Přejít na obsah


Fotka

Jonea se polepšil


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
95 odpovědí na toto téma

#1 Jonea

Jonea

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 105 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2013 - 19:27

Ahoj, občas se mě lidé na eventech ptají, jak je to s tím mým logováním, tak bych to zde rád stručně objasnil, ať mají všichni stejné informace. Do roku 2012 jsem měl ke GC svůj přístup, kdy jsem preferoval radost z objeveného místa kešky včetně přístupové cesty před samotným nálezem kešky a proto jsem se souhlasem ownera logoval FI (např. oproti fotce) a nebo o uznání logu zdvořile požádal. Tak jako se každý občas mýlíme, tak i já uznal, že to byla chyba. GC je společenská hra, kterou netvoří jen "lovci", ale především owneři kešek a navíc fyzický zápis v LB je zásadní podmínkou logu FI. Navíc jak je pro dnešní virtuální dobu příznačné, vytvořilo se díky mému přístupu spousta fám o podvádění, které živí i řada frustrovaných jedinců, kteří svůj zájem na pomluvách druhých řadí nad dobré jméno GC. Takže rozhodně jsem nepodváděl (podvod znemaná uvést někoho v omyl) a nelogoval FI u kešek, které bych nenašel a v logu se o tom nezmínil, že jsem je nenašel. Za svou chybu se všem slušným kačerkám a kačerům omlouvám. Od roku 2013 již neloguji FI u keší, které jsem nenašel a nežádám ownery o uznání logu. Stejně jako život, tak i GC přináší mnohdy komplikovanější situace, takže se může výjimečně stát, že se souhlasem ownera zaloguji nalezenou keš, ve které chybí LB nebo se k LB nedostanu, případně do kešky vložím náhradní LB, pokud owner souhlasí nebo aspoň jeví zájem keš obnovit. Myslím, že již není potřeba šířit a posilovat nejrůznější fámy, které ve výsledku poškozují více GC než mě a většinu slušných kačerů už to zkrátka nebaví. Pojďme se raději scházet na eventech, slušně spolu napřímo komunikovat, třeba se někdy i potkat při nějakém společném odlovu a společně se snažit, aby pro nás GC byl především zábavou... Děkuji vám za pozornost, váš čas a na slušné a konstruktivní podněty či připomínky rád zareaguji.
  • 0

#2 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2013 - 19:39

To je sice hezké Pepo ale bohužel se nic nezměnilo na tvém přístupu, kdy téměř všechny keše lovíš jako tradičky pomocí vyšmelených finálek. Až změníš i tento přístup, tak si tě začnu i vážit ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#3 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 611 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2013 - 19:45

Jen bych pro lepší představu doplnil jednu takovou fotku z FB, jak se "polepšil": http://images.megaupload.cz/log_j.png :D:D:D
  • 0

#4 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 061 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2013 - 19:50

Novom napsal/a:
Jen bych pro lepší představu doplnil jednu takovou fotku z FB, jak se "polepšil": http://images.megaupload.cz/log_j.png :D:D:D

zkus přijít s něčím po datu 10. 3. .. ať to máš tématické
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#5 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 709 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2013 - 19:52

Jonea napsal/a:

Gratuluji ke změně názorů a uznání chyb. Ať se Ti daří a líbí kešování i s dodržováním pravidel.
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#6 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 611 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2013 - 19:52

Aktuálností se to stalo od počátku roku 2013, nikoliv po 10. 3.

Jonea napsal/a:... Od roku 2013 již neloguji FI u keší, které jsem nenašel a nežádám ownery o uznání logu...


  • 0

#7 Jonea

Jonea

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 105 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2013 - 20:03

Kapsa: Finálky nešmelím, ale sdílím s přáteli, kteří je vyluštili...lovíme většinou v týmech, kdy já řídím, plánuji logistiku a oni zase luští...myslím, že je to fér, ale uznávám, že někdy se pouhým odlovem finálky připravuji o zážitky z luštění a postupného odlovu kešky... Novom: Děkuji za důkaz...pokud si ten log pořádně přečteš, tak právě v něm ani neloguji FI, ani nežádám o uznání FI :-)
  • 0

#8 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2013 - 20:23

Jonea napsal/a: Kapsa: Finálky nešmelím, ale sdílím s přáteli, kteří je vyluštili...lovíme většinou v týmech, kdy já řídím, plánuji logistiku a oni zase luští...

No, každej tomu říká jinak, ale je to to samý ....
Jedna věc je, když nějaká skupina funguje jako tým, kde jeden dělá to a ten zas tohle. Dá se pochopit i to, když se někdo k něčemu prostě náhodně nachomýtne, když loví s někým. Úplně jiná věc ale je, když má člověk narvanou GPS finálkama úplně od všeho už dopředu a kosí to hlava nehlava. A já obsah tvé GPS, i "tvůj způob lovu" viděl na vlastní oči ....
Ale to je fuk, dělej si co chceš ....
Mě už tohle taky moc nebaví pořád řešit dokola, čas se sá trávit i příjemněji, takže jen opakuju, že až začneš svá předsevzetí brát opravdu vážně, tak si tě začnu i vážit.
Howgh.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#9 Libor.29

Libor.29

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 289 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2013 - 20:34

Jonea napsal/a:... Od roku 2013 již neloguji FI u keší, které jsem nenašel a nežádám ownery o uznání logu...


Proboha to jsou žvásty, to jako čeká že dostane amnestii a s ní vymazání rejstříku? To se musí obrátit někam jinam.
Já když vloni na Čachorvačce slyšel jak mu kolega říká, že je legenda, tak se mi málem podlomila kolena.
Chtěl být slavný, tak je a vůbec nechápu proč na sebe pořád upozorňuje.
  • 0

#10 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 061 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2013 - 20:35

kapsa napsal/a:
...
Jedna věc je, když nějaká skupina funguje jako tým, kde jeden dělá to a ten zas tohle. Dá se pochopit ..


ale šak tak to je, ne?

sám to psal, on dělá řidiče a logistiku .. a pokud jsi sám řidič (a byl jsi s pepou) tak sis asi všiml že to nejsou levné body, být full-time řidič, furt ve střehu, neustále dávat pozor a držet se předem stanoveného plánu .. taky jsem pár těch cest absolvoval a pepa si každou krabku loguje sám, a každou logovanou krabku (i logbook) viděl osobně .. káždopádně je to teamová práce, kdy ten dělá to a ten zas tohle a všichni dohromady toho udělají moc (jak se zpívá v oné písničce)
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#11 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 851 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2013 - 20:36

Fajn Jonea, uznat pomýlení a nasypat si popel na hlavu, to se samo o sobě cení. Ale ten svůj nick už jsi tak proflákl, že už ho asi jen tak nějakým prohlášením o polepšení neočistíš...to by jsi snad musel všechny ty svý "podivný" FI logy odmazat abys jsi ho očistil. Jen můj skromný názor, jinak je mě tvůj styl "hry" v podstatě fuk.
  • 0
Věřme v to lepší, počítejme s tím horším...
Nic není nikdy tak, jak se to zdá.

#12 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2013 - 20:43

Jonea napsal/a:
...
Od roku 2013 již neloguji FI u keší, které jsem nenašel a nežádám ownery o uznání logu. ....

lžeš: http://coord.info/GLA84QT2

P.S. upřesním, abych předešel dalšímu mlžení - zmizela keš (krabička s celým obsahem), na místě je jen poničený úkryt.
  • 0

#13 kostapanaj

kostapanaj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 89 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2013 - 20:50

Jsme si nikdy nevšimli že by Pepa ze sebe dělal "někoho!. To z něj udělali závistivci okolo. To je pořád keců o poctivém hraní ale skutek utek. A tak co jsem nedohnal poctivě, musím očernit na druhém, přece nemůže být lepší než já. (mimochodem typická česká vlastnost, když nemůžu mít nový auto jako soused, objedu mu ho v noci 5kačkou) Vždyť každý to začal hrát "pro ŕadost a zábavu" a pak se mu to vymkne z ruk? Tak o tom to přece není. Co známe Pepu tak to rozhodně není špatný kluk a že má tolik bodů? NO A CO žíly si kvůli tomu nepodřežu a na tuto "žumpu" už jen koukám a píšu sem tam. Protože jen tak něco mi už na tomto fóru žlučí nehne!!
  • 0
Pro radost a zábavu. A co ty?

#14 MedoMys

MedoMys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 720 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2013 - 20:57

Jonea napsal/a:
...lovíme většinou v týmech, kdy já řídím, plánuji logistiku a oni zase luští...

Úryvek z logu:
... P.S. Omlouvám se ownerovi, že jsem šel rovnou na finálku, kterou mám od kamaráda, který si to vyluštil. ...
Jestli s "přáteli" šmelíš finálky, rozhodně to není nijak vázáno na společný odlov, jak píšeš. Fakt se divíš, že ti jen málokdo cokoli uvěří? Ale dělej, jak myslíš, mě to může být fuk. To jen abys měl zpětnou vazbu, jak tvoje výroky vnímají ostatní.
  • 0

#15 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 851 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2013 - 21:39

Kostanapanaj: ale tady se snad nedá nic závidět, aspoň já tam nic nevidím. Jenom, že to jeho prohlášení vyznívá nevěrohodně a naivně...:)
  • 0
Věřme v to lepší, počítejme s tím horším...
Nic není nikdy tak, jak se to zdá.

#16 tomozzy

tomozzy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2013 - 22:24

Je sice pravda že úkryt byl zničený, ale nebylo poznat co to vlastně bylo a mimochodem logbook ležel o 5m dále a úpně mokrý a zničený ... mám jej doma a ownera jsem hned informoval. Jonea tam byl po nás. Udělejte si obrázek sami. B)

dr.vota napsal/a:

Jonea napsal/a:
...
Od roku 2013 již neloguji FI u keší, které jsem nenašel a nežádám ownery o uznání logu. ....

lžeš: http://coord.info/GLA84QT2

P.S. upřesním, abych předešel dalšímu mlžení - zmizela keš (krabička s celým obsahem), na místě je jen poničený úkryt.


  • 0

#17 pavlisp

pavlisp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2013 - 22:25

Jonea [Premium Member] Premium Member [Caches Found] 15679 Didn't find it Didn't find it 02/23/2013 Ahoj, vzhledem k tomu, že už jsem podruhé neúspešne hledal na stejném míste, bude asi nekde u me chybicka v souradkách, proto prosím ownera, aby se mi mailem ozval. Dekuji. GC1K3NA Jonea [Premium Member] Premium Member [Caches Found] 15679 Write note Write note 02/23/2013 Ahoj Mirku, nápad jiste dobrý, ale poradíš, jak se ke karte dostat, když nejsme z Olomouce? Jinak krabka pekná, ale bez klíce nám radost neudelala:-) Díky. GC1K3NA -Ta prostě bez kartičky, kde jsou souřadnice a klíč nelze. Tak nevím co si myslet, ale obejít (ne v den ukázek,no i když) za den několik náročných multin a kolem stageí neukořistit nové tradičky?
  • 0

#18 pavlisp

pavlisp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2013 - 22:31

Jejej mě se ten příspěvek nerozlišil.
  • 0

#19 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2013 - 22:39

Vy tu stejně nejste žádní kačeři ani owneři, jste jen banda mravokárců. :D
  • 0

#20 Pinokio.CZ

Pinokio.CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2013 - 23:21

Poté, co si Jonea našvindloval 15.tis nálezů nám teď chce nabulíkovat, že už jako bude hrát fér ? Koho to zajímá ? Vůbec nechápu, proč tady ten svůj exkrement sám rozmazává, lidi jako on jsou zapáchající spodinou geocachingu. Ať si loví jak chce, ale nebere si do úst fairplay a smíří se s tím, jakou si získal sám nálepku podvodníka, a to nejen u nás, ale i v zahraničí.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama