Přejít na obsah


Fotka

Geodepresivní koutek III


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12542 odpovědí na toto téma

#11881 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2020 - 6:59

Jako programator si dnes a denne dokazuju, ze blbcem jsem opravdu ja a jen ja a ty chyby v programech tam za me nikdo nedela.

Do kamene tesat...


  • 0

#11882 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2020 - 7:53

 

Chvilku jsem přemýšlel, že bych zodpovědnost za to hodil na nezkušenou účetní nebo na nějakého epidemiologa, ale nakonec to asi zůstane na mě.

Navrhuju obetovat ministra zdravotnctvi :P


  • 2

#11883 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2020 - 8:00

Navrhuju obetovat ministra zdravotnctvi :P


Bohužel momentálně není k dispozici.
  • 4
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#11884 ptacopysk

ptacopysk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 138 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2020 - 9:03

Mne to zas tak nepřekvapuje. Uživatelů Androidu v populaci je cca 85%. Mezi kačery to bude asi ještě více. Už kvůli výdrži baterie nebo kvůli lepším aplikacím pro geocaching. A na odlov chodí velká část ve skupinách, a pokud to jednotlivci selhalo, je velká pravděpodobnost, že byl ve skupině někdo s Androidem. Tak se svezli s ním.


Tak to je třeba můj případ. Baziliška jsem lovila lovila nedávno (ještě jsem nestihla zalogovat). Já s iphonem, kamarádka hrála na androidu. Odchodily jsme to celé spolu, i když některé věci jsme udělaly mírně odlišně. U babky kořenářky mi cestou ke krabičce zóna nějak zmizela, kamarádce ne. Zóna s vílím pokladem se ukázala také jen jí, neb jsem neotevřela skálu, ale to jsem si myslela že to bude tím, že mi chybí něco v inventáři. Naopak kamarádce se nějak vůbec neukázala, narozdíl ode mne, finální baziliškova zóna, i když jsme obě Baziliška zabily. Ale předpokládáme, že si můžeme obě zalogovat všechny krabičky, když jsme to odchodily celé spolu. Byl tam i jiný menší technický problém, který uvedu do logu, ale nijak nebránil dohrání hry. Každopádně tohle wigo je taková pecka, že kdo si dojde jen pro finálku, tak přijde o hodně.
  • 0

#11885 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2020 - 9:12

Ale předpokládáme, že si můžeme obě zalogovat všechny krabičky, když jsme to odchodily celé spolu.

 

Tak to je samozřejmé.

 

 

Byl tam i jiný menší technický problém, který uvedu do logu, ale nijak nebránil dohrání hry.

 

Můžu poprosit o podrobnější popis do SZ nebo do mailu? Děkuji.


  • 0
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#11886 ptacopysk

ptacopysk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 138 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2020 - 11:51

Tak to je samozřejmé.
 
 

 
Můžu poprosit o podrobnější popis do SZ nebo do mailu? Děkuji.


Určitě, pošlu dnes nebo zítra log i mail.
  • 0

#11887 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2020 - 16:22

Deprese jaxviň.


  • 0

#11888 Dan Škareda

Dan Škareda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 266 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2020 - 4:02

Jak ti psal jeden z kačerů v logu, blbuvzdornost především. Sám jsem u svých keší, pokud s nimi byly problémy, hledal jsem chybu nejdříve u sebe, že jsem je neudělal dost odolné. Postupně jsem dosáhl toho, že jsou "bezúdržbové". Ale už jsem lovil i hlavolamy přivázané řetězem ke stromu, hlavolamy ze železných konstrukcí, prostě věci udělané tak, aby je lidé (ani záměrně, ačkoliv většina poškození jde na vrub podle mne toho, že lidé neodhadnou svou sílu) nepoškodili ani neukradli. Podle mne je třeba se vydat touto cestou (byť provedení tvé keše neznám), i na místě záleží. Pokud budou kačeři neustále někým z procházejících vyrušováni (místo vypadá na městský les), dříve či později si keše někdo všimne. Jinak listing máš napsaný hezky. Ale od autora více než 400 keší bych očekával, že tohle bude mít zmáknuté. Tak v čem je doopravdy problém?


Tento příspěvek byl upraven od Dan Škareda: 17 říjen 2020 - 4:05

  • 4

#11889 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2020 - 16:40

Deprese jaxviň.


Všechny v logu popsané keše mají společné vlastnosti. Jsou snadno přístupné a v Praze. Neříkám, že i jinde nejsou pitomci, ale mám pocit, že v Praze je jich mnohem víc, než jinde.
  • 0

#11890 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2020 - 17:24

Mě se chtělo napsat, že by asi bylo vhodné tyto "lepší" keše dát jen pro PM. Ale když už jsem napsal první větu došlo mi, že je to v případě mysterek, letterboxů, wig, multin... stejně jedno, když jsou jejich souřadnice veřejné.


Tento příspěvek byl upraven od mirek454: 17 říjen 2020 - 17:25

  • -1

#11891 xjurasek

xjurasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2020 - 18:10

Všechny v logu popsané keše mají společné vlastnosti. Jsou snadno přístupné a v Praze. Neříkám, že i jinde nejsou pitomci, ale mám pocit, že v Praze je jich mnohem víc, než jinde.

 

Svým způsobem máš asi pravdu. Procentuální zastoupení v populaci bude stejné, ale v absolutních číslech, bohužel, Praha vede. V uvedených místech je nutné navíc přičíst značnou koncentraci mudlů...


  • 0

#11892 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2020 - 21:14

Dane: V čem je problém? Vlastně jen v tom, že se to tak blbě sešlo a že jsem cholerik :D Tzv. bezúdržbových keší mám v Praze hafo a na mnohem frekventovanějších místech. Takže o blbuvzdornosti vím své :) Je to o tom, jestli keš narazí na vola nebo ne a může být kde chce. Kdyby byly všechny umístěné nějak blbě, tak bych asi těch 300 (stovku uber) keší nezvládal udržovat. Jelikož to zvládám, myslím, docela dobře, tak si myslím, že s tou blbuvzdorností to celkem ujde :)
bejcci: vlastně viz výše. Máš ulovená třeba Pražská nádraží? Ty už technicky víc na oči dát ani nejdou, denně přímo kolem keše projdou stovky lidí, všichni ji vidí a za dva roky nenastal sebemenší problém.
Tomu, že PM něco řeší, absolutně nevěřím.
Promiňte, prostě jsem vybouchnul a měl jsem potřebu se vyventilovat, přičemž jsem si říkal, že od toho přece to fórum a vlákno máme :)
  • 1

#11893 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2020 - 22:49

bejcci: vlastně viz výše. Máš ulovená třeba Pražská nádraží? Ty už technicky víc na oči dát ani nejdou, denně přímo kolem keše projdou stovky lidí, všichni ji vidí a za dva roky nenastal sebemenší problém.
Tomu, že PM něco řeší, absolutně nevěřím.
Promiňte, prostě jsem vybouchnul a měl jsem potřebu se vyventilovat, přičemž jsem si říkal, že od toho přece to fórum a vlákno máme :)

Pražská nádraží mám. A u ní není důvod, aby nebyla v pohodě, technicky je jednoduchá a to, že je na očích, nevadí. A u těch dvou zmiňovaných se zjevně někdo ze zájemců o odlov nesmířil s tím, že to nejde otevřít hned. A očekával bych, že podobných bude do budoucna víc.


  • 0

#11894 honzak123456

honzak123456

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2020 - 13:48

...

Palec nahoru za sebereflexi a za to, že při strážce s blbcem bouchneš jen občas. A že těch blbců musí být, při tom množství keší, co vlastníš.


  • 0

#11895 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2020 - 19:06

https://coord.info/GC91CG0

To je zase story. 


  • 0

#11896 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2020 - 20:05

Pěkný. Po 12 nálezech zakládá, hned druhý den končí s geocachingem a keš dá k adopci. Ale co. Kdo našel, má bod. Tahle krabice tu dlouho nebude, takové se musí hledat hned po založení. Nebo nemusí...vůbec.


  • 0

#11897 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2020 - 20:22

Pěkný. Po 12 nálezech zakládá, hned druhý den končí s geocachingem a keš dá k adopci. Ale co. Kdo našel, má bod. Tahle krabice tu dlouho nebude, takové se musí hledat hned po založení. Nebo nemusí...vůbec.

 

Taky jsme u nás měli takovou: GC8DF41


  • 0

#11898 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2020 - 9:19

Takových už bylo, je a určitě ještě bude...


  • 0

#11899 mirdule

mirdule

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2020 - 21:58

Tak mám taky geodepresi. Nevím jak si změnit výchozí mail při zachování nicku.


  • 0

#11900 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2020 - 22:01

Tak mám taky geodepresi. Nevím jak si změnit výchozí mail při zachování nicku.

Vlezeš si na svůj veřejný profil, přes něj do nastavení a vlevo na stránce máš nabídku. Čtvrté od shora je "email preferences" a tam si to nastavíš.


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama