Přejít na obsah


Fotka

Geodepresivní koutek III


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12542 odpovědí na toto téma

#12361 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2022 - 19:45

Erebi, dá se to vyjádřit ještě takhle. Ale připadá mi, že je project asi lehce opožděný (byť se mi statistiky aktualizují každý den), protože jen v sobotu a v neděli mi přišlo oba z dnů kolem 700 logů.

Přiložené miniatury

  • nalezy.PNG

  • 1

#12362 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2022 - 19:59

Mně do této chvíle přišlo od soboty ráno 850 logů dohromady za pouhých pět nejnavštěvovanějších keší. Plus další logy na těch méně atraktivních/vzdálenějších...


  • 1

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#12363 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2022 - 11:23

Tak mi tady teď pípá další šílená honibodská série. Vůbec nezávidím Robinovi, že to musí publikovat.

 

Ostatně soudím, že owneři by zasloužili řádně nakopat do prodloužených zad, aby je takové hovězí nápady přešly.


  • 5

#12364 ondro91

ondro91

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 237 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2022 - 12:57

Tak mi tady teď pípá další šílená honibodská série. Vůbec nezávidím Robinovi, že to musí publikovat.

 

Ostatně soudím, že owneři by zasloužili řádně nakopat do prodloužených zad, aby je takové hovězí nápady přešly.

Rozumiem ak niekomu vadi, ze existuje nejaky trail, pokial vedie pri miestach zaujimavych nejakym sposobom, kde by mohla byt ina keska ktora upozorni na to miesto inak, ako len tym, ze je tam vela kesiek. Ale nerozumiem ked niekomu vadi trail niekde kde ide cesta a sirokom okoli vlen same polia a luky, nic zaujimave, pripadne aj lesom, ale len vsade dokola stromy a nic take na co by trebalo extra upozornit. Ved ak niekto nadava na honibodov tak to znamena, ze jemu na pocte bodov nezalezi, cize taku seriu mu staci ignorovat a lovit svoje kesky na vrcholoch hor a 100 kilometrove multiny. Alebo...ZE BY MU VLASTNE O BODY ISLO, ALE LEN SA TVARI ZE NIE? HMMMMM....


  • 0

#12365 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2022 - 14:56

Ale to se o sobě dozvídám věci - no, budu se nad sebou muset vážně zamyslet :D .


  • 1

#12366 ondro91

ondro91

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 237 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2022 - 6:45

Ale to se o sobě dozvídám věci - no, budu se nad sebou muset vážně zamyslet :D .

A xo si sa dozvedel? Ved ja neviem ktora verzia sa ta tyka. Pisal som ze chapem ak ti trail vadi ked vedie v miestach zaujimavych takym sposobom ze by tam mohli byt tematicke kesky k tym miestam. Ak ti to vadi ked to vedie niekde po cestach kde su siroko daleko len polia ci lesy ktore su rovnake vsade inde v republike, tak sam napis teda aky je dovod, kedze ich mozes kludne ignorovat a lovit to co ta bavi. A kedze ti o body nejde, co je zjavne z tvojej reakcie akoze sa mi smejes ze neviem o com hovorim, tak by ti malo byt jedno ze niekto si odlovi 200 kesiek za poobedie, ktore tebe nic nedaju a ze to bude viac, ako si odlovis ty pri hladani jednej 100km multiny, lebo teba bavia take kesky a nie len nejake cisla.
  • 0

#12367 doodle_cz

doodle_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 69 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2022 - 7:57

At si kazdej zaklada a lovi, co chce - pokud neporusuje nastaveny pravidla.

Myslim ale, ze smyslem geocachingu rozhodne neni (resp. nebylo..) sbirat PETky pod kerem kazdejch 161 metru.

Dalsi vec je, ze nezanedbatelna cast trailu je silnicnich a bohuzel casto neresej miru provozu a moznosti parkovani u kesi. Par takovejch trailu uz jsem videl a to skutecne je na depresi. Nebo jeste lip na archiv.


  • 6

#12368 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2022 - 14:16

At si kazdej zaklada a lovi, co chce - pokud neporusuje nastaveny pravidla.

Myslim ale, ze smyslem geocachingu rozhodne neni (resp. nebylo..) sbirat PETky pod kerem kazdejch 161 metru.

Dalsi vec je, ze nezanedbatelna cast trailu je silnicnich a bohuzel casto neresej miru provozu a moznosti parkovani u kesi. Par takovejch trailu uz jsem videl a to skutecne je na depresi. Nebo jeste lip na archiv.

Chtěl jsem kliknou na thumbs up, ale omylem se mi podařilo kliknout vedle, pardon. Bohužel neumím volbu změnit.


  • 0

#12369 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2022 - 19:24

Myslim ale, ze smyslem geocachingu rozhodne neni (resp. nebylo..) sbirat PETky pod kerem kazdejch 161 metru.

Ono je to ještě horší, protože podle nových keší v poslední době máš ty PETky sbírat bidlem ze stromů...


  • 8

#12370 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2022 - 19:49

Ono je to ještě horší, protože podle nových keší v poslední době máš ty PETky sbírat bidlem ze stromů...

Já mám spíš pocit, že smyslem je odklikávat odpovědi v nějaké aplikaci.


  • 5

#12371 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2022 - 18:36

Depku sice nemám, ale jsem nasr... Konečně jsem se rozhoupal a dal se do výroby nové kešky. Po 9 hodinách tisku (23 minut před koncem) zahřmělo a na minutu vypli proud. Takže od začátku znovu, ale zas až někdy, dnes na to nemám nerva.


  • 0

#12372 jidis

jidis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 328 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2022 - 15:24

Keší už je moc, měl bys to brát jako pokyn shůry, už je všude překešováno.  B)


  • 0

#12373 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2022 - 5:33

A to nemáš Pokračovat v tisku? I můj nejlevnější Ender to má. Jo, vím, po vypnutí se to asi odlepí od podložky, nebo alespoň nějak smrští a pohne, ale za minutu by to ještě mohlo jít.


  • 0

#12374 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 285 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2022 - 6:01

Ono to bude asi tím, že po vypnutí proudu a opětném zapnutí tiskárna udělá startovací rutinu včetně nastavení limitů krajních poloh a podložky a veškeré informace o původním stavi tisku jsou v pekle.


  • 0

#12375 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2022 - 7:24

Ne. Po vypnutí a zapnutí se nejdřív zeptá, jestli chci pokračovat v tisku. Ale to záleží na konfiguraci, dá se to i změnit, v Marlinu to je, jen se musí upravit konfigurák, přeložit a nahrát firmware. A toho se bojím, těch parametrů je příliš mnoho a snadno se dá z tiskárny udělat těžítko. To pokračování tisku ve svém FW mám, další věci ne, třeba autolevel, změnu filamentu, apod., zatím se mi nechce v tom hrabat.


  • 0

#12376 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 285 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2022 - 7:51

Překvapivé. Docela by mě zajímalo, kam se ukládají všechny pracovní registry (a že jich je) když vypadne proud. To že lze přerušit tisk je jasné, výměna filamentu funguje. Myslel jsem si, že mám Marlina nadrceného, ale asi ne.


  • 0

#12377 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2022 - 9:05

To nevím, jen vím, že to tam mám. Jednou jsem to vyzkoušel. Výměna filamentu (M600) se ignoruje. Kupodivu s nejlevnějším Enderem3 jsem dostal 32bitovou desku. Jenomže když vypadne proud, hotbed vychladne a výtisk se odlepí, je pokračování na nic. A asi je to opravdu náročné na paměť, protože při překonfigurování na autolevel to zotavení někdo na youtube vypínal.


  • 0

#12378 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2022 - 11:31

Mám Průša Mini+ a nemá obnovení tisku po výpadku napájení
  • 0

#12379 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2022 - 13:06

Já si myslím, že to k ničemu není, možná opravdu jen na krátké výpadky, ale vypnout to na noc a ráno pokračovat opravdu nepůjde.


  • 0

#12380 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2022 - 15:48

UPS


  • 2




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka