Přejít na obsah


Fotka

Automatické zamykání diskusí


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
35 odpovědí na toto téma

#21 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2013 - 13:02

Mě to docela baví číst :)
  • 0

#22 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 086 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2013 - 13:03

shaman3 napsal/a:
Diskuze je proste ve sve podstate nazorovy stret. Pokud tu chcete cist pouze prispevky souhlasici s vasim nazorem a protinazor budete chtit umlcet, tak uz to nebude diskuze, ale cenzura.

Jenže ani ty nesouhlasíš a nehodláš přijmout protinázor většiny diskutujících i když podají věcné důkazy jak se věci mají a pořád tvrdošíjně trváš na své nesmyslné pravdě.
  • 0

#23 Tacmud

Tacmud

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2013 - 13:04

Citecka napsal/a:
A tímhle způsobem Tacmude těm diskuzím zabráníš?

Nezabráním a nechci jim bránit, ale netrápěj mě.

Alespoň jsem zavzpomínal na dobu kdy jsem (před 15ti lety) chatoval na IRC! Kdo moc prudil, tak dostal na 24 hod ban a bylo to (tedy alespoň co si pamatuju na kanálu #cz a #vse)

Jediné co mě tady trápí když zde přispívám, je abych se nestal kačerem teoretikem! ;)
  • 0
Lidé o mě říkají, že jsem flegmatik, mě je to ale jedno!

#24 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2013 - 13:05

shaman3 napsal/a:
Diskuze je proste ve sve podstate nazorovy stret. Pokud tu chcete cist pouze prispevky souhlasici s vasim nazorem a protinazor budete chtit umlcet, tak uz to nebude diskuze, ale cenzura.


Nejde o cenzuru. Bez moderování se JAKÁKOLI diskuze zvrhne v hádku (čím víc lidí, tím snáz a rychleji). Tak to prostě je. A diskuze je pak taková, jaký je moderátor - ve všech smysluvýznamech.

Tu diskuzi má moderátor v rukách, je jeho, a nastavení "jaktomávypadat", nějaké místní etiky, je jen na něm; stejně jako její prosazení do praxe. To je celý.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#25 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2013 - 13:06

Tacmud napsal/a:
Alespoň jsem zavzpomínal na dobu kdy jsem (před 15ti lety) chatoval na IRC! Kdo moc prudil, tak dostal na 24 hod ban a bylo to (tedy alespoň co si pamatuju na kanálu #cz a #vse)


http://coord.info/GC3C9RX :)
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#26 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2013 - 13:11

martinracek26 napsal/a:
Jenže ani ty nesouhlasíš a nehodláš přijmout protinázor většiny diskutujících i když podají věcné důkazy jak se věci mají a pořád tvrdošíjně trváš na své nesmyslné pravdě.

Myslis, ze pravdu ma vzdy vetsina? A koukl ses nekdy na vysledky voleb, kdy vetsina volicu vyslysi argumenty politiku? :D
  • 0

#27 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2013 - 13:12

@citecka, víš, je zvláštní, že jedna osoba dokáže volat po pořádku a sama dělá bordel, volá po moderátorovi a když moderátor zasáhne, tak se bude čílit že zasáhl.
  • 0

#28 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2013 - 13:16

Citecka napsal/a:

shaman3 napsal/a:
Diskuze je proste ve sve podstate nazorovy stret. Pokud tu chcete cist pouze prispevky souhlasici s vasim nazorem a protinazor budete chtit umlcet, tak uz to nebude diskuze, ale cenzura.


Nejde o cenzuru. Bez moderování se JAKÁKOLI diskuze zvrhne v hádku (čím víc lidí, tím snáz a rychleji). Tak to prostě je. A diskuze je pak taková, jaký je moderátor - ve všech smysluvýznamech.

Tu diskuzi má moderátor v rukách, je jeho, a nastavení "jaktomávypadat", nějaké místní etiky, je jen na něm; stejně jako její prosazení do praxe. To je celý.

Nezlob se na me, ale rozumny moderator asi bude mazat spis urazlive prispevky nez prispevky s jinym nazorem na vec. Tak aby to volani nekterych jedincu po aktivnejsim moderovani nepadlo spise na jejich hlavu.
  • 0

#29 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2013 - 13:21

Hele, pepo, kde jsem já byl třebas v tomhle vlákně osobní? Aspoň jednou? Ále nic. Zas mi tu chybí ten smajlík s ramenama. Budeš mít přesně takovej board, jakej si uděláš.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#30 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2013 - 13:27

pepa.z.pocernic:

Pepo, děkuji ti za tvůj čas a za všechnu práci, co pro nás nezištně děláš. Máš můj velký obdiv a podporu a taky upřímnou soustrast :D!
  • 0

#31 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2013 - 13:29

Trochu mi to tu připomnělo, jak se u nás na chatě štamgasti v kvelbu lízli a začli se hádat o to, kdo z nich je ten největší buran a jak by se při svém disputování u piva měli chovat slušněji. Akorát tam nikdo hospodskému necpal, aby toho a toho vyhodil z lokálu :). Ono tohle fórum vlastně není žádná žumpa, ale virtuální obdoba klasické hospy – semele se tu kdeco, člověk se leccos dozví, leckoho pozná, stejně jako v té vesnické trojce. Že občas někdo, kdo rád provokuje, udělá binec a u stolu se to porafe? To holt k hospodě patří. A do obhroublosti čtvrté cenové má fórum daleko. Rozhodně je to lepší, než kdyby tu bylo ticho a nuda jako v čajovně.
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#32 ajne

ajne

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 399 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2013 - 13:39

A nepřijde vám, že zakládání takovýchto vláken právě žumpu podporuje? Diskuze na Joneyou, Shamanem...neustále jsou tu nová vlákna o tom či tamtom, takže to tu žumpujete spíše tímhle. A takové blbost vymýšlíte, třeba jako toto automatické zamykání. Víte, jakou by měl Shaman moc? Stačilo by zaspamovat jakékoli vlákno a tím by ho mohl uzavřít. Které by ho jen napadlo. Takže poradím, Joneyho nechte hrát jak chce, stejně už je profláklej a nic s tím nenadělá a Shamana ignorujte, nebo když musíte, tak napiště svůj názor a dál se nehádejte. Ale překvapím vás, opravdu nemusíte odpovídat. Don´t Feed The Troll. A pro administrátora webu, Pepo (jestli mohu takto oslovit, osobně se neznáme, snad to nebude bráno jako nezdvořilost), já bych toto téma zamknul a poslal do koše, stejně z toho bude jen flame.
  • 0
eTrex Vista HCx, Honor 6X

Geocaching je pro nás zábava, pěkný cíl výletu, žádná honička za body...

#33 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2013 - 13:48

Citecka napsal/a:
Hele, pepo, kde jsem já byl třebas v tomhle vlákně osobní? Aspoň jednou?

Ále nic. Zas mi tu chybí ten smajlík s ramenama. Budeš mít přesně takovej board, jakej si uděláš.

Hele, zkus mi připomenout, kde jsem ti psal, že bys byl třebas v tomhle vlákně osobní.
  • 0

#34 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2013 - 14:09

Ja bych to zamkla, akorat se tu zas vsici hadaji kvuli prdu....
  • 0

#35 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2013 - 14:11

PaWcz napsal/a:
Trochu mi to tu připomnělo, jak se u nás na chatě štamgasti v kvelbu lízli a začli se hádat o to, kdo z nich je ten největší buran a jak by se při svém disputování u piva měli chovat slušněji. Akorát tam nikdo hospodskému necpal, aby toho a toho vyhodil z lokálu :).


no ovsem kdyby to delali vecer co vecer a obcas i navecer, tak je zacne vyhazovat, jen to svisti :).

osobne si myslim, ze tohle forum by nejake aktivni moderovani sneslo.
Treba na zacatku jsem rekl, ze hodnoceni prispevku kvalitni, odpad ..,.atd se mi nezda, ze to nebude fungovat, protoze lidi se chovaji jinak, nez predpokladal system. no a pak takovi proflakli samanove dostali hromadu minus za nic a skryl se jim prispevek. no blby, system se pak stava nefunkcni (ja to rikal :D), ale na druhou stranu - nevim jestli se mi to nezdalo, ale on i ten saman netrollil a dal pokoj, protoze jeho prispevky se skryly a to ho uz nebavilo :). souhlasim s citeckou, ze by to neco chtelo. on provokater nemusi byt zrovna vulgarni, ale zaneradi to tady fest. rikat si, jak je nejlepsi neragovat je sice hezky, ale takhle to v praxi nefunguje. pokud by fungovalo, tak by trollove neexistovali.
  • 0

#36 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2013 - 14:29

abych se vrátil k tématu. Automatické zamykání témat do kterých přispěje shaman3 nebude. Zámek.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama