Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.7.6


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
115 odpovědí na toto téma

#41 bossno

bossno

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 148 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2013 - 9:37

Prosím o pomoc. Jak stáhnu přes Live jednu jedinou keš od které vím GC kod?
  • 0

#42 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2013 - 9:39

menu Body -> Novy bod... a tam zadej ten GC kod. Nic jineho menit nemusis. A pak na tomto zalozenem bodu dej prave tlacitko a nech si jej zaktualizovat pomoc Aktualizovat kesky.
  • 0

#43 bossno

bossno

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 148 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2013 - 9:57

OK dik, je to sice trochu oklikou, ale funguje to. Nešlo by časem přidělat do okna Stáhnou kešky přidělat záložku GC kód, jako to má jarry?
Ještě jednou díky
  • 0

#44 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2013 - 9:59

Nebo, pokud to budes potrebovat casteji, muzes pouzit mikromovu davku Fast download pro Combine.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#45 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2013 - 10:03

bossno napsal/a:
OK dik, je to sice trochu oklikou, ale funguje to. Nešlo by časem přidělat do okna Stáhnou kešky přidělat záložku GC kód, jako to má jarry?


Slo, ale zatim na to nebyl cas.
  • 0

#46 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2013 - 10:08

HaLuMa napsal/a:
menu Body -> Novy bod... a tam zadej ten GC kod. Nic jineho menit nemusis. A pak na tomto zalozenem bodu dej prave tlacitko a nech si jej zaktualizovat pomoc Aktualizovat kesky.


Ale zadej ten kód VELKYMI písmeny, nebo Ti to nebude fungovat.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#47 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2013 - 8:56

Nelze se spojit s Geocaching Live serverem!
HTTP error: 503 Service Unavailable
Socket error: 0
SSL error: 0


A přitom server GC.com jede...
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#48 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2013 - 10:13

Geocaching Live server neni tentyz, na kterem jede geocaching.com web! A kdyz Groundspeaku zrovna nejede nejaky server, neni treba to sem hlasit, jak s tim opravdu, ale opravdu nedokazu nic udelat. ;)
  • 0

#49 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2013 - 10:17

OK, jsem pustil po týdnu GeoGet a hned na mne vyhodil totok - opakovaně během 10 minut.
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#50 milanoxx

milanoxx

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2013 - 22:12

Ahoj :) Pro vývojáře GeoGetu mám takový příspěvek k možnému dalšímu vylepšení/rozvoji. Do GeoGetu ke každé jednotlivé kešce jdou přidávat přílohy jako RTF. Šlo by to rozšířit i o přidání obrázku (třeba .jpg)? Už se mi několikrát stalo, že jsem si něco co potřebuji k vyluštení vyfotil a doma teprve vyluštil nebo si něco vyfotil co se vztahuje přímo k té konkrétní kešce - docela by se to myslím hodilo i dalším. Já vím, obrázek jde vložit do rtf a pak uložit - ale soubor je (co jsem si všiml) zbytečně velký a vkložit obrázek by bylo myslím elegantnější. Díky za reakci :) MilanoXX
  • 0

#51 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2013 - 22:19

??? Jde tam uložit cokoli. Ukládá se to do složky, dokonce se to jako widlowská složka otvírá. Jen nevím co pak s tím, jedině si to zase jako wind. složku otevřít. Je to v otevřeném listingu ikonka sponky nahoře, otevře to normální složku a už tam funguje i drak a drop, což dříve nějak nešlo (alespoň mě). Rozšířením by mohlo být, aby se zobrazitelné soubory (obrázky) nějak promítly do listingu, nebo do nějaké jiné stránky a daly se třeba hromadně prohlédnout nebo vytisknout. Protože chci geoget využít i na jiné věci než keše, přemýšlím nad nějakým pluginem, ale zatím je to jen ve stádiu úvah. Materiál na krmení databáze bych měl, ale nějak není čas, času u PC trávím dost.
  • 0

#52 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2013 - 7:34

Ano, prilohy jsou prachobycejna windowsi slozka na disku, pojmenovana podle ID bodu. Abyste si ji nemuseli slozite hledat, lze ji jednoduse otevrit z Geogetu z kontextoveho menu bodu. Otevre se to ve standardnim okne Exploreru.
  • 0

#53 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2013 - 7:57

milanoxx napsal/a:
...
Do GeoGetu ke každé jednotlivé kešce jdou přidávat přílohy jako RTF. Šlo by to rozšířit i o přidání obrázku (třeba .jpg)? Už se mi několikrát stalo, že jsem si něco co potřebuji k vyluštení vyfotil a doma teprve vyluštil nebo si něco vyfotil co se vztahuje přímo k té konkrétní kešce - docela by se to myslím hodilo i dalším.
...


Hned pod volbou RTF příloha je volba ukázat přílohy.
Tam by jsi měl vidět jak tu RTF přílohu, tak i ostatní přílohy, které tam jdou nahrát.

Poznámka:
1. Nahraná příloha je vidět až při dalším otevření úložiště.
2. Přílohy nejsou v databázi, ale ve struktuře adresářů v DATA,
třeba F:\GeoGet\data\attach\H\GC41QMH
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#54 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2013 - 8:03

kolombo napsal/a:
1. Nahraná příloha je vidět až při dalším otevření úložiště.


Nestaci si to okno s prilohami aktualizovat pomoci F5?
  • 0

#55 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2013 - 19:13

U 51 keší v ČR mi divider nepřidělí okres, seznam v příloze.
  • 0

#56 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2013 - 22:10

Nejsou to vsechno kesky prlis blizko statni hranice? Polygony nikdy nemohou byt tak prodrobne, aby vystihly presnou trasu hranic, a tak nektere kesky u hranic spadnou do jineho okresu, nebo 'vypadnou' z republiky uplne. Dalo by se sice teoreticky prekreslit vsechny useky kolem statnich hranic tak, aby zabraly i kus ciziho statu (coz nevadi, protoze se aplikuji jen pro kesky, ktere maji vyplneny prislusnhy stat, takze cizi kesky nepobere), ale abych tohle dela s kazdou aktualizaci polygonu, na to se fakt muzu kvuli tem par kesim vykaslat.
  • 0

#57 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2013 - 14:14

Tak jsem právě stáhla přes geojarry posledních cca 15 nálezů, vygenerovala nový seznam trackables, vygenerovala odznášky badgegenu a chtěla spustit autostat, když tu náhle mi zmizela celá databáze geogetu s nalezenými kešemi. Prostě to hlásilo, že neobsahuje žádné body. Dívala jsem se na ostatní uložené databáze a jevily se jako prázdné, dokonce i ty, které by prázdné být neměly. Po asi třetím restartu programu se databáze načetla, ale chybí v ní keše za posledních 14 dní. Nevíte, prosím, čím je to způsobeno? Nastalo to ve chvíli zavření okna badgegenu. Strašně nerada bych databázi musela načítat znova, v mezičase se změnily D/T kombinace keší a taky mám pomocí času upravené pořadí keší v dnech, ve kterých jsem jich našla víc apod. Byla by otrava se v tom hrabat znova. Díky moc.
  • 0

#58 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2013 - 14:25

Jacka_dominikanka napsal/a:
Tak jsem právě stáhla přes geojarry posledních cca 15 nálezů, vygenerovala nový seznam trackables, vygenerovala odznášky badgegenu a chtěla spustit autostat, když tu náhle mi zmizela celá databáze geogetu s nalezenými kešemi. Prostě to hlásilo, že neobsahuje žádné body. Dívala jsem se na ostatní uložené databáze a jevily se jako prázdné, dokonce i ty, které by prázdné být neměly. Po asi třetím restartu programu se databáze načetla, ale chybí v ní keše za posledních 14 dní. Nevíte, prosím, čím je to způsobeno? Nastalo to ve chvíli zavření okna badgegenu. Strašně nerada bych databázi musela načítat znova, v mezičase se změnily D/T kombinace keší a taky mám pomocí času upravené pořadí keší v dnech, ve kterých jsem jich našla víc apod. Byla by otrava se v tom hrabat znova. Díky moc.

1) a co záložní databáze ? Něco jako GeoGet.20130429.db3 ? Nebo jsi takový hazardér že máš zálohy vypnuté ?
2) kde ty databáze máš ? Na rozumném disku, nebo na flešce nebo někde ve světě ?
3) Proč stahuješ nálezy pomocí GoeJarry ?
4) Upravit pořadí podle času jen v databázi nepovažuju za inteligentní řešení, měla bys upravit primární data (tj originální log na gc.com). Takhle se ti to při update z gc.com může rozbít.
5) S D/T je to problém, když si nahraješ keše tak se ti to přepíše aktuální hodnotou, GeoGet nemá zámek těchto údajů na stav při odlovu.
  • 0

#59 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2013 - 14:29

Arne1 napsal/a:
1) a co záložní databáze ? Něco jako GeoGet.20130429.db3 ? Nebo jsi takový hazardér že máš zálohy vypnuté ?

Záložní databáze se právě taky jevily jako prázdné.
  • 0

#60 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2013 - 14:33

Jacka_dominikanka napsal/a:

Arne1 napsal/a:
1) a co záložní databáze ? Něco jako GeoGet.20130429.db3 ? Nebo jsi takový hazardér že máš zálohy vypnuté ?

Záložní databáze se právě taky jevily jako prázdné.


ce je to "jevily prázdné" ? Mám to chápat tak, že velikost jejich souborů se limitně blížila nule ?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama