Přejít na obsah


Fotka

Geodepresivní koutek III


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12542 odpovědí na toto téma

#11501 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2020 - 13:57

My mame doma "nastenku" s lichymi ponozkami, bohuzel je jich tam dobrych 12 lichych kusu... stejne tak vicka bez krabicek a krabicky bez víčka, to nepochopim...
  • 0

#11502 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2020 - 14:04

My mame doma "nastenku" s lichymi ponozkami, bohuzel je jich tam dobrych 12 lichych kusu... stejne tak vicka bez krabicek a krabicky bez víčka, to nepochopim...

Nechapu co na tom nechapes. https://www.databaze...chozrouti-11885


  • 0

#11503 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 809 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2020 - 14:35

My mame doma "nastenku" s lichymi ponozkami, bohuzel je jich tam dobrych 12 lichych kusu... stejne tak vicka bez krabicek a krabicky bez víčka, to nepochopim...

 

Predpokladam, ze po vyjmuti z pracky? Protoze jinak si moc neumim predstavit :-)


  • 0

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 


#11504 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2020 - 17:41

Predpokladam, ze po vyjmuti z pracky? Protoze jinak si moc neumim predstavit :-)

 

Tak jako průběžně v tom koloběhu nohy-koš na prádlo-pračka-koš s prádlem, které ještě nikdo nepřebral

 

Ale taky to nechápu...


Tak jako průběžně v tom koloběhu nohy-koš na prádlo-pračka-koš s vypraným prádlem, které ještě nikdo nepřebral - asi i skříň :)

 

Ale taky to nechápu...


  • 0

#11505 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2020 - 17:46

Když dávám ponožky do pračky, jsou vždycky v páru, při věšení občas jedna chybí. Pokud suché prádlo sundavá ze šňůr někdo jiný, uz mi mizí celé páry, zejména černé. Uvažuji si dělat na chodidlo hvězdičku barvou na textil, abych jim dokázala, že mi ponožky opět znárodnili.
  • 1

#11506 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2020 - 17:51

To nepomůže, poněvadž všechny pračky žerou ponožky. Je to prostě fakt, který nezměníš.
Stejně tak naše lednice vždycky sežere mojí připravenou svačinu do práce

Tento příspěvek byl upraven od mirek454: 29 červen 2020 - 17:53

  • 2

#11507 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2020 - 18:21

To já ztratil na vzdálenosti cca 2,5km kde bylo 6 cache hned 5 propisek, připadal jsem si jako vadný neb v těch cache ta propiska nebyla když jsem jí objevil, ani když jsem se tam vrátil a zapsaný propiskou jsem tam byl :blink: . K mému překvapení jsem na konci té série, u bonusovky našel tajnou kapsu o které jsem neměl tušení, že jí vlastním a tam trůnilo všech těch 5 propisek, no to bylo radosti, že mám tolik propisek.

 

Ponožky neřeším, toho lichožrouta beru jako člena rodiny a řeším to neustálým nákupem ponožek a zatím mám co natáhnout na nohy.


  • 2

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#11508 oslavik

oslavik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 148 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2020 - 22:01

Mozna bych ten mytus trosku opravil, viz.
https://www.national...-problemem.html

Hezky napsané, jen mi není jasná tato část:
“Pero, které Fisher představil, bylo antigravitační AG-7. Inkoust v něm je stlačen pomocí dusíku, a to tlakem 22 kilogramů.“
Buďto to pero váží těch 22 kg, I když ve stavu beztíže asi těžko, nebo máme novou definici tlaku

Tento příspěvek byl upraven od oslavik: 29 červen 2020 - 22:02

  • 0
kačer

#11509 honzak123456

honzak123456

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2020 - 0:40

To bude asi "ztraceno v překladu". Přece po novinářích nemůžeme chtít, aby rozlišovali takové věci, jako váha (tíha), síla, hmotnost a nedejbože tlak.


  • 3

#11510 jidis

jidis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 328 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2020 - 5:59

Tlak 22 kg/cm² = 22 Atmosfér = 2157452 Pa. 


Tento příspěvek byl upraven od jidis: 30 červen 2020 - 6:02

  • 0

#11511 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2020 - 6:36

To já ztratil na vzdálenosti cca 2,5km kde bylo 6 cache hned 5 propisek, připadal jsem si jako vadný neb v těch cache ta propiska nebyla když jsem jí objevil, ani když jsem se tam vrátil a zapsaný propiskou jsem tam byl :blink: . K mému překvapení jsem na konci té série, u bonusovky našel tajnou kapsu o které jsem neměl tušení, že jí vlastním a tam trůnilo všech těch 5 propisek, no to bylo radosti, že mám tolik propisek.

 

Ponožky neřeším, toho lichožrouta beru jako člena rodiny a řeším to neustálým nákupem ponožek a zatím mám co natáhnout na nohy.

To takhle člověk ztrácí všelijaké drobné věci, a potom zjisti, že mu dírou v kapse u bundy propadávají pod podšívku :D


  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#11512 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2020 - 7:03

A co teprve když je to dlouhý prošívaný kabát! Tam se toho za pár dní, než si všimnu, vejde...Jen těch papírových kapesníčků a pětikaček. :-)
  • 0

#11513 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2020 - 8:16

Když dávám ponožky do pračky, jsou vždycky v páru, při věšení občas jedna chybí. Pokud suché prádlo sundavá ze šňůr někdo jiný, uz mi mizí celé páry, zejména černé. Uvažuji si dělat na chodidlo hvězdičku barvou na textil, abych jim dokázala, že mi ponožky opět znárodnili.

Ponožky se občas dostanou pod buben pračky. Jak je těžká, nalepí se na těsnění kolem dvířek a při ždímání se tam dokáže zatlačit. Jednou mi tam takhle zmizel límec od fraku. Ten je plastový a dlouhý jako obvod krku. Hledal jsem ho marně, ale najednou jsem měl prádlo plné plastových kousíčků. Pak jsem tam ten límec našel, ostrouhaný jako od struhadla.


  • 0

#11514 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2020 - 8:43

V podšívce jsem našla před praním i nějaké to CWG připravené na výměnu. :-)
  • 0

#11515 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2020 - 9:11

Ponožky se občas dostanou pod buben pračky. Jak je těžká, nalepí se na těsnění kolem dvířek a při ždímání se tam dokáže zatlačit. Jednou mi tam takhle zmizel límec od fraku. Ten je plastový a dlouhý jako obvod krku. Hledal jsem ho marně, ale najednou jsem měl prádlo plné plastových kousíčků. Pak jsem tam ten límec našel, ostrouhaný jako od struhadla.

 

občas nějaká i za skříň, za postel apod.


  • 0

#11516 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2020 - 9:22

Jak sebou v autě mívám náhradní různé ponožky - do trekovek, do inlajnů a běžných bot, často nesu domů na vyprání jen jednu.... druhé se z auta záhadně nechce, takže ji hledám, kam se mrška schovala, aby šly do pračky v páru.
Docela se děsím vyklízení auta před STK - to bude horor! Kam se hrabou CITO. :-(
  • 0

#11517 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2020 - 10:15

Vypadá to, že někdo ten generátor rodinných logů už zprovoznil. :-( To je na fakt těžkou depresi. https://coord.info/GC24B1X


  • 1

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#11518 majkaz

majkaz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 252 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2020 - 10:26

Vypadá to, že někdo ten generátor rodinných logů už zprovoznil. :-( To je na fakt těžkou depresi. https://coord.info/GC24B1X

 

Takhle ti stoupne návštěvnost keše, a ty za to nejsi rád?  :blink:


  • 0

#11519 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2020 - 11:24

Spíš klesne, jedna návštěva = jedno razítko = spoustu nicků = jeden univerzální log krát x. :-( 


  • 0

#11520 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2020 - 11:55

Vypadá to, že někdo ten generátor rodinných logů už zprovoznil. :-( To je na fakt těžkou depresi. https://coord.info/GC24B1X

 

Tady se asi neda mluvit o rodine :) 


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama