělá šméčka hrr do něj a natvrdo. 


  • 0

#9660 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2019 - 9:17

None: Možná trochu OT, ale mohl bych se zeptat, jak vypadá taková wigo keš, která není wigo? Si to teď nějak neumím představit, tak bych uvítal příklad.

Tento příspěvek byl upraven od KulisekW: 17 srpen 2019 - 15:14

  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama