Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.7.6


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
115 odpovědí na toto téma

#101 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2013 - 22:35

Menu v delphi neumi rolovat. Reseni je roztridit si ty pluginy v tom menu do slozek.
  • 0

#102 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2013 - 22:49

mikrom napsal/a:
nevidim duvod hledani novych reseni spousteni kesmapy nez ty co jsou zname.


kdyby mi to v IE chodilo tak to neřeším. Na obrazovce je to dobré ale při tisku jsou zmršené okolní dlaždice. Proto jsem hledal jiný prohlížeč.
  • 0

#103 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2013 - 6:20

HaLuMa napsal/a:
Menu v delphi neumi rolovat. Reseni je roztridit si ty pluginy v tom menu do slozek.


Jen doplnim obrazek s ukazkou, jak to mam ja :)
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#104 Jabar Team

Jabar Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2013 - 10:17

Ahoj, narazila jsem na drobný problém při generování keší z Geogetu do GPX pomocí exportního makra pro nove Garminy i pomocí POI. Důvodem byl podle chybové konzole opery tento log (http://www.geocachin...de-b44038aaddb5), respektive asi ty divné znaky na konci. Pro aktuální vygenerování keší mě to až zase tak netrápí, u konkrétní keše jsem smázla logy a už je to ok - ale keš se mi bude neustále znovu stahovat i s vadným logem pomocí PQ, které mám na tuto oblast nastavené. A popravdě se mi vždy nechce log odmazávat, když je pro mě jinak generování kešek do GPS otázkou jednoho kliku na combine makro - lze to vyřešit teda nějak elegantněji? Díky :-)
  • 0

#105 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2013 - 10:21

Tohle uz se nejakou dobu resi v sousednim vlakne. Zakazeme do logu psat takoveto silenosti a bude po problemech.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#106 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2013 - 10:36

Kolem toho prijdou nejake opravy hned v pristi verzi Geogetu (je to zpusobene chybnym zakodovanim techto znaku v datech od Groundspeaku). Ale netusim, jestli si s temi znaky vubec dokaze poradit Garmin...
  • 0

#107 Jabar Team

Jabar Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2013 - 10:54

Aha, tak děkuji za objasnění - původně jsem se bála, jestli jsem někde nenastavila špatné kódování v systému/ geogetu apod... Prozatím poputují problematické keše na ignore list a bude klid :-)
  • 0

#108 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2013 - 11:00

Ony to jsou hlavne problematicke logy uzivatelu, nez problematicke kese. Nekteri uzivatele proste usoudili, ze kdyz uz je mozne psat logy cesky, tak ze je musi vysperkovat specielnimi znaky, jako treba znak smajliku, jinak by asi jejich log nestal za nic...
  • 0

#109 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2013 - 11:07

aneb zlaty "diky za bod" u 5/5 mysterky :)
  • 0

#110 Jabar Team

Jabar Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2013 - 11:11

To chápu, že problém není v keši - ale nějak mě nenapadá lepší řešení, jak zamezit stahování těhle konkrétních logů v rámci PQ, které se mi automaticky importují do GG... Edit: Garmin znaky "skousne" v pohode - proste je u logu nezobrazi. Zkusila jsem kese s problematickymi logy naimportovat pomoci samostatneho GPX neprelouskaneho Geogetem a zobrazuji se v pohodě...
  • 0

#111 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2013 - 11:36

Originalni GPX nemuze zpusobit zadny problem, protoze tam ty znaky jsou zakodovany v HTML entitach (sice tam nemaji HTML entity co delat, ale to jim nevadi, a jeste ty entity vyrobi blbe...), takze tam vlastne zadny divny znak neni. HTML entity Garmin nedekoduje.
  • 0

#112 KIM-PA

KIM-PA

    KIM-PA

  • Members
  • PipPipPip
  • 293 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2013 - 14:53

Buďte zdrávi vespolek. Měl bych opět prosbu o radu - pro ty, kdo používají Locus ve spolupráci s GeoGetem. Jedná se o export z GeoGetu pro načtení keší v Locusu. Jedná se mi zejména o export vyluštěných mysterek, kde jsem vždy používal exportní formát "pro nové Garmin GPS" - kdysi to bylo doporučeno jako formát nejsnáze použitelný pro mobilní telefon s Locusem. Při použití tohoto formátu se mi do Locusu načtou pro každou keš 2 body = startovací + Finální WP. vždy jsem si přes filtr odstranil startovací souřadnice a byl jsem v pohodě. Nyní se mi díky nové úpravě s ikonami pro vlastní body nahrají oba typy bodů jako totožné, a nedají se odfiltrovat - musím jít bod po bodu, a je tu tedy vyšší riziko překlepou a omylem vymazání toho, co chci ponechat. Není exportní formát, který by poslal ven z GG jenom finální WP? díky KIM-PA
  • 0

#113 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2013 - 15:13

Tak pouzij plugin pro Locus, kterej umi cist databazi GG a nebudes muset nic importovat/exportovat. Navic budes mit vzdycky v mobilu komplet databazi GG ;)Kdyz k tomu navic zapnes presouvani vychozich souradnic na finalovy, tak nemusis ani nic mazat. Vylusteny kese poznas tak, ze maj u ikony hvezdicku
  • 0

#114 KIM-PA

KIM-PA

    KIM-PA

  • Members
  • PipPipPip
  • 293 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2013 - 15:15

tak tato cesta mě zatím nenapadla :-). Zase jsem chytřejší a jdu to zkusit. dík za radu
  • 0

#115 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 755 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2013 - 13:48

HaLuMa napsal/a:
Originalni GPX nemuze zpusobit zadny problem, protoze tam ty znaky jsou zakodovany v HTML entitach (sice tam nemaji HTML entity co delat, ale to jim nevadi, a jeste ty entity vyrobi blbe...), takze tam vlastne zadny divny znak neni. HTML entity Garmin nedekoduje.

Já mám Oregon a ten html entity dekóduje, pouze ve speciálních případech (html entita bez okolního textu) s tím má problém - a tento speciální případ je např. hint u http://coord.info/GC39D48
Dokonce jsem to hlásil Garminu jako bug, ale asi s tím nic neudělali...
  • 0

#116 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2013 - 15:04

Vysla nova verze. Viz. http://www.geocachin...thread_id=25886
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama