Přejít na obsah


Fotka

Wherigo pro android


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
89 odpovědí na toto téma

#41 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 310 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2014 - 19:51

Je to přece banda debilů, to mám teď jako všechny cartridge zkontrolovat a opravit???

Jako, vždy za dobrotu na žebrotu. Když už se někdo uvolí a ujme se opuštěného projektu, aby se stal opět funkční (hlavně fungovaly vektorové mapy), tak v okamžiku, když se něco pokazí (a když se něco dělá, tak se vždycky něco pokazí) začne se mu nadávat do debilů.

Varouchu chce se mi z tebe ...


Tento příspěvek byl upraven od LudaL: 19 září 2014 - 19:53

  • 3

#42 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2014 - 7:28

Tak jsem závadu nahlásil a měl jsem pravdu - je to neočekávaný efekt po implementaci podpory unicode. Bude opraveno v další verzi, prý bude někdy příští týden.
  • 1
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#43 Guest_Varouch_*

Guest_Varouch_*
  • Guests

Publikováno 20 září 2014 - 17:20

Jako, vždy za dobrotu na žebrotu. Když už se někdo uvolí a ujme se opuštěného projektu, aby se stal opět funkční (hlavně fungovaly vektorové mapy), tak v okamžiku, když se něco pokazí (a když se něco dělá, tak se vždycky něco pokazí) začne se mu nadávat do debilů.

Varouchu chce se mi z tebe ...

Omlouvám se,ve stavu chvilkové nasranosti jsem tu reakci přehnal.


  • 2

#44 m.volfik

m.volfik

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2015 - 17:11

Zdravim všechny, nevíte kam WhereYouGo ukládá soubory .gws (pro odemčení na wherigo.com)?

Jedna cartridge se mi podařila pomocí kódu, ostatní ani to ne.  :(

Díky, m.volfik


  • 0

#45 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2015 - 18:58

Zkus umazat jeden znak, myslím že od konce kódu a mělo by to jit
  • 0

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"


#46 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2015 - 20:10

Pozor, mám pocit, že m.volfik to myslel tak, že odemkne hru nahráním toho souboru.

Tady bych chtěl upozornit, že odemknutí nahráním gws souboru funguje jenom z Garminů. Při odehrání na jiných přístrojích (telefonech) se musí k odemknutí použít výhradně odemykací kód, který by měla hra zobrazit po dohrání.

A je pravda, že pokud kód nefunguje, většinou pomůže odmazání posledního znaku.

Tento příspěvek byl upraven od mh.mail: 14 prosinec 2015 - 20:11

  • 0
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#47 m.volfik

m.volfik

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2016 - 10:35

Díky za odpovědi, měl bych ještě poznámku k problémům s načítáním/ukládáním cartridgí ve WhereYouGo - já to dělám takhle:

c:geo detail keše --> "ikona šipky ukazující na puntík" vpravo nahoře ;) (navigační menu) --> WhereYouGo --> stáhnout --> staženo, jdu hrát

pozor, nejprve musíte jít ve WhereYouGo do menu a tam se přihlásit GC účtem

A pokud to stahujete jako soubory, tak nemusíte hledat adresář, ale klidně to mít vše ve složce Downloads, jen jděte opět do menu a vyberte právě tuto složku jako složku s cartridgemi.


  • 0

#48 McVitas

McVitas

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2016 - 7:46

Whereyougo mi nefunguje - když v c:geo dám otevřít whereigo cartridge v aplikaci whereyougo, tak to nabízí čudl stáhnout - když na něj tapnu tak chyba přihlášení nebo jen chyba. Přitom credence mám správně. Někomu to funguje?


  • 0

#49 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2016 - 7:56

Ano, funguje.

Máš správně nastavené přihlašovací údaje na geocaching.com i ve WhereYouGo? Jestli ne, tak si to musíš nastavit: Spustit WhereYouGo > Nastavení > Přihlašovací údaje.


  • 1
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#50 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2016 - 7:56

Napred bych resil funkci aplikace jako takove - tedy stahnout cartridge treba do PC, zkopirovat do telefonu a spustit primo WhereYouGo. Pak bych zkusil totez nahranim z telefonu a teprva nakonec pres c:geo. Nezapomen dat pozor na to, aby cartridge byla v telefonu na takovem miste, kde muze aplikace zapisovat.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#51 BrazoviZeZlenic

BrazoviZeZlenic

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2016 - 9:50

Ahoj Všem, nahrál jsem dneska WhereyouGo do Android na Galaxy S7.

stáhnul jsem GWC z http://www.wherigo.c...ge/details.aspx

 

odkaz je z : https://www.geocachi...FEG_zlatovlaska

 

 

v WhereYouGo jsem změnil nastavení tak, aby se odkazovalo na SD kartu do složky WhereYouGo, kterou jsem vytvořil a nahrál jsem tam ten GWC soubor.

Teď, když ale spustím WYG, tak mi to nahlásí "neplatná cartridge Zlatovlaska.gwc"

 

stahoval jsem cartridge pro PocketPC Device

 

a protože v logu Kešky je nedávno několik zalogovaných nálezů, tak se zdá, že chyba je u mne. měl by prosím někdo nějaký nápad, o co asi tak může jít?

 

 

Vyřešeno, našel jsem v jiném vláknu, že android 6 už jinak volá cesty, takže je třeba nastavit v WYG výchozí složku a do té pak nahrát data a už to funguje.


Tento příspěvek byl upraven od BrazoviZeZlenic: 08 říjen 2016 - 9:57

  • 0

#52 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2016 - 10:32

Nez jsem ti stihl odpovedet, bylo vyreseno :) Tak krasnou hru preju ;)


  • 0

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"


#53 mirekmuller89

mirekmuller89

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2017 - 7:58

Ahoj, moc se omlouvám, že budu za trolla ale zeptám se zkušených odborníků :) včera jsem si zkusil svojí první Where I go kešku v Brně na Špilberku (Dělová koule na Špilberku) obešel jsem všechny požadované "Stage" a otevřel se mi cílový bod k němu jsem došel a měl jsem splněno, ukázal se mi unikátní kód k zapisu na webu, který jsem předpokládal, že se někde uloží a já ho doma u PC v klidu vyplním, odklikl jsem pokračovat a šel jsem se zalogovat do fyzické keše nedaleko místa. Když jsem přiše domů, zjistil jsem, že mi nikde onen unikátní kód uložený nezůstal. Podle předchozích příspěvků jsem zjistil, že soubor s příponou .gws se u telefonu negeneruje :-( jak mám tedy postupovat abych i na webu odemkl tuto keš. Díky za pomoc

Jenom dodám, že mám Samsung Galaxy Note 4 - Android verze 6.0.1; APK - WhereYouGo verz. 0.9.0

 
  • 0

#54 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2017 - 8:18

Když hru spustíš z poslední uložené pozice, kód by se ti měl znovu ukázat.


  • 0

#55 mirekmuller89

mirekmuller89

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2017 - 8:32

No to už právě se neukáže, ve složce umístění je pouze Keš a v úkolech je všech 7 úkolů se zelenou fajfkou nic víc :(


  • 0

#56 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2017 - 9:03

Kód je přímo v cartridge již po stažení, viditelný i v Poznámkovém bloku. Ale WhereYouGo by mělo vytvářet ještě log o průběhu hry, má příponu gwl a stejný název jako cartridge a tam by mohl kód být napsán, obvykle tam jsou veškeré hlášky programu. Log bude ve stejném adresáři jako ta cartridge. Pouze si nejsem jistý, jestli se náhodou nepřepisuje při novém spuštění hry.


  • 0

#57 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2017 - 9:09

Tohle není vlastností playeru, ale o tom, jak autor naprogramoval cartridge. Pokud tedy kód nenechal uložit do inventáře, už ho ve WhereYouGo nenajdeš. Ale jak píše Michal, otevři si cartridge v poznámkovém bloku a tam ho najdeš za stringem Windows PPC (pokud jsi stahoval verzi pro telefony). Vynech poslední znak a zadej na web.


Tento příspěvek byl upraven od mtauf: 04 leden 2017 - 20:04

  • 0

#58 mirekmuller89

mirekmuller89

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2017 - 9:17

 TourGuide mirekmuller89 žÚ    Delova koule na Spilberku 787832c0-5930-4b2f-871d-cdb16c028a13 Projdete se kolem brnenskeho hradu Spilberk a najdete posledni delovou kouli, kterou Svedove v 17. stoleti vystrelili na Brno.<BR>
<BR>
Hra je ukoncena nalezenim fyzicke kese Delova koule na Spilberku (kes). Musi se logovat samostatne. <BR>
<BR>
Protoze Groundspeak neumoznuje adopci wherigo cartridge, tato nahrazuje puvodni mareklovu verzi a nadale bude udrzovana pouze zde. Hra zacina i konci v parku kolem hradu Spilberk v Brne. Lze ji zacit kdekoli na okraji parku. Vsechny objekty se nachazeji na volne pristupnych mistech. 1.6 niximor (original by marekl)  Windows PPC    GM2DSNBQHE2TKMJTGI Ŕ
LuaQ I   @E:/webtempfiles/7f69fb65-cc6a-41f8-946c-34ff4d93b48c/_cartridge-new.enc          

 

nuže zde je to co jsem objevil v poznámkovém bloku :D když jsem tedy chtě unlocknout zadal jsem kod GM2DSNBQHE2TKMJTG a přesto

Wrong Unlock Code

The unlock code you entered was incorrect.

:blink:


  • 0

#59 Jazzlinka

Jazzlinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2017 - 9:37

Je potřeba vzít pouze prvních patnáct znaků, ve tvém případě tedy GM2DSNBQHE2TKMJ, právě úspěšně ověřeno.
  • 0

#60 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 961 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2017 - 15:16

Tohle není vlastností playeru, ale o tom, jak autor naprogramoval cartridge. Pokud tedy kód nenechal uložit do inventáře, už ho ve WhereIGo nenajdeš. Ale jak píše Michal, otevři si cartridge v poznámkovém bloku a tam ho najdeš za stringem Windows PPC (pokud jsi stahoval verzi pro telefony). Vynech poslední znak a zadej na web.

 

S tím bych si dovolil nesouhlasit, protože logování je rozhodně záležitost přehrávače. On nepíše o kódu uloženém v inventáři, ale že celý průběh hry je zapisován do souboru s logem. Tím průběhem je každý zobrazený text, každý vstup a následně provedená akce. Jinak řečeno, pokud se hráči kód v průběhu hry zobrazil, dá se tam dohledat. Je to delší a horší práce než poznámkový blok, ale je to také řešení.

 

 

Já teda vždy zkusil celý řetězec a pak odmazával poslední znak, ale možná těch 15 funguje hned. :-) Každopádně mohl narazit ještě na to, že při každém dalším stažení se odemykací kód mění.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama