Přejít na obsah


Fotka

Geodepresivní koutek III


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12542 odpovědí na toto téma

#11901 mirdule

mirdule

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2020 - 22:09

Ono mi to ale u nově přidaného emailu (na který to chci) tuto možnost nenabízí. Ten nově přidaný není označen jako OVĚŘENÝ. Za jak dlouho se asi ověřeným stane?


  • 0

#11902 mirdule

mirdule

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2020 - 22:22

Tak už to mám. Povedlo se. Zajímavý, že při prvnim pokusu o ověření emailu mi nepřišla zpětná vazba z Geocaching HQ. Teď už by to mělo být OK a je to spíš do georadostného koutku :-) .


  • 0

#11903 dzoniel_m

dzoniel_m

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2020 - 14:53

Taky jsme u nás měli takovou: GC8DF41

 

Taky jsem včera takovou objevil... GC8FDDK - 13 nálezů, vše v roce 2018, pak v listopadu 2019 dva nálezy a rovnou založit keš, na kterou se pak owner vykašlal a teď je v nějakém pofidérním/špatném stavu. K tomu navíc keš věnovaná jeho dcerce, takže vlastně krabka o ničem. Nevím proč to lidi zakládají takové keše. 


  • 0

#11904 Dan Škareda

Dan Škareda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 266 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2020 - 15:24

Pro tebe o ničem. Ostatním bude třeba důvodem jít ven. Ať zakládají i takovéto. Pro každého je hra o něčem jiném. Něco jiného je přístup k ownerství, případně současný stav. Ale tím každý owner vystavuje vizitku jen a pouze sám sobě.


Tento příspěvek byl upraven od Dan Škareda: 26 říjen 2020 - 15:25

  • 3

#11905 dzoniel_m

dzoniel_m

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2020 - 16:39

Pro tebe o ničem. Ostatním bude třeba důvodem jít ven. Ať zakládají i takovéto. Pro každého je hra o něčem jiném.

 

To beru a chápu. Beru tedy zpět výrok, že "o ničem". Zeptám se tedy: jak jsou obecně vnímány krabky typu "Narodila se mi dcera - tady je krabka?" / "Kámoš slaví 50, založili jsme krabku" apod.?

 

Já to měl vždy zafixováno tak, že i "obyčejná tradička, městká mikro díkzabodovka" by mě měla podle listingu nějak trochu obohatit. Říct mi, že tenhle barák byl kdysi biograf apod. a vždycky to pro mě bude "lepší" si zajít na mětskou díkzabodovku, která mě alespoň trochu obohatí, než regular krabička v lese protože se ownerovi narodila dcera a pak se na celý kešing vykvákl :)

 

Ale tak to mám nastavené já, a máš stopro pravdu v tom, že každý to má jinak a že mě nikdo nenutí chodit na kešky, které se mi nelíbí a nic mi neříkají (A taky opravdu na některé takovéto kešky skutečně nechodím - nunu kešku jsem prostě obešel). Takže se nesnažím jít do nějakého sporu, jen by mě zajímal názor ostatních na tento typ keší viz výše. :)   


  • 3

#11906 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2020 - 16:52

Přijde mi trochu zbytečné dát keš jen tak někde ve městě na první volné místo a v listingu napsat jen "keš pro mou lásku (syna, dceru, psa apod.). Když už jdu okolo, tak si je odlovím, ale to je spíše má závislost na GC (snažím se odlovit vše, co je poblíž mé trasy a ani si moc nevybírám).

Pokud je však keš pěkně provedená, má pěkný nápad, je umístěna na pěkném místě a v listingu je i nějaký popis místa a třeba je jen pár větiček s věnováním - tak se mi většinou i líbí.

 

Osobně jsem udělal jedinou takovou keš "pro někoho" i když druhá keš pak následovala a byla nám "darována". Ale osobně jsem tu jednu keš udělal na pěkném místě s popisem toho místa a jen s krátkým popiskem, komu je keš věnována...

Vlastně ještě jedna keš je věnovaná synovi, ale to je wherigo a určitě to není žádná díkyzabodovka, ale měla pobavit rodičovskými starostmi při hraní geokešingu. Takže osobně kešky věnované někomu dělám, ale jen takové, aby měly i jiný smysl.


  • 1

#11907 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 216 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2020 - 16:55

@dzoniel_m: Vnímány jsou tak, že jsou loveny ;)


Tento příspěvek byl upraven od zmijovkar: 26 říjen 2020 - 16:56

  • 0

#11908 PeSis

PeSis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 421 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2020 - 18:30

...

 

Vlastně ještě jedna keš je věnovaná synovi, ale to je wherigo a určitě to není žádná díkyzabodovka, ale měla pobavit rodičovskými starostmi při hraní geokešingu. Takže osobně kešky věnované někomu dělám, ale jen takové, aby měly i jiný smysl.

Ahoj, jestli myslíš tu v DKnL v parku tak ta je pěkná, ale byl sem tam 2x vždy když jsem navštívil rodiště a dycky mě na 6. zastávce, ač jsem byl v zóně nepustila dál. Myslel sem že se mi letos na Dušičky povede ale to už asi díky LockDownu nepodaří. :ph34r: :unsure: :angry:


  • 0

Xiaomi Redmi Note 10 Pro => Locus 4 gold, WhereYouGo, Mapy.cz ; Samsung J5 (iGo navi) ;
GeoGet (+Stator)

 

 

Moje statistika na Geocaching.com

 

 

 


#11909 Jerry 68

Jerry 68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2020 - 20:46

Co může vést kačerku k tomu, že do logu k TB napíše několik desítek, možná i stovek, trackovacích čísel jiných TB a GC. Je to páráda číst desítky discovered logů od lidí,kteří moje cestovatele nikdy neviděli.
  • 0
Čas strávený v Chřibech se nepočítá:-).

#11910 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2020 - 21:03

Zeptala ses jí přes mail?
Třeba není schopná napsat dvě věty a myslí si, že takhle se dostane bezpracně k odznáčku za logy + netuší, co provádí. ;-)
  • 0

#11911 Jerry 68

Jerry 68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2020 - 21:16

Tak že by v tom mohla být touha po odznáčku mě pravda nenapadlo, ale vzhledem k tomu, že má zalogováno téměř 3500 kousků, má splněno měrou vrchovatou. Asi chtěla udělat radost ostatním kačerům, kteří mají smůlu a nacházejí málo trasantů .
  • 0
Čas strávený v Chřibech se nepočítá:-).

#11912 PeTrTemny

PeTrTemny

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2020 - 21:44

Co může vést kačerku k tomu, že do logu k TB napíše několik desítek, možná i stovek, trackovacích čísel jiných TB a GC. Je to páráda číst desítky discovered logů od lidí,kteří moje cestovatele nikdy neviděli.

To nevím, ale já u svého geocoinu všechny ty logy vytrvale mažu... A každé zacinkání mailu na zalogování geocoinu moji trudomyslnost zvyšují...


  • 3

#11913 PeTrTemny

PeTrTemny

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2020 - 22:05

To nevím, ale já u svého geocoinu všechny ty logy vytrvale mažu... A každé zacinkání mailu na zalogování geocoinu moji trudomyslnost zvyšují...

Ha, ještě že se dá i trackables locknout... :-D


  • 2

#11914 carodejka_s.r.o.

carodejka_s.r.o.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2020 - 22:35

Já jsem jí napsala. Nevím, jak se jí to povedlo, ale zřejmě to z její strany nebyl úmysl a sama teď pracuje na odstraňování svých logů. Samozřejmě škody jsou již napáchané. "Postižené" předměty leda dočasně uzamknout, než ta vlna opadne. Co mě osobně ale dostává snad ještě víc, je množství lidí, kteří si takový TB nebo GC zalogují.


  • 1

#11915 Ruvit

Ruvit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 493 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2020 - 21:18

Když jsem se dnes díval na logy na Labce, tak jsem narazil na tohoto geniálního, či genitálního hráče, TBGOTW, který za jediný den stíhá i nemožné. 

 

 


  • 0

#11916 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2020 - 15:17

Asi se mu něco splašilo.


  • 0

#11917 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2020 - 20:43

Nedivte se, třeba se jmenuje v civilním životě Clarke Kent.


  • 0

#11918 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2020 - 9:10

Včera jsem byl zkontrolovat svoji kešku. Zjistil jsem, že se na ni vyvrátil strom a leží na ní celou vahou. V jednom člověku jsem nebyl schopen ji vydolovat. Ach jo. Zrovna keš, co je 80 km daleko a nemůžu k ní jezdit, kdy se mi zachce. To vypadá na archiv po cca měsíci.


Tento příspěvek byl upraven od mandevil: 06 listopad 2020 - 9:11

  • 0

#11919 24cenda

24cenda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2020 - 9:35

To znám. Již dvakrát se mi stalo něco podobného. Jednou se strom rozlomil a padající větev sebou vzala do řeky i budku s keší. Podruhé ted nedávno se mi také strom vyvrátil i s další budkou. Tady naštěstí zůstalo vše a dalo se to opravit.

Tak přeji hodně zdaru.


  • 1

#11920 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2020 - 9:51

To znám. Již dvakrát se mi stalo něco podobného. Jednou se strom rozlomil a padající větev sebou vzala do řeky i budku s keší. Podruhé ted nedávno se mi také strom vyvrátil i s další budkou. Tady naštěstí zůstalo vše a dalo se to opravit.

Tak přeji hodně zdaru.

Jestli nebude příčina jinde - měl bys ty budky odlehčit a nedávat tam moc věcí pro nálezce, pak nám to ničí stromy :-)


  • 10




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama