Přejít na obsah


Fotka

Geodepresivní koutek III


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12542 odpovědí na toto téma

#10901 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2020 - 13:06

Smysl roušek není v tom, že mě ochrání před světem, ale obráceně - svět ochrání (aspoň částečně) přede mnou. Nejde tedy o ochranu sebe, ale o ohleduplnost vůči ostatním.


  • 2

#10902 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2020 - 17:02

Smysl roušek není v tom, že mě ochrání před světem, ale obráceně - svět ochrání (aspoň částečně) přede mnou. Nejde tedy o ochranu sebe, ale o ohleduplnost vůči ostatním.

 

Rouška je ale tak na cca 8 hodin, pak se musí vyměnit. 
Její účinnost není stále stejná, ale klesá s dobou.
Jinak se bavím, jak lidé skupují desinfekce a přitom si velké procento z nich po WC ani nemyje ruce.


  • 3

#10903 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2020 - 17:23

Kamaradka si v utery objednala v Tescu jidlo, ze az prijedou privezou jim normalni nakup. A kazdej den ji chodi co ji nedorucej, vcetne salatu pro králíka a kyselejch okurek.
  • 0

#10904 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2020 - 17:32

iTesco mi za nekolik let nikdy nepřivezlo všechno, ani k tomu žádnou paniku nepotřebovalo. Proto jsme přesedlali jinam.
  • 0

#10905 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2020 - 17:34

U nás na sídlišti, jsou, zdá se, lidi ještě docela normální. Jediné, co bylo v krámu dost probrané, bylo savo, ocet a mražená kuřata.


  • 0

#10906 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2020 - 18:01

Mouka, cukr, sůl (?), těstoviny, hrách, čočka... Já si šel dnes pro pytlík cukru do práce a dostal jsem od mladé paní vynadáno, proč rozbaluju balík, že se to rozbalené blbě bere.


  • 0

#10907 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2020 - 18:12

To já chtěl dneska v Lídlu na Kladně u autobusáku koupit 1kg hladké mouky a na dotaz, kdeže mají mouku mi prodavač odpověděl že není...


  • 0

#10908 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2020 - 11:04

Já v lednu dostal 5 LABek, které bych měl publikovat nejpozději 1.5. Takže budete o ty LABky ochuzeni, ale při tom počtu už publikovaných a těch co ještě publikovány budou, to zas taková škoda nebude. Škoda to možná bude pro kačery z našeho regionu, kde zatím žádné v dosahu nejsou.

Mám už k nim uloženou i bonusovku, zítra ji dojdu vyzvednout a použiju ji jinam až to bude možné. Takže v našem okolí zatím LABky nebudou, ale třeba je dostane ještě někdo časem.


  • 0

#10909 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2020 - 11:17

Já v lednu dostal 5 LABek, které bych měl publikovat nejpozději 1.5. Takže budete o ty LABky ochuzeni, ale při tom počtu už publikovaných a těch co ještě publikovány budou, to zas taková škoda nebude. Škoda to možná bude pro kačery z našeho regionu, kde zatím žádné v dosahu nejsou.

Mám už k nim uloženou i bonusovku, zítra ji dojdu vyzvednout a použiju ji jinam až to bude možné. Takže v našem okolí zatím LABky nebudou, ale třeba je dostane ještě někdo časem.

 

Publikaci labek nebrání nic, navíc do začátku května máš ještě přes měsíc.

 

Druhá možnost je, že publikuješ třeba jen jednu v soukromém režimu, takže se na ní dostane jen ten, komu dáš odkaz. A časem to můžeš přepnout na normální režim a přidat ostatní. Série se nemusí publikovat celá najednou.


  • 0

#10910 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2020 - 11:39

Hmm, to s tím soukromým režimem není špatný nápad. Udělat všechny a až to bude možné k nim přidat i bonusovku a po jeho publikaci pustit i LABky.


  • 0

#10911 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2020 - 11:43

Neprodlouží GS termín? Možná bys mohl napsat svému revírníkovi nebo tady do vlákna pro rws - stejný problém bude mít určitě víc lidí a bylo by škoda labky nechat propadnout.
  • 0

#10912 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2020 - 11:56

LABky jdu mimo pány revírní. Každý si je publikuje sám. No ještě se rozhodnu, mám na to měsíc. Každopádně bez bonusu asi nebudou veřejné, mám k tomu své důvody.


  • 0

#10913 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2020 - 12:02

Kdyz jste tu nakousli LABky, je tu nejaky jejich autor, ktery by mi soukrome chtel a mohl zodpovedet nejake nejasnosti?


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#10914 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2020 - 12:30

To mirek454: Myslela jsem to tak, že rws by mohli vzhledem k situaci požádat o prodloužení termínu publikace labek pro celou ČR.

To gord: Dobře měl labky nastudované autor píseckých - hynous. Myslím si, že pokud bys mu napsal přes profil, bude ochotný. ;-)
  • 0

#10915 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2020 - 12:53

Diky, pokud neziskam odpovedi primo od nekoho, kdo se sam nabidne, zkusim to asi i takto neprimo.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#10916 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2020 - 14:21

Klidně se ptej, napiš mi SZ :)


  • 0

#10917 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2020 - 17:32

Zatim diky, par lidi se mi uz ozvalo. Snad mi v tom udelaji jasno.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#10918 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2020 - 23:57

Nějaký hajzl mi zničil Pankrácké sochy. Takže jsem v p..asti, protože schránka nejde podomácku vyrobit, ta původní by šla opravit možná svařením (ale to by musel říct někdo, kdo tomu rozumí) a není obchod, kde bych koupil novou petlici a není, kde bych nechal vyrobit razítko.

 

Takovým individuím, kteří ničí ze zlé vůle, přeji vždy jen jediné - ať se jim ten čin tisícinásobně vrátí.


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#10919 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 657 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2020 - 7:35

Nějaký hajzl mi zničil Pankrácké sochy. Takže jsem v p..asti, protože schránka nejde podomácku vyrobit, ta původní by šla opravit možná svařením (ale to by musel říct někdo, kdo tomu rozumí) a není obchod, kde bych koupil novou petlici a není, kde bych nechal vyrobit razítko.

 

Takovým individuím, kteří ničí ze zlé vůle, přeji vždy jen jediné - ať se jim ten čin tisícinásobně vrátí.

Onlajn? Na razítka jsem koukala nedávno, ale petlice by možná šla najít taky. Akorát to vyjde draho, s poštovným.

P.S. Koukám na petlice, pokud to není nějaký nestandard typu stará lodní truhla, tak to přes e-shop jde taky.


Tento příspěvek byl upraven od ru šedesátsedm: 26 březen 2020 - 7:47

  • 0

#10920 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2020 - 7:37

Petlici přes někoho, kdo má IČO a může nakoupit v nějakých těch Baumaxech? Pokud to ještě platí, už to nesleduju.


  • 0




3 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 3 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama