Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Kde objednat CWG a TB


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
30 odpovědí na toto téma

#1 Onygzz&Pudinka

Onygzz&Pudinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 81 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2013 - 22:41

Zdravím všechny. Doporučte mi prosím nějaký ověřený eshop, kde si mohu nechat vyrobit CWG se svým obrázkem a nickem a koupit TB. Vím že bych tady jistě nějaké takové vlákno našel, ale rád bych měl co nejaktuálnější informace:) Díky předem
  • 0

#2 GeoKralicci

GeoKralicci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2013 - 22:47

Obchodů najdeš fůru. My nakupujeme hlavně zde http://geogadget.cz/. Ceny jsou pěkné a služby nadstandardní.
  • 0

#3 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2013 - 22:49

Vygoogli si nějaký geocaching e-shop, po světě jich je spousta ;).
  • 0

#4 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 864 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2013 - 22:58

Onygzz
Reklamy, které tu jsou po straně nevidíš?:o
  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#5 cacher123

cacher123

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 90 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2013 - 22:59

www.tftc.eu, mají dobré ceny a jednoznačně největší výběr. Navíc mají všechno vystavené v kamenném obchodě.
  • 0

#6 MiraH

MiraH

    MiraH

  • Members
  • PipPipPip
  • 179 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2013 - 23:58

Z tftc.eu nám dorazila kolečka na náš event GC46J04, fotka v galerii. Jsou parádní.
Spolu s nimi dorazila i naše osobní a naprostá spokojenost.
  • 0

#7 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2013 - 1:39

A co tak www.swg-shop.sk ? Eventová udělají pouze za poštovné (pokud je nebudeš prodávat) anebo za 4 koruny.¨

aha, koukám že už to museli zpřísnit, eventová zdarma jen k jiné objednávce.
  • 0

#8 MiraH

MiraH

    MiraH

  • Members
  • PipPipPip
  • 179 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2013 - 7:31

Arne1 napsal/a:......
A co tak www.swg-shop.sk ? Eventová udělají pouze ....


Souhlas, na to jsem taky koukal, ale pro pražáky je dobrý kamenný obchod tftc.eu. Akorát když se tam dojde tak to stojí moc peněz :-)
  • 0

#9 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2013 - 8:07

Arne1 napsal/a:
A co tak www.swg-shop.sk ? Eventová udělají pouze za poštovné (pokud je nebudeš prodávat) anebo za 4 koruny.¨

aha, koukám že už to museli zpřísnit, eventová zdarma jen k jiné objednávce.


Pochopil jsem správně, že tam udělají 120 CWG za 550 Kč, poštovné zdarma a kdybych k tomu potřeboval 100 CWG na event, tak taky zdarma????
  • 0

#10 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2013 - 8:58

Asi ano, já dostal v neděli jejich eventové CWG od Orxiona ze Zlínska. Ten si to u nich nechal dělat. Já vím jen co je na webu (a že to původně měli úplně zdarma - reklama je na lístečku v pytlíku pro CWG)
  • 0

#11 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2013 - 9:47

Jo, za 550 mám od nich 120CWG, eventová jsem nežádal. Ovšem když jsem viděl na obálce známku za 7 euro, přišlo mi to až blbý. Ale předpokládám, že i o objednávky z ČR stojí. A pokud vím, dalo se to i dělit, 60+60 pro různé niky, takže si najdi někoho kdo chce CWG a přihoď eventová k jeho objednávce. Důvod pro to je jedině poštovné, které je ze Slovenska dost velké. A jinak, na konkrétní věci je dobré se jich přímo zeptat. Odpovídá obratem a na maily z Čech i česky. Prý mladší kačeři mívají se slovenštinou potíže.
  • 0

#12 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2013 - 12:30

Na tom snad nemůžou vydělat ani korunu.
  • 0

#13 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2013 - 12:53

tftc v praze už jsem taky navštívil, taková geocaching svatyně:D jinak na TB jsem si skočil pod nuselský most do gps obchůdku, supr cena a kačer tam stejně musí:D
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#14 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2013 - 13:19

prazskychytrak napsal/a:
tftc v praze už jsem taky navštívil, taková geocaching svatyně:D jinak na TB jsem si skočil pod nuselský most do gps obchůdku, supr cena a kačer tam stejně musí:D


Jo, TFTC mám taky rád, je to jako v kostele :-) Když tam člověk nejde pro něco konkrétního, tak pak neví, co si vlastně vybrat :-) Jen mají podivnou otevírací dobu, ale zase chápu, že kdyby tam měli otevřeno od rána do večera, prodělají gatě.
  • 0

#15 cacher123

cacher123

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 90 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2013 - 14:27

Otevírací dobu mají tak, že tam člověk zajde cestou z práce. Předpokládám, že oni tam taky chodí po práci. Tohle mi nikdy nevadilo, spíš mám problém, když někde zavírají v šest a já to mám z práce přes půl Prahy :D
  • 0

#16 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 046 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2013 - 15:55

Jednoznačně Geogadget, viz. reklama vlevo. Perfektní jednání, neuvěřitelná rychlost, špičková kvalita i cena. Už nikde jinde nenakupuju. Jak CWG, tak razítka. Ale samozřejmě toho umí mnohem víc, třeba trička, viď Vláďo? :-)
  • 0

#17 dílna u mnicha

dílna u mnicha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2013 - 16:20

Taky doporučuji geogadget -cwg kvalita perfektní krásné hluboké ostré pálení ,hladké strany. Razítko mám od nich také a včera jsme si nechali dělat samolepky a ty se povedli moc . Mám je jako alternativu k cwg pro ty kteří je nesbírají a chtěli by také nějakou památku na event ;)

Přiložené miniatury

  • 483732_505078106195054_123671958_n.jpg

  • 0

#18 cacher123

cacher123

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 90 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2013 - 16:51

A jestli Ti jde o to "ověření", tak je nejlepší podívat se na hodnocení nakupujících: http://obchody.heure...ftc-eu/recenze/
  • 0

#19 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2013 - 17:50

Já nakupoval ve spoustě obchodů. Nejhorší zkušenost mám s Geostuff. Sice vyrobí 55 CWG za tři stovky, ale trvá jim to skoro dva týdny a navíc když jsem si nechal udělat vánoční motiv, neposlali ho do katalogu a na urgence vůbec nereagovali.
  • 0

#20 Mukina

Mukina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 158 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2013 - 21:46

Výbornou zkušenost mám s obchůdky http://www.t4tc.eu/ a http://www.geokes.cz/, u obou se mi líbí možnost příjemného osobního vyzvednutí ;). CWG si nechávám dělat tady http://www.rajcwg.cz/ a opravdu spokojenost největší - rychlost, kvalita, prima cena, fakt můžu doporučit.
  • 0

Garmin Dakota 10  :ph34r: 

C:geo - Huawei P8 Lite

 




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama