Přejít na obsah


Fotka

Prim SPORT 1 generace


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
33 odpovědí na toto téma

#21 Beetovy

Beetovy

    Beetovy

  • Members
  • PipPipPip
  • 498 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2013 - 6:24

Všechno je originál, samozřejmě indexy na číselníku i ručky jsou fosforové, asi to je trošku zkreslené díky blesku..


Tak za kolik je prodáš? ;) :)
  • 0

#22 hodinar

hodinar

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2013 - 19:34

To jsme si špatně rozuměli, já je nechci prodat. Jen jsem chtěl ukázat ostatním jaké hodinky vlastně sháníš.
Zkus se podívat na Aukro nabízejí jich tam mraky. Namátkově jsem se podíval a tady máš jeden odkaz: http://aukro.cz/kras...3112668516.html
  • 0

#23 Beetovy

Beetovy

    Beetovy

  • Members
  • PipPipPip
  • 498 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2013 - 14:37

Tak už mám taky jedny svoje. ;)
  • 0

#24 MV

MV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2013 - 20:04

Gratuluju. Podle fotky pěkný kousek. Pokud je hodláš nosit, tak doporučuju navštívit dobrého hodináře. Nechat rozebrat, vyčistit, složit, namazat, přetěsnit, atd. Něco to bude stát, ale zajistí ti to bezproblémový chod po spoustu dalších let.
  • 0
M.V.

#25 Beetovy

Beetovy

    Beetovy

  • Members
  • PipPipPip
  • 498 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2013 - 21:11

Diky. Navsteva hodinare je v planu. Jeste cekam az prijdou druhe. :) Nejak se mi nakonec postestilo a koupil jsem dvoje. Az prijdou, tak se rozhodnu ktere si necham. Musim se ale priznat, ze z nich nejsem nadseny tak, jak jsem cekal, ze nadseny budu. Ale neumim definovat proc. Doufam, ze si k sobe najdem cestu. :)
  • 0

#26 MV

MV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2013 - 22:36

Tak to by mě vážně zajímalo, kde je problém. Jsou to jedny z nejpodařenějších primek. Z toho pramení jejich až iracionální obliba. Po technické stránce je to kalibr 68.3, kterých se vyrobila spousta a není na něm nic zvláštního. Ale ten design. Ten je výjimečný, ikdyž je to kopie Omegy. Ty specifické ručky a vyvážený ciferník... Zdraví špion chronomagu M.V.
  • 0
M.V.

#27 Beetovy

Beetovy

    Beetovy

  • Members
  • PipPipPip
  • 498 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2013 - 21:53

MV napsal/a:
Tak to by mě vážně zajímalo, kde je problém.

Na fotkach proste vypadaji lip nez ve skutecnosti. Ale to bude asi tim, ze na fotkach jsou vetsinou po ozdravne kure v Eltonu, kdezto ja mam puvodni stav. Mas, ale pravdu ze i po 40 letech vypadaji po dizajnove strance stale IN. Kazdym dnem noseni se mi libi vic, takze je to na dobre ceste. ;)
  • 0

#28 kromanonec

kromanonec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2013 - 7:30

Beetovy napsal/a:
.....Musim se ale priznat, ze z nich nejsem nadseny tak, jak jsem cekal, ze nadseny budu. Ale neumim definovat proc. Doufam, ze si k sobe najdem cestu. :)


Možná je to tím, že je máš. Když jsi je neměl, tak byly něčím nedosažitelným, něčím počem jsi toužil a chtěl to strašně moc. A teď, když je máš, tak je tato řekněme touha už uspokojená a je to jen trošku více zvláštní věc, kterou jsis koupil. Časem se to poddá a budou ti určitě dělat radost mnoho let.
  • 0

#29 Beetovy

Beetovy

    Beetovy

  • Members
  • PipPipPip
  • 498 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2013 - 20:49

kromanonec napsal/a:

Možná je to tím, že je máš. Když jsi je neměl, tak byly něčím nedosažitelným, něčím počem jsi toužil a chtěl to strašně moc. A teď, když je máš, tak je tato řekněme touha už uspokojená a je to jen trošku více zvláštní věc, kterou jsis koupil.


Vis, ze mas asi pravdu. Ta cesta k nim byla vic vzrusujici nez cil, kdy uz je mam. To prihazovani na Aukru a nervozni ocekavani jestli to tentokrat vyjde...
Ale jak rikam, libi se mi cim dal vic.
  • 0

#30 Beetovy

Beetovy

    Beetovy

  • Members
  • PipPipPip
  • 498 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2013 - 12:32

Nová vložka lunety a nový řemínek. Takže už se s nima můžu chlubit. ;) Teď už z nich mám velkou radost.
  • 0

#31 malinka.petr

malinka.petr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2013 - 13:35

určitě bych si je za ty penize koupil... bych musel byt zapřisahly komunista leda na trhu už jsou daleko lepší stroje ;)
  • 0

#32 Beetovy

Beetovy

    Beetovy

  • Members
  • PipPipPip
  • 498 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2013 - 18:19

malinka.petr napsal/a:
určitě bych si je za ty penize koupil... bych musel byt zapřisahly komunista leda
na trhu už jsou daleko lepší stroje ;)


Jasně, že můžeš koupit za ty prachy lepší hodinky. Ale ukaž mi nějaké hodinky, které maji i po 40 letech tak krásný nadčadý desingn.
U mě to byla láska téměř na první pohled. B)
  • 0

#33 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2013 - 18:47

Taky je mám. Původní byly s modrým ciferníkem, ale při jedné opravě mi řekli, že mi je musí dát do pouzdra (?) 2. generace. Mám je dodnes, ale používám je jen v létě - na koupání a potápění, nebo když mi u elektr. dojde baterie. Ale vzpomínám, že mi ty PRIMky 1. generace ničily levé manžety na košilích. Ale sloužily dobře - potřeboval jsem otočnou korunku, na které jsem si nastavoval 5 minut na měření teploty svých pacientů.
  • 0

#34 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2013 - 19:16

Jsou věci, které chlap prostě musí mít. Jasně, někdy naprosto pitomé, ale nejde si pomoct. PRIMky jsou jedny z těch rozumných a zároveň krásných.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama