Přejít na obsah


Fotka

Geodepresivní koutek III


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12542 odpovědí na toto téma

#11541 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2020 - 6:48

Je to fakt nenáročná procházka tak na půl hodiny - myslela jsem hlavně na rodiny s dětmi. První dáš v pohodě z auta, zaparkovat můžeš buď poblíž druhé nebo na náměstí. Je to nenáročný mini okruh.
Šlo mi spíš o ty, co hrají z domova přes simulátor polohy - přes první 1-2 projdou, ale 3 se 4 je zastaví. Čekám, kdy najednou sérii podstatná část z nich dokončí - pro mě signál, 6e se odpovědi sdílí. Ale měnit nejspíš nic nebudu. Jen mě baví pozorovat situaci.
  • 1

#11542 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2020 - 7:32

BTW: Už je bonusovka?


  • 0

#11543 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2020 - 9:29

Nee, čekám, co řekne Sopdet na vybraná místa. Krabičky jsou dokonce dvě, jedna doma, druhá v Bechyni, ale ne tam, kde bude.
  • 1

#11544 pavlisp

pavlisp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2020 - 14:43

Je to fakt nenáročná procházka tak na půl hodiny - myslela jsem hlavně na rodiny s dětmi. První dáš v pohodě z auta, zaparkovat můžeš buď poblíž druhé nebo na náměstí. Je to nenáročný mini okruh.
Šlo mi spíš o ty, co hrají z domova přes simulátor polohy - přes první 1-2 projdou, ale 3 se 4 je zastaví. Čekám, kdy najednou sérii podstatná část z nich dokončí - pro mě signál, 6e se odpovědi sdílí. Ale měnit nejspíš nic nebudu. Jen mě baví pozorovat situaci.


Jejej!!!! Omluva za paleček dolu. Hold "gramlaruce" na mobilu
  • 0

#11545 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2020 - 16:05

Je to fakt nenáročná procházka tak na půl hodiny - myslela jsem hlavně na rodiny s dětmi. První dáš v pohodě z auta, zaparkovat můžeš buď poblíž druhé nebo na náměstí. Je to nenáročný mini okruh.
Šlo mi spíš o ty, co hrají z domova přes simulátor polohy - přes první 1-2 projdou, ale 3 se 4 je zastaví. Čekám, kdy najednou sérii podstatná část z nich dokončí - pro mě signál, 6e se odpovědi sdílí. Ale měnit nejspíš nic nebudu. Jen mě baví pozorovat situaci.


Na gaučové hráče kašli, jsou a budou. Odpovědi se někam dostanou tak jako tak. Přirozeně v Praze je to dříve, v malém městě později, v přírodě dále od parkoviště ještě později.

Jinak sekvenční labky taky nemusím. Jestli chceš něco plánovat, tak to napiš do úvodní informace, že je doporučené pořadí. Sekvence má smysl jen tam, kde to má opravdu důvod. Když bys dělala šifrovací hru, tak ano, ale u procházky ve městě nuceným pořadím jen některé hráče odradíš.
  • 1

#11546 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2020 - 20:50

Tady to má význam, 4 a 5 by opačně byly divné. Sama jsem ze začátku sekvenční nemusela, ale třeba po táborském opevnění a dalších jsem tuhle možnost využila. Dneska jsem dokonce přesvědčená, že u rožmitálských by pevné pořadí mělo smysl.

Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 04 červenec 2020 - 20:52

  • 0

#11547 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2020 - 22:37

Tak to já dal kačerům v Lidicích volnost a ač je série docela kompaktní a nezáludná tak sérii navštívilo 33 hráčů a dokončilo jen 25 hráčů. Tak nevím co těch 8 má za problémy, když na souradnicích stačí kouknout a do max 10s odpovědět. Stejně jako zvědavku i mně baví sledovat dění na serii LABek a diky elektronickým zaznamům návštěvy to jsou zajímavá data. Je zajímavé, že celé se to dá projít pomalou chůzí do 20 minut a některým to trvá 4 hodiny až několik dnů a nevypadá to, že potřebují zaplnít políčko kalendáře.


  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#11548 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2020 - 0:29

Tak, když už tu byly zmíněný naše labky, tak také napíšu svůj názor. Kdo si to loví od stolu, tak ať se tím třeba zalkne. Kvůli nim přeci ale nebudu ztrpčovat život ostatním, takze mám klidně otázky, které jdou vygooglit. A z logiky věci mají své poradí i zastavení, ale opět, ať si to každý projde, jak chce a jak se mu to hodí. Nechápu, proč někoho nutit to jít v přesném pořadí, když se mu to hodí třeba opačne.
Já osobně píšu logy jen u těch, co mají bonus a do bonusovýho logu na netu, logovani na mobilu v aplikaci neuznávam a proto, ty které bonus nemají, ač byly pěkné, dostávají o hvězdu méně a to samé ty, které jsou sekvenční. Napr. teď nově k Jenštejnu jsou také sekvenční a dost roztahane. 4 zastávky v Praze, 5. v Jenstejne. Jela jsem vedle jednoho zastavení a bylo mi to k ničemu, budu muset postupně, takže to bude na dýl.
PS píšu to z mobilu, jelikož jsem na dovče, tak se omlouvám za případné preklepy.
  • 0

#11549 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2020 - 0:33

Jo a projela jsem Vavrenecka a bylo to super. Kdyby byl sekvenční, tak ho nedám. Ale stačilo se poradit s ownerem a ač jsem nemohla jeho radu z časových důvodu zcela poslechnout, k úspěchu to vedlo.
  • 1

#11550 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2020 - 7:18

Taky hlasuji (v nevyhlasenem hlasovani) za nevynucovani poradi labek v serii. Doporucit ano, ale nevynucovat. (Jednoznacne doporuceni lze dat treba poradovou cislovkou do nazvu labky.)

 

Casto k tomu vubec nevidim smysl. Treba proc je prazska Gutovka, ktera je "na petniku". Nebo prazske Podoli je sekvencni a puvodne nebylo. Je mi nepochopitelne, proc to autor zmenil. Protoze malokdy davam v Praze celou serii najednou, pulku jsem odlovil jako nesekvencni, takze jsem mel konec odloveny driv nez zacatek. Ale aplikace se s tim poprala, to me prijemne prekvapilo  :) A prave proto, ze nechodim celou serii najednou, ma pro me smysl davat tu labku, ktera mi z nejakych duvodu polohou vyhovuje.

 

Na druhou stranu se mi povedlo jinou serii jit prakticky v opacnem poradi a pak jsem si nadaval, ze musim nejakych 5 km zpet na zacatek, protoze bonusovka byla kousek od labky, kterou jsem odlovil jako prvni. Ale kdyz nectu nebo jinak ignoruju doporuceni, je to muj problem. Alespon nemuzu hudrat na autora, coz bych treba v pripade sekvencnich delal.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#11551 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2020 - 9:23

Dnes jsem tedy navštívil Bechyni. Ano, krásné město. A i LABky.
Pro Zvědavku pár postřehů: jedničku ti proto loví a nic vic, protože je u silnice a určitě se nechá najít fotka.
K další už se pak musí opustit auto a to se lidem asi nechce. Tím pádem se nedostanou na další a to je asi smysl sekvenčnosti.
U trojky jsem měl velké dilema. Musel jsem kolo nechat nahoře, samozřejmě zámek jsrm neměl tak fofr. Nemohl jsem pak pokračovat na 4 rovnou dolů, protože jsem potřeboval jet po silnici kvůli indiciím multiny.
A trošku jsem se zasek u 4. Když hledám odpovědi podle popisu, logicky se dostanu na konec mostu, kde jsou dvě tabulky a tím pádem hledám vpravo od nich. Jel jsem si tedy pro poslední indicii multiny a při navratu me napadlo, že by to mohlo být vedle těch červených tabulek. Mmch, Bába tam má cedulku, že má konečně dovolenou.
Jinak pěkný, hezký popisy, libilo se mi to.
Překvapilo mě že Bechyně je tak krásná, starobylá a nečekaně v ní nejsou žádné kešky kolem zámku. Ty dvě tradičky cestou od jedničky jsou neudržovaný odpad.
  • 0

#11552 24cenda

24cenda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2020 - 22:15

Je možné že by někdo byl schopný vytáhnout odpovědi na Labky nějak z aplikace?
Dám příklad. Dnes mi píply labky. Zatím dokončili tři. První FTF i s bonusem. Teď kolega co mi volal. No a mezi nima jeden borec z jižní moravy. Třeba mu hrozně křivdím, ale když kouknu na profil, tak přes dva tisíce labek. To je dost. Ňákej Peťan75.
  • 0

#11553 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2020 - 22:23

Podle mě to z aplikace nejde. Když zadáváš odpověď, musíš se přihlásit k netu, jinak se odpověď neověří.


  • 0

#11554 xjurasek

xjurasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2020 - 22:33

Podle mě to z aplikace nejde. Když zadáváš odpověď, musíš se přihlásit k netu, jinak se odpověď neověří.

 

No spíš přemýšlej jinak - pokud zadáš špatnou odpověď, nemusíš být online. Tj. aplikace odpověď zná, nebo alespoň její hash.


  • 0

#11555 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2020 - 7:54

Mirku, díky za návštěvu a hvězdičky. Jednička se dá i lehce odhadnout/vyzkoušet. ;-) Moc možností tam není.... Překvapilo mě, že jsi měl problém u 4 - jednak je tam fotka a popis, že se máš podívat na zídku vpravo a jednak navede zmínka o odstavcích....Pokud mám info od místních, nová bába už je připravena, jen její návrat na místo měl proběhnout při místní pouti a ta byla v době omezení počtu shromážděných zrušena. Osobně tipuji, že instalace proběhne v srpnu, kdy v Zářečí bývá další společenská akce. Uvidíme.
Mno a proč jsou sekvenční už po obejití víš. S kolem mě to mrzí, právě schody jsem jako zastávku chtěla proto, že návštěvníci Bechyně o nich většinou neví a netuší, že se dá udělat tenhle krátký okruh kolem zámku a Lužnice.
  • 0

#11556 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2020 - 8:26

Ještě poznámka k LABkám v Třeboni - včera jsem byla opět kousek od místa a tak mi zvědavost nedala a zajela jsem si dvacet km, mj.i na zmrzlinu. Někdo si stěžoval, že se musí odpovědi googlit, což není pravda. Je to spíš o všeobecném přehledu, první tři byly na první pokus, googlila jsem až čtvrtou a vzhledem k chybě i pátou, ale to byla moje blbost. Za mě lov na depresi rozhodně není, naopak se mi líbilo téma i otázky, k Třeboni dobře vybrané. Jediné, co byl děs a za co owner nemůže, byli komáři - doporučuji večer nechodit v letních šatech, byla jsem ozobaná od nohou přes ruce po záda. Do Třeboně v období komárů určitě dlouhé kalhoty a lehkou košili s dlouhým rukávem. ;-) Jinak příjemná procházka, neznala jsem jen první místo a rozhodně netušila, kde tu byly rybníky. Za mě hodně povedené labky, i když je jako vzdělávací možná tolik lidí neocení - podle mě si pět hvězdiček rozhodně zaslouží víc než leckteré jiné.
  • 0

#11557 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2020 - 9:20

Podle mě to z aplikace nejde. Když zadáváš odpověď, musíš se přihlásit k netu, jinak se odpověď neověří.

 

Ze by nekdo hacknul aplikaci mi nepripada pravdepodobne. Je to dost prace s mnoha potrebnymi znalostmi. Vysledek za tu praci podle meho nestoji.

 

XML s labkami neobsahuje spravnou odpoved. Ale je pochopitelne mozne, ze si aplikace stahne jeste nejaky jiny soubor, ktery obsahuje spravne odpovedi. Pokud to tak je, muze nekdo ten soubor stahnout take a z nich ty odpovedi ziskat.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#11558 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2020 - 15:30

Je možné že by někdo byl schopný vytáhnout odpovědi na Labky nějak z aplikace?
Dám příklad. Dnes mi píply labky. Zatím dokončili tři. První FTF i s bonusem. Teď kolega co mi volal. No a mezi nima jeden borec z jižní moravy. Třeba mu hrozně křivdím, ale když kouknu na profil, tak přes dva tisíce labek. To je dost. Ňákej Peťan75.

Nápodobně, taky ho mám mezi prvními, ale FTF neulovil. Vycházka na 20 minut mu trvala cca 4 hodiny a to stačilo na to aby to někdo jiný doopravdy prošel za těch 20 minut. Ale je to jeho volba a připravuje se o zážitky na místě a proto jsem ty LABky založil.

Asi se budou moci ty informace z aplikace vytáhnout, ale myslím, že dnes to ještě nikdo neumí a taky si myslím, že to ani za tu námahu nestojí. Spíš se odpovědi časem objeví na "..." servru.


  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#11559 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2020 - 15:40

Ještě poznámka k LABkám v Třeboni - ... Jediné, co byl děs a za co owner nemůže, byli komáři - doporučuji večer nechodit v letních šatech, byla jsem ozobaná od nohou přes ruce po záda. Do Třeboně v období komárů určitě dlouhé kalhoty a lehkou košili s dlouhým rukávem. ;-) ...

Jeden rok jsem testoval komáry rychlosti jízdy na kole, to jest jakou rychlostí musím jet aby mne komáři nestačily.

 

Polabí + Pojizeří:12km/hod (na logování stačil pomalý běh)

Třeboň rybník Svět: 16km/hod

Soutok Moravy a Dyje: 20km/hod (tady jsem byl při logování spolehlivě sežrán)


  • 2

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#11560 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2020 - 16:56

Jak to tak čtu, tyhle pseudokeše jsou už vážně úplně na každém kroku, co?
  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama